lekarz Janusz Chojnicki

Reumatolog

Wiesław

24.08.2016

Jak czytam ''opinie'' z jaką troską o zdrowie i serdecznym podejściem do pacjenta oraz o tym ,że z doktorem Chojnickim można porozmawiać na każdy temat,to przychodzi mi do głowy jedna refleksja,że dr Chojnicki ma samych ''wdzięcznych pacjentów'' albo bardzo wdzięcznych znajomych.Ja nie należę do żadnej z grup.W mojej ocenie brak panu doktorowi kindersztuby.A co do leczenia przez wspomnianego lekarza:uchowaj Boże.
Zaznaczam,że jest to moja subiektywna ocena.

Anonim

15.01.2012

Bardzo dobry specjalista. Mojego Tatę lekarz rodzinny próbował leczyć na rwę kulszową- nieskutecznie stan się pogarszał, Tato tracił czucie w obu nogach i ogromnie cierpiał. Doktor Chojnicki tylko spojrzał na Tatę i natychmiast skierował do szpitala na oddział Neurochirurgii. Po dwóch dniach była operacja. W ...

Po dwóch dniach była operacja. W tej chwili mój Tata chodzi i cieszy się zdrowiem i sprawnymi nogami.
Jestem wdzięczna Panu doktorowi- zaznaczę jeszcze, że mimo wizyty prywatnej i wypisania skierowania nie poprał opłaty za wizytę

prius

23.04.2015

polecam , konkretny lekarz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

magda4810 magdalena48

12.02.2013

Dla niektórych osób może wydać się lekko irytujący,ale dla mnie jest kompetentnym lekarzem,który wie czym leczyć i jak leczyć-polecam

Anonim

06.03.2012

najpierw wyznaczył termin wizyty a potem mnie się pozbył w bardzo nieelegancki sposób

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Reumatolog Gorzów Wielkopolski"?

Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki Sp. z o.o.
Dekerta 1

Sokola 1