lekarz Janina Orman-Bełch

Internista, Reumatolog

Pani doktor jest zasze bardzo uprzejma.Nie wydaje diagnozy bez badań,ma dobre relacje z pacjentem ,wzbudza zaufanie , jest lekarzem specjalistą kompentnym .

Pani Orman to lekarz z powołania. Korzystam z jej porad i leczenia już od ładnych kilku lat. Nigdy się nie zawiodłem. Zawsze uzyskałem właściwą pomoc. Ale nie chodzi jedynie o wiedzę medyczną. Pani Doktor nie szkoda jest czasu, na wytłumaczenie pacjentowi, co mu dolega i jak będzie przebiegało leczenie. Owszem, przed gabinetem dość często jest kolejka pacjentów, ale to tylko dlatego, że Pani Orman naprawdę uważnie wysłuchuje tego, co sprowadza do Niej pacjenta, a potem rozmawia o problemie i jasno tłumaczy. Poza tym kolejka świadczy też o tym, że ludzie chcą do Niej przychodzić i chętnie wybierają tę Panią Doktor jako swojego lekarza rodzinnego. Oby publiczna służba zdrowia miała więcej lekarzy takich jak Pani Orman, którzy nie traktują pacjenta wyłącznie przedmiotowo.

Wizyta w gabinecie dr Orman uświadomiła mi jak wspaniałym lekarzem jest Pani Orman.Wytłumaczyła dokładnie proces diagnozawania i leczenia.Polecam potrzebującym tego lekarza na przyszłość.

na przyszłość.

Od kilku miesięcy jestem pacjentem Pani dr Orman-Bełch. Z wizyt w gabinecie , diagnostyki i prowadzonego leczenia jestem bardzo zadowolony. Efekty prowadzonego procesu leczenia i wskazówki o konieczności rehabilitacji dały bardzo dobry efekt. Polecam wszystkim potrzebującym leczenia reumatologicznego wizyte u Pani dr Orman-Bełch.

Od kilku miesięcy jestem pacjentem Pani dr Orman-Bełch.
Z wizyt w gabinecie , diagnostyki i prowadzonego leczenia
jestem bardzo zadowolony. Efekty prowadzonego procesu leczenia
i wskazówki o konieczności rehabilitacji dały bardzo dobry efekt.
Polecam wszystkim potrzebującym leczenia reumatologicznego wizyte
u Pani dr Orman-Bełch.

Bardzo miła , a przede wszystkim kompetentna.Rozpoznała mi chorobe z ktora inni mnie diagnozowali bezskutecznie kilka miesiecy. Pacjentka z Przystajni woj. słaskie.

Pacjentka z Przystajni woj. słaskie.

Nie mam zadnych zastrzezen jestem b.zadowolona lecze sie kilka lat , z bardzo dobrym efektem , polecam dr Orman innym chorym.

Nie mam zadnych zastrzezen jestem b.zadowolona lecze sie kilka
lat , z bardzo dobrym efektem , polecam dr Orman innym
chorym.

Kompetentna z duzym doswiadczeniem i wiedza,przyjezdzam z woj.slaskiego , i ani mysle zmienic lekarza.

Kompetentna z duzym doswiadczeniem i wiedza,przyjezdzam
z woj.slaskiego , i ani mysle zmienic lekarza.

niezbyt miła, przemądrzała, dużo gada ale nie zawsze na temat. Przychodnia przyszpitalna niby pracuje od 8.00 ale pani doktor zaczyna przyjowanie pacjentów około 9. W dodatku trakcie wizyty zamiast zająć się pacjentem załatwia rozmowy telefoniczne lub wchodzą różne osoby do gabinetu - gdzie tu prawo pacjenta do intymności oraz poświęcenie pacjentowi czasu i uwagi? Po wizycie zdecydowanie nie zgadzam się z poprzednimi wpisami i nie polecam tego lekarza; niestety spotkał mnie zawód i muszę poszukać innych rozwiązań

Miła,sympatyczna,a przede wszystkim doświadczona z praktyka, to JEJ zawdzieczam powrot do zdrowia i za to serdecznie dziekuje.

Miła,sympatyczna,a przede wszystkim doświadczona z praktyka,
to JEJ zawdzieczam powrot do zdrowia i za to serdecznie dziekuje.

Kompetancja i fachowosc to cechy jakimi w swojej pracy kieruje sie Pani dr Janina Orman-Bełch.Pozdrawiam i zycze duzo zdrowia. Pacjentka z Dobrodzienia.

Pacjentka z Dobrodzienia.