lekarz Janusz Chojnicki

Reumatolog

Opinii18

15.01.2012

Bardzo dobry specjalista. Mojego Tatę lekarz rodzinny próbował leczyć na rwę kulszową- nieskutecznie stan się pogarszał, Tato tracił czucie w obu nogach i ogromnie cierpiał. Doktor Chojnicki tylko spojrzał na Tatę i natychmiast skierował do szpitala na oddział Neurochirurgii. Po dwóch dniach była operacja. W ...

Po dwóch dniach była operacja. W tej chwili mój Tata chodzi i cieszy się zdrowiem i sprawnymi nogami.
Jestem wdzięczna Panu doktorowi- zaznaczę jeszcze, że mimo wizyty prywatnej i wypisania skierowania nie poprał opłaty za wizytę

prius

23.04.2015

polecam , konkretny lekarz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

magda4810 magdalena48

12.02.2013

Dla niektórych osób może wydać się lekko irytujący,ale dla mnie jest kompetentnym lekarzem,który wie czym leczyć i jak leczyć-polecam

06.03.2012

najpierw wyznaczył termin wizyty a potem mnie się pozbył w bardzo nieelegancki sposób

09.05.2011

Lekarz godny polecenia , chodziłem najpierw prywatnie - lecz pan doktor zasugerował wizytę w przychodni i teraz chodzę nie płacąc za wizytę :)Poza uczciwością , kompetentny i uprzejmy . polecam

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Reumatolog Gorzów Wielkopolski"?

Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki Sp. z o.o.
Dekerta 1

Sokola 1