lekarz Janina Sępioł-Nowak

2,9
2,9
2,4
2,6

Córka potrzebowała wizyty u ginekologa dziecięcego, w Radomiu znalazłam dwóch jednym z nich była kobieta więc to do niej umowilam wizytę. Po głosie dało się poznać ze kobietka już swoje lata ma, no ale przecież nie będę nikogo oceniać po barwie głosu. Wizyta prywatnie. Pojechaliśmy pod podany adres, na bloku była tabliczka ze gabinet znajduje się w 2 klatce na 2 pietrze. Lampka w głowie mi się zaswiecila, no ale postanowiłam sprawdzić, być może ma urządzony osobny gabinet w jednym z pokoi. I tak też było... Weszliśmy do obitego drewnianą boazeria przedpokoju, powitała nas babka 80letnia w pożółkłym fartuchu i zaprosiła do pokoju. To co ujrzalam wołało o pomstę do nieba. Na półkach, dywanie, biurku, starej kanapie tona kurzu. Fotel do badania i sprzęt niedaleko jego miał chyba z 50 lat. W koszu widziałam użyte rękawiczki, podpaski i jednorazowe narzędzia do badania feee. Na biurku oprócz miliona książek leżał kalendarzyk z zapisaną naszą wizytą, na ten tydzień był ktoś jeszcze umówiony ale widocznie zrezygnowal bo został skreślony. Zapytałam czy ma zamiar przyjąć nas w takich warunkach, odpowiedziała ze nie wie o co nam chodzi. I ze nikt jeszcze nie miał takich pretensji. Mój mąż zrobił się czerwony, zwyzywal babsko ze może kogoś doprowadzić do choroby, ze jak jej wogóle nie wstyd przyjmować pacjentów i udawać ze to w pełni wyposażony gabinet. Obrocilismy się na piecie i wyszliśmy. Baba jeszcze wrzeszczala ze należy się 50zl bo wizyta przecież był umowiona

Bardzo mile wspominam wizytę u pani dr. Jest z pewnością kompetentna, wyleczyła moje liczne schorzenia ginekologiczne. Dużo czasu mi poświęciła. Polecam.

Polecam,bardzo miła,wyrozumiała kobieta.Wyjaśniła wszystko tak jak trzeba.

Polecam,bardzo miła,wyrozumiała kobieta.Wyjaśniła wszystko tak jak trzeba.

Ja jestem bardzo zadowolona z wizyty u tej Pani doktor.Udzieliła wyczerpującej odpowiedzi i wytłumaczyła wszystko jasno i zrozumiale.Czytałam wczesniej opinie na temat Pani Sępioł i bardzo się obawiałam wizyty,ale byłam mile zaskoczona.Jak na starszą panią nie było źle.Myślę,że mogę polecić Panią doktor.

Mając 15 lat dowiedziałam się od pani doktor,że coś ze mną nie tak bo w tym wieku powinnam już miesiączkować.Więc "mądra" doktorka postanowiła mi wywołać pierwszą miesiączkę(potem dowiedziałam się od innych lekarzy,że niepotrzebnie).Miesiączki miałam nieregularne,niekiedy nawet co 2-3 m-ce.Więc pani doktor powiedziała mi,że "najlepszym sposobem na wyregulowanie miesiączek jest współżycie".Jednym słowem 16-latke namawiała do uprawiania sexu(oczywiście wtedy nie dałam się namówić tylko zmieniłam lekarza).Obecnie mam 29 lat,dwoje dzieci,a i tak miesiączkuje nieregularnie.Ale wracając do pani doktor "to podobno tak jest jak szkołe się kończy za pieniądze".

Widzę ze od 12 lat nic się Pani doktor nie nauczyła...12 lat temu byłam u niej na wizycie z pierwsza ciążą,był to sam poczatek ciąży 7-8 tydzień.Chcialam zwolnienie do pracy ponieważ pzrechodzilam grypę bardzo cięzko i wlaśnie zorientowałam sie ze jestem w ciązy.Niestety uslyszałm że ciążą to nie choroba,i przy tych lekach które brałam na grypę (nieświadomie)to napewno ciąża jest uszkodzona i nic z tego nie będzie i jedynie co mogę się spodziewać to poronienia albo chorego dziecka...Dziś moja córka ma 12 lat jest zupełnie zdrowa i czekamy na braciszka który ma urodzić się w lipcu:)Oczywiście nigdy więcej nie odwiedzilam Pani doktor

Kobieta - diabeł wcielony... butna i chamska. Pełna niekompetencja. Podczas pobierania wymazu dostałam "okresu" ale wg Pani dr to nie była przeszkoda do wykonania cytologii. Wynik: III gr. - do natychmiastowego leczenia! Po ok.tygodniu wykonałam prywatnie ponownie badanie - I gr. Za drugim razem ledwo doprosiłam się skierowania do poradni specj. chorób piersi. Pani dr uważa, że kobiety w młodym wieku nie mają problemów z piersiami. Mój ból piersi to wymysł. Po tych doświadczeniach wiedziałam jedno - każdy lekarz, tylko nie dr Sępioł-Nowak. Acha... w nagłych przypadkach nie liczcie że kogoś przyjmie. Zalecenie: proszę sobie coś wykupić w aptece i zapisać się na wizytę za tydzień. Jaka szkoda, że w przychodni na Borkach w Radomiu przyjmuje tylko jeden ginekolog.