lekarzJanusz Doktór

Średnia:
4.3512345
41 opinii

• 5

Ten lekarz uratował mi życie, gdy miałam pół roku, dusiłam się, a lekarze w szpitalach rozłożyli ręce! Astma. Odesłali moją babcię, która ze mną była do domu tłumacząc, że mogą mnie wyciszać w szpitalu, albo umrę w domu. Możecie to sobie wyobrazić? Półroczne dziecko? Babcia jechała taksówką płacząc z dzieckiem na ręku. Taksówkarz od razu zawiózł babcię do Pana Doktóra, który w latach 80 przyjął ją prywatnie od razu i przez pierwsze 11 wizyt nie wziął ani grosza, bo nie wiedział, czy zdoła mnie uratować! Końskie dawki, leki "nie z tej planety", których pielęgniarki w moim małym mieście bały się podawać spowodowały, że dzisiaj żyję i w dodatku śpiewam zawodowo! Zawdzięczam mu życie. Nie przeszkadza mi, że jest bezpośredni, nie owija w bawełnę. Polecam, bo leczy całą moją rodzinę z pozytywnym skutkiem. Niesamowite jest to, że zawsze kiedy do Niego jadę doskonale mnie pamięta, a przecież ma setki pacjentów. Polecam i dziękuję za uratowanie życia <3

• 4

Przyznam, że przy pierwszej wizycie lekarz nie zrobił na mnie dobrego wrażenia, przeraził mnie opowieściami o sterydowych zastrzykach w "dupsko" ale mimo wszystko za namową koleżanki, która leczy się wiele lat u tego lekarza spróbowałam po pół roku raz jeszcze. Leczę u doktora mojego 3 letniego synka i jestem zadowolona. Leki, które zapisuje pomagają. Z początku byłam przerażona ich ilością i tzw. końską dawką ale kiedy przyszedł moment, że moje dziecko się dusiło to tylko Pan Doktór mu pomógł. Na pogotowiu zapisali jedynie antybiotyk, pediatra podała steryd w małej dawce, który również nie zadziałał, dziecko wymiotowało od duszącego kaszlu przy zapaleniu krtani i tchawicy. Dopiero seria leków od doktora pomogła mojemu synowi. Od tamtej pory ufam tylko temu lekarzowi...

• 5

super lekarz super czlowiek poprostu bardzo jestem wdzieczna jemu za pomoc

• 1

Od rodzinnego lekarza dostałem skierowanie do alergologa. Mam alergię,atopowe zapalenie skóry i astmę oskrzelową. Właśnie przez tą stronę znalazłem Pana Doktóra który wydawał mi się doskonałą osobą do leczenia moich chorób. 22.01.13r. Poszedłem na wizytę na które dowiedziałem się od Pani w recepcji że Pan Doktór nie jest alergologiem tylko i wyłącznie pulmonologiem.Więc pytam się co to est za ranking lekarzy gdzie są podane błędne podstawowe informacje.Mimo tego że miałem złe skierowanie zgodził się na rozmowę ze mną. Poprosił mnie do gabinetu gdy miał pacjętkę z ok.1 rocznym płaczącym dzieckiem.Od samego początku mówił mi na "ty" co już mi się nie spodobało. Zaczął mówić o błędnym skierowaniu i że skoro jestem alergikiem to on proponuje zrobić testy wyciągnął kartkę i zaznaczał na jakie alergeny mam zrobić testy w przychodni którą mi poleca.W której ma "śmieciową umowę" i za jeden alergen zapłacę 3 zł zamiast 6 zł jeśli pójdę z tą kartką w ciągu 14 dni i powołam się na niego. zakreślił mi 18 testów co uczyniło by mnie 54 zł. Wiosną miałem takie testy robione za darmo ! Ta przychodnia to centrum alergologii na Bogusławskiego 16 w Poznaniu. Nie dopuścił mnie do głosu że potrzebuje lekarstwa na astme i to jest w tej chwili dla mnie najważniejsze bo lek mi się kończy. Nawet jak coś udało mi się powiedzieć to on nadal swoje że mam odstawić wszystkie leki na 2 tyg. porobić testy i przyjść do niego. Nie rozumiał powagi sytuacji ci którzy miewają napady duszności wiedzą o czym mówię. Liczyłem na fachową poradę że każe mi przyjść z nowym skierowaniem. i zaczniemy leczenie... no ale Wiecie co mnie nabardziej zastanowiło Na tej stronie figuruje jako alergolog którym w rzeczywistości nie jest. Skąd więc jego nachalne zachowanie względem testów alergicznych i formularz Centrum Alergologii?? jak sam nazwał " śmieciowa umowa" Nabija sobie kasę po prostu. Da mnie nie budzi zaufania. Innego zdania mogą być mamy z małymi pociechami gdzie jest bardzo uprzejmy i życzliwy. Decyzja należy do Państwa ja wieże że są uczciwsi i bardziej profesjonalni lekarze.

