Janina Kotaś-Smak

Urolog

Nie polecam.Bardzo nie miła,tak aroganckiej i bezczelnej pani doktor jeszcze nie spotkałam .Brak podejścia do osoby starszej . Niekompetentna

Akurat byłem pierwszy raz u pani doktor i mam o niej dobre zdanie,mam kamicę nerki odesłali mnie do niej po wyjściu ze szpitala.,i gdy w rejestracji wyznaczyli mi do niej następną wizytę za 5 miesięcy to potrafiła zrobić mi termin za 4 dni z wynikami.Lekarka jest OK

Miła i przyjemna lekarka, a przede wszystkim specjalistka w swoim fachu byłem leczony przez panią doktor i po przebytym leczeniu mam pozytywne zdanie na jej temat.

Nieprzyjemna osoba, az dziw ze tacy bezwzgledni ludzie zostaja lekarzami

Nieprzyjemna osoba, az dziw ze tacy bezwzgledni ludzie zostaja lekarzami

Bardzo miła i kompetentna lekarka ,pomimo terminów i kolejek zapisanych pacjentów nie odesłała męża tylko przyjęła i pomogła w dolegliwościach

nie odesłała męża tylko przyjęła i pomogła w dolegliwościach

bardzo nieprzyjemna pani doktor... usg jamy brzusznej trwało morze 10 sekund... niepowiedziała mi nic co mi jest , a pare dni wcześniej zabrało mnie pogotowie do szpitala z okropnie silnymi bólami... i stwierdzili lekarze z izby przyjeć po zrobieniu badań lekarskich że wszystko wskazuje na kamice nerkową i po podaniu mi kroplówek i innych potrzebnych lekarst kazali się zgłosic na dalsze leczenie do lekarza urologa... a pani doktor powiedziała że ona niewie co mi jest... także nie polecam tego lekarza...