dr Janusz Gardygała

Bardzo uprzejmy lekarz. Świetny fachowiec godny zaufania. Serdecznie polecam. Wcześniej byłam pacjentką Pani doktor Pł..., z wizyt u niej zawsze wychodziłam zestresowana, a wizyta u Pana doktora sama przyjemność.

Bylam na dwóch wizytach u doktora Gardygały na pierwszej wizycie byłam w 4 tygodniu ciaży lekarz był bardzo miły uprzejmy zlecił badania przepisał witaminki, chciał pobrać cytologię ale ze względu na obfite wydzieliny nie udało się powiedział ze nastepnym razem zrobimy badania, i założy kartę ciąży. Po trzech tygodniach miałam następna wizytę lekarz nie zwrócił uwagi na moją kartotekę z czym przychodzę tylko od razu do cytologi bardzo nie umiejetnie ja wykonał (bolało) po czym zapytał kiedy była ostatnia miesiączka ja mu mówię ze 7 tyg temu a on że to tak może być ze się przeciąga okres a ja go pytam o czym pan mówi ja jestem w ciąży zerknął szybciutko co sobie napisał za pierwszym razem przeprosił i poprosił jeszcze raz do badania po czym stwierdził, że rzeczywiście macica wygląda na 7 tydz. ciąży podczas badania cytologi tego nie widział. Także szczerze odradzam tego lekarza to moja pierwsza ciąża może jestem trochę przewrażliwiona ale bez przesady. Więcej na pewno do niego nie pójdę

Lekarz godny polecenia. Całą ciąże poprowadził mi w fachowy sposób. Wszystkie wizyty były na NFZ a mimo to nie czułam potrzeby aby szukać innego prywatnego specjalisty.

Rewelacyjny lekarz,swietny fachowiec zdecydowanie godny polecenia.

Rewelacyjny lekarz,swietny fachowiec zdecydowanie godny polecenia.

Polecam Pana doktora, jest bardzo kompetentną osobą..

Polecam Pana doktora, jest bardzo kompetentną osobą..