lekarz Janina Szymańska

Laryngolog, Audiolog, Foniatra

2,9
2,6

Pani laryngolog kompetentna i wymagająca. Wizyta przyniosła natychmiast oczekiwany efekt, będę korzystał z jej usług w razie potrzeby. Polecam!

Absolutnie nie mam pojęcia skąd te opinie. Po przeczytaniu ich miałam ogromne obawy wybierając się na wizytę z dzieckiem, ale zaufałam lekarzowi, który polecił mi Panią Janinę i bardzo się z tego cieszę. Wizyta bardzo miła, Pani Doktor bardzo dokładnie zbadała dziecko (nos, gardło i uszy i badanie było bardzo wnikliwe), znalazła przyczynę problemu, wykonała niezbyt dla dziecka przyjemne i prawdopodobnie mocno bolesne zabiegi tak, że dziecko nawet się nie skrzywiło, przepisała leki (leczące wielotorowo, a nie tylko sam antybiotyk), podpowiedziała wiele rzeczy, na temat których inni lekarze nawet się nie zająknęli, powiedziała co robić dalej, nawet po zakończeniu leczenia bieżących dolegliwości. Lekarz z ogromną wiedzą, podczas jednej wizyty zostało mi przekazane bardzo dużo cennych informacji. Pani Doktor również bardzo rzeczowo odpowiedziała na wszystkie moje pytania i była bardzo miła, kulturalna i opiekuńcza wobec młodego pacjenta. Zupełnie się nie zgadzam z przedmówcami i zastanawiam się dlaczego takie opinie wystawili? Jeśli chodzi o cenę wizyty, to mnie ona absolutnie nie zdziwiła, zupełnie normalna cena za prywatną wizytę w Grodzisku w dodatku u lekarza specjalisty (w Warszawie są znacznie wyższe i nikt nie marudzi). Ja oceniam wizytę bardzo wysoko i żałuję, że dopiero teraz trafiliśmy do Pani Doktor, ale na pewno leczenie swoich dzieci będę kontynuować w Jej gabinecie i osobiście gorąco polecam!

Bardzo niemiła !!! nastawiona na zarobek, a nie leczenie ludzi. Trudna w kontakcie międzyludzkim. Starsza Pani, która powinna już odpuścić sobie leczenie ludzi.

Najgorszy lekarz na jakiego trafiłam .badanie byle szybciej,a na pytanie dlaczego mam stan podgoraczkowy od 2 tygodni i boli mnie gardło i uszy Pani Dr,wzruszyła ramionami i odpowiedziała ze niczego nie stwierdziła ale radzi wizyte u psychiatry ,Gratuluje kultury Pani Dr.Szczerze mówiaz zdziwił mnie fakt ze wszedzie gdzie nie zadzwoniłam terminy wizyt do laryngologa były np na maj a do Dr niecały tydzien ,teraz jzu wiem dlaczego

Byłem na wizycie u Pani Janiny Szymańskiej państwowo. Kobieta na pierwszy rzut oka wygląda na fachowca, zna się na rzeczy, choć potrafi być szybka i mało dokładna w tym co robi, pewnie z racji miejsca, w którym przyjmuje (państwowa przychodnia). Może nie jest zbyt rozmowna, ale odpowiada na wszelkie pytania ze strony pacjenta. Osobiście polecam.

Szczerze mówiąc żaden z niej laryngolog. Zero szacunku dla pacjentów.

Szczerze mówiąc żaden z niej laryngolog.
Zero szacunku dla pacjentów.

odwiedziłam tę panią, ponieważ po urazie głowy odczuwałam silne bóle ucha środkowego oraz towarzyszące temu bóle całej lewej strony głowy, od początku miałam wrażenie /jestem dyletantem w spawach medycyny/, iż badanie ucha było bardzo małostkowe, w tempie, uzyskałam odpowiedź, że uchu nic, zaskoczył mnie też fakt nieobecności innych pacjentów, bo przecież jak wiemy niełatwo dostać się /tym bardziej bezpłatnie/ w szybkim terminie do laryngologa, ponieważ finał wizyty nie zachwycił mnie skierowałam swoje kroki do szpitala w Grodzisku Maz. i bardzo dziękuję za miłe przyjęcie i zainteresowanie się moją osobą, poprzez przeprowadzenie wielu niezbędnych badań, troskę, uprzejmość ze strony personelu medycznego /od pielęgniarzy, sanitariusza po lekarzy/ oraz cenne końcowe wskazówki /konsultacja z LARYNGOLOGIEM/. REASUMUJĄC P PANI DOKTOR SZYMAŃSKA ANI MIŁA WEDŁUG MNIE, ANI SPECJALISTKA, bo opinia o zdrowym uchu nie zachwyciła mnie. BARDZO MIŁA PACJENTKA Z NIEDALEKA

Zdecydowanie nie polecam nikomu. Ta kobieta nie zna się na tym co robi, dodatkowo,żałuję skierowań na badania, tylko ze wszystkim odsyła do szpitala (widać, sama nic nie wie i nie umie pomóc pacjentowi). Zupełnie niekompetentna osoba, zlekceważyła moje problemy z przegrodą nosową i oddychaniem. Patrzy tylko na kasę, bardzo zarozumiała, robiąca łaskę,że przyjmie pacjenta.

Odwiedziłam tą Panią z synkiem w Grodzisku. Drodzy rodzice trzymajcie się od niej z daleka. Dziecko traktuje jak worek mięsa. Komentarze typu: "a płacz sobie mi to jest obojętne" nie powinny dziwić. Zdecydowanie odradzam.

Najgorszy lekarz jakiego można odwiedzić. Brak kompetencji, Pacjent to zło - przyjmowany jest chyba tylko dla pieniedzy. Łaska w wypowiedzi, łaska we wszystkim. Pacjenta z kosmicznym bólem ucha odsyła. Ja byłem u niej trzy razy prywatnie, za kazdym razem płacąc. Kuracja antybiotykowa zle dobrana, zle dobrane krople do ucha. Arogancka. Nawet wrogowi nie polecę