• 5

pierwsza wizyta z synkiem - przedłużający się kaszel, podejście kompleksowe - zalecenia dot. płuc, alergii, stulejki, dał skierowanie do laryngologa (migdałki), zaprosił na testy wziewne alergiczne zimą, doradził w sprawie stulejki - na razie OK, zobaczymy co dalej :)

• 1

Trafiłam do niego z synem. Zaaplikował mu silnie działający steryd, po którym moje dziecko dosłownie puchło w oczach. Do tego końskie dawki sterydów wziewnych, które następny lekarz od razu kazał odstawić.

• 5

Po pierwszej wizycie mam wrażenie że zna się na rzeczy,zobaczymy czy postawił trafną diagnozę, za trzy tygodnie następna wizyta. Bardzo miły,ma dobre podejście do dzieci, i strasznie się przejmuje każdym pacjentem, doradzi, podpowie. Ja jestem jak na razie zadowolona. POZDRAWIAM!!!

• 5

jako jedyny zdiagnozował moją córkę. Gorąco polecam!!

• 1

Zgadzam się z poprzednimi opiniami negatywnymi doktora Doktóra. Strasznie krótka wizyta, czasami nawet nie zdążę usiąść a już wychodzę. Brak podstawowego wywiadu. Mam wrażenie że moje wizyty są potrzebne jedynie doktorowi do statystyki bo u nas nic nie wnoszą. Dziecko nadal czuje się źle.

• 5

Najlepszy lekarz jakiego znam, juz po pierwszej wizycie, traktowal mnie i moje zdrowie jak bym byl jego synem. Wspanialy czlowiek

• 5

Bardzo dobry lekarz leczę się u niego wiele lat i zawsze Mi pomaga

• 5

Pan Doktor ma Złote Serce;)To Lekarz z Powołania Ukłony Za Czas i Poświęcenie, Leczenie mojej córki Ewy kierowanie jej do Ludwikowa k.Mosiny po kilkunastu pobytach i kontrolach Stan Zdrowia córki Poprawił się!! Dużo ZDROWIA Panie Doktorze. Dziękujemy Krystyna M. z córką Ewą

• 5

Super lekarz, bardzo miły, moja córeczka odrazu Go polubiła, świetny specjalista naprawde polecam. Moja córeczka miała atopowe zapalenie skóry a tak ogólnie jest uczulona na duzo składników pokarmowych ale od kiedy chodzimy do doktora Janusza nic jej juz nie wychodzi na skorze.BARDZO POLECAM!!!

• 5

wspaniały lekarz,zawsze dokladnie bada mojego synka,naprawde potrafi pomoc,ponadto 3 razy uratowal zycie mojemu bratu,gdy inni lekarze mysleli co robic.to lekarz z powolania,kocha to co robi

• 5

Zdecydowanie polecam!!!!! Lekarz z powołania a nie ŁAPOWNIK!!! W przypadku mojego syna nie zdarzyła mu się "wpadka".. Każdemu polecam tego specjalistę. Pediatrzy szpitalni chociażby z izby na Szpitalnej - możecie mu zazdrościć wiedzy i doświadczenia. Do mamusi rozżalonej po zrobieniu stulejki.. Mojemu synkowi też zrobił stulejkę.. W rękawiczkach, w znieczuleniu miejscowym.. problem infekcji Szanowna Pani pojawia się zawsze, dlatego, że jeśli dziecko na stulejkę to gromadzą się liczne bakterie wywołujące stan zapalny.. 40% maluchów ze stulejką jest leczone na infekcje dróg moczowych.. Odrobina wiedzy by się przydała. Lepiej od najmłodszych lat poddawać dziecko narkozie aniżeli przyjąć do wiadomości fakt stwierdzony kilkadziesiąt lat wcześniej.. Zdrowia maluchom i odwagi rodzicom. Lekarz - zdecydowanie najlepszy!!!!

