dr n. med. Janusz Czarnecki

Pediatra, Kardiolog

bardzo dobry lekarz ja sie u niego leczylem i muj syn tez nie widziałem takiego drugiego lekarza pozdrawiam grączewski

Pan doktor uratowal mojemu natanowi zycie dziekuje panu

Pan doktor uratowal mojemu natanowi zycie dziekuje panu

bardzo fajny i uprzejmy lekarz leczę moja córkę która ma ASD2 od samego początku więc to jest 6 lat...Bardzo polecam tego lekarza.mama Beata z córką Jessicą.SERDECZNIE POZDRAWIAMY P.CZARNECKIEGO

LEKARZ PIERWSZA KLASA...7 LAT TEMU URATOWAŁ MOJEMU SYNOWI ZYCIE MAŁY MIAŁ ZAPALENIA MIĘSNIA SERCOWEGO...POLECAM...SERDECZNIE POZDRAWIAM PANA DOKTORA..PAULINA I TYMON

Dziś byłam z córką po raz pierwszy na wizycie u dr,Czarneckiego, spotkałam się z taką życzliwością, o jakiej już prawie zapomniałam w relacjach lekarz-pacjent. Serdecznie dziękuję Panie Doktorze. Lidia Ulaszewska.

Nie jest zbytnio uprzejmy ale jest bardzo dobrym lekarzem-PROFESJONALISTA!!!

Nie jest zbytnio uprzejmy ale jest bardzo dobrym lekarzem-PROFESJONALISTA!!!

to jest najlepszy kardiolok w toruniu ja sie lecze u tego lekarza od urodzenia do tej pory bardzo dużomi pomógł każdemu polecam tego lekarza

Świetny lekarz uratował życie mojemu synkowi Szymonowi.Pamietam ten dzień dokładnie była sobota rano,pan doktor przyjechał z domu ,został wezwany na oddział ojomu telefonicznie.Od razu rozpoznał powazną wade serca mojego synka .Natychmiast podjeto dalsze kroki, pierwszą pomoc ,fachowo zajeli sie maluchem i predko załatwili miejsce i transport do Warszawy do CZD gdzie synek poddany był zabiegowi.Świetny personel i opieka na toruńskim ojomie .Cały czas jeżdzimy do doktora Czarneckiego na wizyty do poradni nigdy nie proponował mam wizyt prywatnie.Dla mnie to profesjonalny i fachowy lekarz.

Od urodzenia borykam się z problemami związanymi z sercem. Przez 16 lat leczono mnie u jednego lekarza, jednak stan pogarszał się z każdym rokiem. Zdecydowałam się na wizyty u Pana Czarneckiego. Pierwsza wizyta - szpital i przebadanie serca pod każdym względem. Wyjaśnił mi na czym opiera się problem, skąd od powstał, jak mam sobie radzić, co grozi jeśli nie będę przestrzegać zaleceń. Podejście do pacjenta zachwyciło mnie - leczyłam się nie raz prywatnie i często spotykałam się z przedmiotowym traktowaniem, nie u Pana Janusza. Pełne zrozumienie, potrafi słuchać i traktuje pacjenta po ludzku. Leczę się u niego już 6 lat i poleam go każdemu.

Kilka lat temu zaczęłam miewać problemy zdrowotne, zaś żaden lekarz nie powiedział mi otwarcie co mi dolega. Odwiedzałam wcześniej innych lekarzy kardiologów lecz żaden nie powiedział mi tego czego dowiedziałam się od Pana Czarneckiego. Nie dość, że wykrył w moim sercu coś czego nie udało się wykryć żadnemu innemu lekarzowi to jeszcze uświadomił mi czego po tej owej rzeczy mogę się spodziewać, jak mam z tym żyć, czego unikać. Od czasu pierwszej wizyty mogę żyć normalnie bez problemów. Pan Czarnecki jest bardzo dobrym kardiologiem, polecam zarówno dzieciom jak i dorosłym. Sympatyczny, uprzejmy, kompetentny. POLECAM!