prof. dr hab. n. med. Janina Markowska

2,9

Od dwudziestu lat jestem pacjentką Pani profesor i zawsze mi pomogła. Jest bardzo profesjonalna. Wizytę rozpoczyna od wywiadu, sprawdza przyniesione przeze mnie wyniki badań(dokładnie). W trakcie trwania badania tłumaczy co się dzieje i pokazuje na monitorach jak to wygląda. Panie które pomagają w gabinecie różwnież są profesjonalne Jestem bardzo zadowolona.

Pani Profesor zaczęła mnie badać kontrolne po czym bez zgody zaczęła usuwać niby klykciny i stwierdziła oglądając HPV 6-11 po wyglądzie. Kiedy ruszyłam się przy zabiegu i powiedziałam że boli obudziła się przerwała zabieg i powiedział A że nie będzie tolerować miałczenia o bólu. Powiedział A że nie będzie mnie więcej leczyć mam sobie znaleźć innego lekarza a tylko przez to że powiedziałam: ała boli . Przeprosiła kilka razy ale to nie pomogło obraża na maksa .... Nie polecam ....

Fatalny lekarz! Udałam się do profesor z ostrym stanem zapalnym spowodowanym infekcją. Mieszkam w innym mieście i nie mogłam akurat iść do swojego lekarza, więc udałam się do najbliższego gabinetu jaki mnie przyjął. Na wejściu usłyszałam uwagę, że jestem blada (taką mam karnacje). Podczas przygotowywania się do badania byłam popedzana przez asystentke, podobnie jak po badaniu, miałam ubrać się jak najszybciej (w zimę nie jest to łatwe!). Wizyta trwała około 10 minut. Podczas badania profesor wybrała patyczkiem wydzieline z pochwy i machajac mi nią przed nosem niemal nakrzyczala na mnie za jej wygląd! Miałam ochotę się rozpłakać. Poczułam się jakbym dostała w twarz. Zdiagnozowala u mnie sporą nadzerke, jednak nie wytłumaczyla co z nią zrobić ani na czym polega schorzenie. Poczułam się, jakby chciała na mnie nakrzyczec z powodu nadzerki. Dodatkowo zapytała mnie czy mam w domu zwierzęta (!) bo mam powiększone węzły chłonne i skierowała mnie na badanie toksoplazmozy. Nie byłam wtedy w ciąży ani jej nie planowałam, więc nie rozumiem skąd pomysl, że padanie jest potrzebne? Miałam wrażenie że pani profesor świetnie bawi się ze swoją asystentką posyłając sobie kpiące uśmieszki. Czułam się podczas wizyty skrepowana i potraktowana lekceważaco. Po tygodniu dostałam się do swojego lekarza, który wykluczył nadzerke, a mój stan okazał się zwykłą ektopią. Odebrałam z gabinetu wynik cytologii i nigdy więcej się tam nie pojawiłam.

Być może wiedza Pani Profesor jest ogromna (nie mam podstaw aby uważać inaczej), niestety na leczenie u ww Pani mnie po prostu nie stać, czym była okropnie zniesmaczona.

Jak dla mnie najlepsza ginekolog jaka poznałam .Jestem po nowotworze jajnikow i tylko dzieki pani doktor odzyskałam cheć i radosc zycia Piszecie tu jakies głupoty ze naciaga na wycinanie narzadów Nie zgodze sie z tym ani w jednym procencie .Dzieki pani doktor mam jeden jajnik oraz macice(byłam o krok przed wycieciem przez szpital w innym miescie)Zostałam kompleksowo przebadana przez p .prof Markowska która nie pozwoliła pozbawic mnie ani drugiego jajnika ani macicy.Minelo 10 lat i wszystko ze mna jest ok:))))))Obecnie mieszkam w Londynie i czasami bywam w Pl raz na dwa lata .Zawsze w tym czasie jade do Poznania przebadac sie wlasnie u pani profesor ponieważ ufam jej bezgranicznie.Bardzo zyczliwa,mila i wspaniała kobieta.Ja nie powiem złego slowa ani na p.prof ani na pania Grazynke .Uwielbiam je obie....Pozdrawiam serdecznie i radze nie czytac tych głupich wpisow tylko jechac samemu i sie przekonac.

Uważam że jest bardzo dobrym specjalistom. Konkretna, rzeczowa szybko działa. za pierwsza wizytę zapłaciłam 200 za wizyte po operacyjną również 200 kolejne kontrolne co 2 miesiące kosztowały mnie 60 zł.

Kobieta terminator.Sposób w jaki potraktowała moją żonę;w sumie nie chcę tego komentowac.Generalnie zmysliła kłykciny, naciąga na niepotrzebne zabiegi.Najlepsze jest tupanie nóżka, może początki demencji starczej.Ogólnie odradzam.

Zamiast wypisywać komentarze oczerniające lekarza proponuje wykonać sobie najpierw badanie DNA wirusa HPV, ponieważ podczas zwykłego badania ginekologicznego małe kłykciny oraz zmiany na szyjce macicy spowodowane infekcją HPV mogą być niewidoczne. Jedynie badanie DNA oraz badanie kolposkowe, (które właśnie wykonuje pani Markowska) pozwalają zdiagnozować infekcję HPV, która jest przyczyną kłykcin i zmian na szyjce macicy. Metoda leczania (krioterapia szyjki oraz elekrokoagulacja kłykcin) stosowana przez panią Markowską jest skuteczna. Wszystkim pacjentkom, które nie wierzą w diagnozy i metody leczenia pani Markowskiej życzę zdrowia, bo pewnego dnia jak będzie już za późno ...

Wszystkim pacjentkom, które nie wierzą w diagnozy i metody leczenia pani Markowskiej życzę zdrowia, bo pewnego dnia jak będzie już za późno przyznają jej rację.

wymyśla choroby (rzekome sprawdziłam u dwóch innych ginekologów, i ich nie miałam). przestrzegam przed wizytami u niej, już nie chodzi o pieniądze, ale o stres związany z wymyślonymi chorobami. ja jej już teraz NIE WIERZĘ!!!!

nie miła,obraziła mnie,wymyśliła masę chorób,kłykcin itp za dwie wizyty zapłaciłam 1200 zł.Stanowczo odradzam