lek. med. Janina Szymańskalek. med. Janina Szymańska - zdjęcie profilowe

lek. med. Janina Szymańska

Wieloletni asystent Oddziału Ginekologii i Położnictwa Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego w Warszawie.

Zajmuje się kompleksową diagnostyką i leczeniem problemów ginekologicznych i położniczych.
Doświadczenie w przeprowadzaniu operacji i zabiegów ginekologicznych, w tym laparoskopii.

niestety miał tą nieprzyjemność trafić do Pani Szymańskiej. Jej nieuprzejmość i chęć pozbycia się mnie była bardzo duża. Zdecydowanie nie polecam , pani doktor przywitała mnie słowami "inteligentne pacjentki pukają w drzwi, a nie czekają na korytarzu na swoją kolej" (była 20 minut wcześniej - więc grzecznie czekałam na korytarzu. Pani doktor spieszyło się do domu, więc również odmówiła mi zrobienia USG... katastrofa

Pani Doktor jest bardzo kompetentna, wysłucha, doradzi. Jest bardzo miła, więc przy każdej wizycie czuję się komfortowo. Bardzo polecam

Mila kompetenta osoba. Wyslucha doradzi. bardzo udana wizyta. Napewno jezzcze skorzystam z uslug pani doktor.

Wspaniała Pani Doktor. W każdym calu profesjonalna. Podejście do pacjenta też bardzo dobre. Z czystym sumieniem polecam!

Bardzo dobre podejście do pacjenta, dzięki czemu nawet przez chwilę nie czuje się skrępowania. Pani Doktor miła, kompetentna i rzeczowa. Zdecydowanie polecam.

Wspaniały lekarz dzięki niej mam dwie śliczne córeczki

Wspaniały lekarz dzięki niej mam dwie śliczne córeczki

Trafiłam do Pani dr przypadkiem na cc bo nie przyjęli mnie na Karowej. Świetnie się mną zajęła, dokładnie informowała co i jak. Fachowość nie ulega wątpliwości. Serdecznie polecam

Pani doktor budzi zaufanie, chociaż nie jest osobą wylweną. Czułam się bardzo pewnie. Opiekowała się mną przed porodem robiła mi cc.

Niezbyt wylewna, ale rzeczowa, kompetentna i bardzo życzliwa. W jej gabinecie czuję się jak człowiek. Nie pośpiesza, słucha uważnie, leczy mnie skutecznie. Polecam :)