Nie znam lepszego lekarza !!! Praktycznie Uratował mojego syna Jedyny Prawdziwy lekarz z powołania jakiego miałem szczęście poznać.

Nie znam lepszego lekarza !!!
Praktycznie Uratował mojego syna
Jedyny Prawdziwy lekarz z powołania jakiego miałem szczęście poznać.

Ten lekarz uratował mi życie, gdy miałam pół roku, dusiłam się, a lekarze w szpitalach rozłożyli ręce! Astma. Odesłali moją babcię, która ze mną była do domu tłumacząc, że mogą mnie wyciszać w szpitalu, albo umrę w domu. Możecie to sobie wyobrazić? Półroczne dziecko? Babcia jechała taksówką płacząc z dzieckiem na ręku. Taksówkarz od razu zawiózł babcię do Pana Doktóra, który w latach 80 przyjął ją prywatnie od razu i przez pierwsze 11 wizyt nie wziął ani grosza, bo nie wiedział, czy zdoła mnie uratować! Końskie dawki, leki "nie z tej planety", których pielęgniarki w moim małym mieście bały się podawać spowodowały, że dzisiaj żyję i w dodatku śpiewam zawodowo! Zawdzięczam mu życie. Nie przeszkadza mi, że jest bezpośredni, nie owija w bawełnę. Polecam, bo leczy całą moją rodzinę z pozytywnym skutkiem. Niesamowite jest to, że zawsze kiedy do Niego jadę doskonale mnie pamięta, a przecież ma setki pacjentów. Polecam i dziękuję za uratowanie życia <3

Przyznam, że przy pierwszej wizycie lekarz nie zrobił na mnie dobrego wrażenia, przeraził mnie opowieściami o sterydowych zastrzykach w "dupsko" ale mimo wszystko za namową koleżanki, która leczy się wiele lat u tego lekarza spróbowałam po pół roku raz jeszcze. Leczę u doktora mojego 3 letniego synka i jestem zadowolona. Leki, które zapisuje pomagają. Z początku byłam przerażona ich ilością i tzw. końską dawką ale kiedy przyszedł moment, że moje dziecko się dusiło to tylko Pan Doktór mu pomógł. Na pogotowiu zapisali jedynie antybiotyk, pediatra podała steryd w małej dawce, który również nie zadziałał, dziecko wymiotowało od duszącego kaszlu przy zapaleniu krtani i tchawicy. Dopiero seria leków od doktora pomogła mojemu synowi. Od tamtej pory ufam tylko temu lekarzowi...

super lekarz super czlowiek poprostu bardzo jestem wdzieczna jemu za pomoc

super lekarz super czlowiek poprostu bardzo jestem wdzieczna jemu za pomoc

Od rodzinnego lekarza dostałem skierowanie do alergologa. Mam alergię,atopowe zapalenie skóry i astmę oskrzelową. Właśnie przez tą stronę znalazłem Pana Doktóra który wydawał mi się doskonałą osobą do leczenia moich chorób. 22.01.13r. Poszedłem na wizytę na które dowiedziałem się od Pani w recepcji że Pan Doktór nie jest alergologiem tylko i wyłącznie pulmonologiem.Więc pytam się co to est za ranking lekarzy gdzie są podane błędne podstawowe informacje.Mimo tego że miałem złe skierowanie zgodził się na rozmowę ze mną. Poprosił mnie do gabinetu gdy miał pacjętkę z ok.1 rocznym płaczącym dzieckiem.Od samego początku mówił mi na "ty" co już mi się nie spodobało. Zaczął mówić o błędnym skierowaniu i że skoro jestem alergikiem to on proponuje zrobić testy wyciągnął kartkę i zaznaczał na jakie alergeny mam zrobić testy w przychodni którą mi poleca.W której ma "śmieciową umowę" i za jeden alergen zapłacę 3 zł zamiast 6 zł jeśli pójdę z tą kartką w ciągu 14 dni i powołam się na niego. zakreślił mi 18 testów co uczyniło by mnie 54 zł. Wiosną miałem takie testy robione za darmo ! Ta przychodnia to centrum alergologii na Bogusławskiego 16 w Poznaniu. Nie dopuścił mnie do głosu że potrzebuje lekarstwa na astme i to jest w tej chwili dla mnie najważniejsze bo lek mi się kończy. Nawet jak coś udało mi się powiedzieć to on nadal swoje że mam odstawić wszystkie leki na 2 tyg. porobić testy i przyjść do niego. Nie rozumiał powagi sytuacji ci którzy miewają napady duszności wiedzą o czym mówię. Liczyłem na fachową poradę że każe mi przyjść z nowym skierowaniem. i zaczniemy leczenie... no ale Wiecie co mnie nabardziej zastanowiło Na tej stronie figuruje jako alergolog którym w rzeczywistości nie jest. Skąd więc jego nachalne zachowanie względem testów alergicznych i formularz Centrum Alergologii?? jak sam nazwał " śmieciowa umowa" Nabija sobie kasę po prostu. Da mnie nie budzi zaufania. Innego zdania mogą być mamy z małymi pociechami gdzie jest bardzo uprzejmy i życzliwy. Decyzja należy do Państwa ja wieże że są uczciwsi i bardziej profesjonalni lekarze.

pierwsza wizyta z synkiem - przedłużający się kaszel, podejście kompleksowe - zalecenia dot. płuc, alergii, stulejki, dał skierowanie do laryngologa (migdałki), zaprosił na testy wziewne alergiczne zimą, doradził w sprawie stulejki - na razie OK, zobaczymy co dalej :)

Trafiłam do niego z synem. Zaaplikował mu silnie działający steryd, po którym moje dziecko dosłownie puchło w oczach. Do tego końskie dawki sterydów wziewnych, które następny lekarz od razu kazał odstawić.

Po pierwszej wizycie mam wrażenie że zna się na rzeczy,zobaczymy czy postawił trafną diagnozę, za trzy tygodnie następna wizyta. Bardzo miły,ma dobre podejście do dzieci, i strasznie się przejmuje każdym pacjentem, doradzi, podpowie. Ja jestem jak na razie zadowolona. POZDRAWIAM!!!

jako jedyny zdiagnozował moją córkę. Gorąco polecam!!

jako jedyny zdiagnozował moją córkę. Gorąco polecam!!

Zgadzam się z poprzednimi opiniami negatywnymi doktora Doktóra. Strasznie krótka wizyta, czasami nawet nie zdążę usiąść a już wychodzę. Brak podstawowego wywiadu. Mam wrażenie że moje wizyty są potrzebne jedynie doktorowi do statystyki bo u nas nic nie wnoszą. Dziecko nadal czuje się źle.