lekarz Janusz Abrowski

1,7
1,8
1,7

Moim zdaniem bardzo konkretny i rzetelny lekarz. Zbadał dokładnie i dał skierowanie na dalsze specjalistyczne badania. Polecam.

Pierwszy raz spotkałem się z tak nieuprzejmym i olewającym pacjenta lekarzem. Nie wiem za kogo ten Pan się uważa, ale sprawdzając jego osiągnięcia w branży, nie zauważyłem jakichś zdumiewających wyników czy osiągnięć. Mnie potraktował tak jakby zupełnie na niczym mu nie zależało, szybko (4 min.), bo szkoda mu czasu na rozmowę z pacjentem o dolegliwościach. Najgorsze co zauważyłem po dwóch wizytach to to, że nie chce szukać i leczyć przyczyn dolegliwości. Żadnej konkretnej rozmowy o urazie, argumentów, zaleceń, próby rozwiązania problemu, merytorycznej rozmowy, chęci czegokolwiek. Tak to ja sobie też umiem poradzić - wezmę środek przeciwbólowy i do jutra będzie spokój, to jego podejście. O jakiekolwiek porządne badanie w celu zdiagnozowania problemu trzeba się wykłócić, bo sam bardzo niechętnie kieruje na takie. Nie polecam nikomu Pana "specjalisty" Abrowskiego, gdyż straciłem ponad pół roku w oczekiwaniu na wizyty do niego i dalej nie wiem nic - jestem w punkcie wyjścia. Jeżeli chcecie się przekonać na własnej skórze, to idźcie na wizytę, tylko jak dla mnie to szkoda waszego czasu, jest tyle profesjonalne podchodzących do pacjenta i miłych lekarzy, że szkoda czasu na jego amatorszczyznę.

Słabiutki i niedoświadczony lekarz, pracuje tu i tam. Ważniejsze dla niego jest by się nie spóżnić do innej placówki Dlatego ciągle szybko i byle jak, choroby rozpoznaje ale nie ma pomysłu jak leczyć. Słabo obsługuje USG, Przepraszam ale nie polecam Abrowskiego, jest jeszcze niedoświadczony nieodpowiedzialny.

Słabiutki i niedoświadczony lekarz, pracuje tu i tam.
Ważniejsze dla niego jest by się nie spóżnić do innej placówki
Dlatego ciągle szybko i byle jak, choroby rozpoznaje ale nie ma pomysłu
jak leczyć. Słabo obsługuje USG,
Przepraszam ale nie polecam Abrowskiego, jest jeszcze niedoświadczony
nieodpowiedzialny.

Wyjątkowo nieuprzejmy.Po urazie ręki internista skierował mnie na SOR,gdzie oprócz wykładu, że przychodzę za późno od urazu, nic konkretnego nie chciał powiedzieć - mimo realnego zagrożenia uszkodzenia ścięgna w ręce, tylko dlatego że nie przyszłam w dniu urazu i rana zaczęła się goić. Notatka w karcie informacyjnej: porada lekarska, konsultacja, asysta - ma się nijak do rzeczywistości.

Przy uszkodzeniu wuęzadła pobocznego kolana zalecił smarowanie Voltarenem. Po wizycie, gdy ból uniemozliwiał chodzenie, byłem zmuszony pojechać na oddział pogotowia szpitalnego gdzie kompetentny lekarz zapisał odpowiednie leki i usztywnił noge szyna w gipsie. Nie polecam lekarza totalnie olewającego pacjenta !!

Wizyta trwala 3 minuty, chorego olal twierdzac ze ten kregoslup to nic takiego szczegolnego, czlowiek umiera z bolu i nie moze chodzic a ten mu nawet nie chcial dac zwolnienia lekarskiego mimo ze go chory bardzo prosil, bo nie jest w stanie isc do pracy i wytrzymac nawet 1 godziny a co dopiero caly dzien!!!!!