lekarz Janusz Cichoński

Traumatolog, Neurochirurg

2,7
2,9

Zastanawiam się jak tacy ludzie, jak lekarz Cichoński może pomagac pacjentom? Zero profesjonalizmu, zero empatii, zero pomocy. Płacąc ponad 100zł za wizytę, oczekuję chociaż rzetelnych konsultacji. Nie polecam z całego serca!

Wykryto u mnie guz mózgu, jest bardzo duży. Czekałam na doktora kilka dni, gdzie każdy dzień się liczy, lecz przyjechał do szpitala i powiedział, że nie ma na mnie czasu, ale oczywiście w papierach odnotowano, że mnie przyjął. Więc jak można liczyć na takich ludzi?

Dla mnie zupełny brak profesjonalizmu a przede wszystkim podstawowego pierwiastka jaki powinien mieć lekarz-EMPATII!!! Traktuje problem ogólnikowo, poziom dyskusji bez komentarza!!! Doktor "patologia"

swietny lekarz,polecam oddzial neurochirurgi w Nowe Soli ktorym kieruje.opieka medyczna na wysokim poziomie.

Zdecydowanie polecam. Pomocny i uprzejmy lekarz z fachową wiedzą.

Zdecydowanie polecam. Pomocny i uprzejmy lekarz z fachową wiedzą.

nie pomógł w potrzebie ,zignorował pilny stan pacjenta dno totalne

nie pomógł w potrzebie ,zignorował pilny stan pacjenta
dno totalne

nigdy wiecej, jest nie miły tylkopierwsze wrazenie robi ze jest ok, ale pozniej juz tak nie jest

oby wiecej było takich lekarzy jak On...

oby wiecej było takich lekarzy jak On...

BYLAM DWA RAZY OPEROWANA I OPIEKA TEGO LEKARZA JEST PROFESJONALNA SKLADAM PODZIEKOWANIA