• 5

Znam go od lat.Leczył całą moją rodzinę.Od dzieci po babcie.Takich lekarzy chyba się już nie spotyka.Ma specyficzny sposób bycia ,dla niektórych szokujący!Jednak na pewno was wyleczy.Jest dobrotliwy.Czasem potrafi biednej babci dać receptę razem z kasą na jej wykupienie.Wielki szacunek dla pana panie Doktorze

• 1

Pan Doktór wzbudza zaufanie,ale jego metody leczenia są opłakane w skutkach. Trafiłam do niego z synem z powodu przedłużającego się kaszlu. Bez słowa wyjasnienia zaaplikował mu silnie działający steryd, po którym moje dziecko dosłownie puchło w oczach.Do tego końskie dawki sterydów wziewnych.Brak poprawy. Po dwóch dniach kolejna wizyta, w czasie której widząc skutki swojej terapii zaczął się głośno zastanawiać -"a może trzeba ci było dać antybiotyk?"Zdecydowanie nie polecam

• 5

W SPANIAŁY LEKARZ POMÓGL MI W CHOROBACH U MOJEJ CÓRKI WIEDZIAŁ CO PODAC JAK ZAPOBIEDZ .MAM DO NIEGO WIELKI SZACUNEK I JESTEM MU BARDZO WDZIĘCZNA ZA WSZYSTKO CO ROBI DLA CHORYCH

• 5

Lekarz przez duże L - temu człowiekowi chce się leczyć i pomagać a to w dzisiejszych czasach nie jest oczywiste dla wielu lekarzy.

• 5

bardzo dobry lekarz polecam! moje dzieciaki Go uwielbiają jest jak dobry dziadek:-)

• 5

Niespotykany w dzisiejszych czasach lekarz i wspanialy czlowek bardzo mi pomogl w trudnej sytuacji

• 1

Daleko od tego lekarza!!!!!Może 30 lat temu był dobry,ale teraz jego metody leczenia można dać do lamusa.Te zastrzyki sterydowe,koszmar!!!!Z poważaniem.EwelinaN.

• 1

Ludzie naprawdę uważajcie na tego lekarza!!Zdiagnozowal u córki zapalenie płuc,którego nie miała.Sprawdzilismy u kolejnych lekarzy.Córka dostała zastrzyk ze sterydów!!!Ponoć wszystkim dzieciom daje!!Kazał wycinać migdałki-BZDURA!!Kilku lekarzy potwierdziło że są czyste!!!Dla mnie:PSYCHOPATA!!!Niepotrzebnie faszeruje antybiotykami!!Naprawdę uważajcie...

• 5

Leczyłem u niego dwójkę dzieci. Bardzo dobry specjalista chorób płuc, przeziębień, alergii, grypek i wszelkich takich które są nader częste u dzieci uczęszczających do żłobków i przedszkoli. Bardzo zdrowe podejście do pacjenta, bezpośredni i nie maśli pod publiczkę . Z lekami nie daje się otumanić przez akwizytorów farmacji. Leczenie bardzo trafne, skuteczne często lekami indywidualnie sporządzanymi. Antybiotyki u niego to bardzo daleka ostateczność. Super syropy przeciwkaszlowe sporządzane na receptę. Nie raz wybawiał moje dzieci z chorobowych opresji polecam !!

• 5

Lekarz wspaniały, nigdzie nie spotkałam się z tak kompleksowym podejściem do organizmu i choroby. Polecam gorąco, jest bezpośredni, ale moim zdaniem to kolejny plus. Leczymy tam 3 latka.

• 1

Rezygnuje z wizyt u Pana doktora Doktóra. Poszłam do niego z synkiem w nadziei, ze nam pomoze. Polecono mi go,wiec mialam duze oczekiwania. Chodzimy do doktora juz prawie dwa lata i nie ma zadnej poprawy. Syn jak bral antybiotyki tak bierze. Nie potrafi mu pomoc i dziecko nadal ledwo dycha. Gdzie tu szukac dobrego lekarza? W dodatku jak przychodze to po dwóch minutach juz jest po wizycie, spieszy sie i popedza jak sie go wypytuje co robic. Nie polecam.

• 5

zdecydowanie najlepszy lekarz jakiego znam,kilkakrotnie uratował życie mojemu bratu,a teraz ja chodzę do niego ze swoim synkiem.Bardzo uprzejmy,potrafi nawiązać wspaniały kontakt z dziećmi i wytłumaczyć na czym polega dana choroba.Szkoda,że takich lekarzy nie ma więcej

• 5

Wspaniały człowiek który wie co robi,pomógł mi bardzo,wytłumaczył poradził co robic i jak sie zachowac w nagłych atakach duszności które czesto miewałem.Dzis jestem zdrowym szczęsliwym człowiekiem!!! Wielkie dzięki panie Januszu pozdrawiam Tomasz J.

• 5

dzięki temu lekarzowi moje dzieci od pół roku nie brały antybiotyków.A wczesniej zanim trafiłam do pana doktora to antybiotyk był na sniadanie , obiad kolacje przez cały miesiąc z mała tygodniową przerwą i to juz od dobrego roku.Pan Doktor to najlepszy lekarz , a zarazem człowiek jakiego znam.NAPRAWDĘ GODNY POLECENIA.

• 5

Najlepszy lekarz na świecie! Dziękuję Panie doktorze za wszystko!!!!!

• 5

Najlepszy z lekarzy oby leczył jak najdłużej. Pozdrawiam!!!!

• 1

Nie polecem tego lekarza. Cała wizyty trwała ok. 10 min. Potraktował mnie b. obcesowo, podejście do dziecka - szkoda mówic. Synek podczas badania osłuchowego płakał, bo lekarz zapomniał o rozgrzaniu w ręku stetoskopu. Połozył synka na kozetkę, prosząc o ściągnięcie pieluszki, bo chce obejrzec siusiaka (!). Syn cały czas zanosił się płaczem. Bez pytania mnie o zgodę zerwał na siłę napletek synka (bez rękawiczek). Wcześniej syn miał zdiagnozowaną stulejkę, zerwanie jej na siłę grozi powikłaniami (!!). Lekarz kazał mi oczyścic krwawiacego siusiaka samym wacikiem bez dezynfekcji i rękawiczek. Dopiero po moich protestach dał mi rękawiczki i płyn do przemycia rany. To była najgorsza wizyta u lekarza. Może innnym pomógł, ale w moim przypadku okaleczył syna. 2 miesiące później zerwaną stulejkę musiał miec zoperowaną przez chirurga urologa dziecięcego w znieczuleniu ogólnym. Chirurg stwierdził liczne krwawienia podskórne i stan zapalny - efekt wizyty u p. Doktóra.

• 5

najlepszy lekarz na świecie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• 5

Tak uprzejmego lekarza nie spotkałem nigdy wcześniej, jego kompetencje są nie podważalne. Wspaniały człowiek

• 5

to najlepszy lakarz do jakiego kiedyolwiek chodziłam.. oby wiecej takich

• 5

Doktor Janusz jest najlepszym specjalistą na świecie jak również jest wspaniałym człowiekiem do którego można się zwrócić o każdej porze dnia i nocy jeśli cokolwiek niepokojącego się dzieje

• 5

Z całą pewnością mogę powiedzieć, że ten lekarz uratował mi życie gdy inni spisali mnie na straty. Postawiono mi diagnozę: histeria i hipochondria. Okazało się, że to astma oskrzelowa. Gdyby nie dr. Doktór nie było by mnie teraz. Mój stan pogarszał się z dnia na dzień. Oddech słabł, a pogotowie podołało mi tlen w masce i kazało oddychać. Po ok 2h z dalszą dusznością odsyłano mnie do domu z karteczką do lekarza rodzinnego, że ma mi zapisać środki na uspokojenie (Usypiały mnie na cały dzień, a podczas snu często zanikał mi oddech).

• 5

To jest człowiek, który postwił sobie za cel leczyć a nie kasę zbijać. Szokująca może być niekiedy jego bezpośredniośc :-))). mam wrażenie że do kazdego przypadku podchodzi indywidualnie, czyta wcześniejsze zapisy przebiegu choroby...ja polecam- lezymy tam sześcio latkę ...

• 5

Najlepszy specjalista chorób płuc u dzieci. Przyjecia w ramach NFZ-u więc na każdą kieszeń, poza tym pełen profesjonalizm. Gorąco polecam

• 5

Najlepszy lekarz jakiego mogę polecić wszystkimtym, którzy mają problemy z układem oddechowym. Dziękuję za wszystko panie doktorze :)

• 5

Najlepszy lekarz u którego byłem z dzieckiem. Juz po pierwszej wizycie nastapiła zdecydowana poprawa, pan Doktór nie uznaje stosowania drogich leków o znikomym działaniu, często przepisuje leki sporządzane na receptę dobrane dokładnie "pod pacjenta". Znakomite podejście do dzieci, do rodziców zresztą też. Możliwość kontaktu bezpośrednio na telefon komórkowy, z które to możliwości korzystałem kilka razy, w tym raz w Boże Narodzenie - i nie było z tym żadnych problemów. Jest to lekarz który naprawde przejmuje się pacjentem, i szczerze mogę go polecic kazdemu, którego dziecko cierpi na jakiekolwiek schorzenia układu oddechowego.

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
    2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
    3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
    4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
    5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
    6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
    9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.
    display statlastseen stat