Janusz Chojnicki

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.75
17 opinii

Dla niektórych osób może wydać się lekko irytujący,ale dla mnie jest kompetentnym lekarzem,który wie czym leczyć i jak leczyć-polecam

najpierw wyznaczył termin wizyty a potem mnie się pozbył w bardzo nieelegancki sposób

Bardzo dobry specjalista. Mojego Tatę lekarz rodzinny próbował leczyć na rwę kulszową- nieskutecznie stan się pogarszał, Tato tracił czucie w obu nogach i ogromnie cierpiał. Doktor Chojnicki tylko spojrzał na Tatę i natychmiast skierował do szpitala na oddział Neurochirurgii. Po dwóch dniach była operacja. W tej chwili mój Tata chodzi i cieszy się zdrowiem i sprawnymi nogami. Jestem wdzięczna Panu doktorowi- zaznaczę jeszcze, że mimo wizyty prywatnej i wypisania skierowania nie poprał opłaty za wizytę

Lekarz godny polecenia , chodziłem najpierw prywatnie - lecz pan doktor zasugerował wizytę w przychodni i teraz chodzę nie płacąc za wizytę :)Poza uczciwością , kompetentny i uprzejmy . polecam

Wg. mojego rozeznanie najlepszy lekarz tej specjalności w Gorzowie. Polecam

Bardzo dobry lekarz. Miły, cierpliwy i kompetentny.Poświęca dużo czasu pacjentowi.Lecząc prywatnie, bierze bardzo mało za wizytę. Do takiego lekarza z chęcią człowiek idzie mimo choroby bo wie że dr Chojnicki zawsze pomoże.

Bardzo dobry i chyba jak dla mnie skuteczny reumatolog.Po pierwszej wizycie poczułam ulgę.Zamierzam pójśc na kolejną wizytę.Niedrogi,jak na wizytę prywatną.Polecam wszystkim.Pacjentka z woj.lubuskiego. Byłam na wizycie 10 czerwca tego roku.

Miły przyjazny pacjentowi, przyjął mnie również bez rejestracji, bezpośrednio po zaistniałym urazie. Polecam naprawdę potrafi postawić na "nogi" i udziela gwarancji. Tomek

bardzo dobry lekarz,profesjonalista!Pomógł mi w moim schorzeniu stopy.

Pan doktor jest bardzo mądrym,skromnym,wzbudzajacym zaufanie i uśmiechnietym człowiekiem.Pomógł mi w moich dolegliwościach po wielu wizytach u innych lekarzy i żałuję,że trafiłam tak poźno do niego.Trafiłam z polecenia!Polecam!!!!!!

DORY LEKARZ , A CO WAŻNE NORMALNY CZŁOWIEK. POLECAM.

Prawdziwy lekarz z powołania, ze świecą tylko takiego szukać, najepszy lekarz w gorzowie Wlkp. Polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bardzo dobry lekarz,ma swoisty styl leczenia,wysłucha pacjenta,jest bardzo skuteczny,wie co robić,uprzejmy okazuje szacunek pacjentom.warty polecenia. pacjentka

Swietny lekarz,potrafi szybko i celnie zdiagnozować chorobe.rozumie pacjenta i jego ból.poświęca czas pacjentowi,a najważniejsze pomaga.Polecam wizyty. pacjent

Super polecam!!! Bóle pleców polecam pomoże doradzi naprawde warto!!!

Pan dr Janusz Chojnicki to wspaniały lekarz można z nim porozmawiać na każdy temat nie tylko o swojej chorobie i zawsze pomoże, poświęca zawsze dużo czasu i nigdy nie odmawia przyjęcia jak jest problem ze zdrowiem. Jest kompetentny i znający się na swojej profesji.

Bardzo dobry lekarz. Miły, cierpliwy i kompetentny.Poświęca dużo czasu pacjentowi.Lecząc prywatnie, bierze bardzo mało za wizytę w stosunku do innych lekarzy z woj. lubuskiego.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny