lekarz Janusz Grzelak

Chirurg ogólny, Urolog

2,9
2,2
2,9

Doktor Janusz Grzelak jest bardzo empatycznym lekarzem. Poświęca b. dużo czasu pacjentowi. Wizyta u niego trwa 45 minut. Odpowiada szczegółowo na wszystkie pytania i wszystko szczegółowo wyjaśnia. Bardzo dokładnie robi usg i je omawia. Potrafi pocieszyć zestresowanego i często załamanego pacjenta- to chyba nie wada a zaleta wobec bezduszności innych lekarzy. Jestem b. zadowolona z wizyty u Pana Doktora.

Nigdy wczesniej nie spotkalem sie z takim chamstwem, prostactwem, nikczemnoscia, polaczona z samozachwytem. Odnioslem wrazenie, ze wygladam jak banknot 150 zł i nic po za tym. Niczego sie nie dowiedzialem, jakiekolwiek pytania byly kwitowane odpowieziami typu: Zadajesz glupie pytania. Padly rowniez rasistowkie porownania w ogole nie zwiazane z tematem, po czym stracilem wiare w ludzkosc. Zwyczajnie nie miesci sie to w glowie.

Zwyczajnie nie miesci sie to w glowie.

Pan doktor owszem uprzejmy i miły , postawil diagnoze zrobil badania , zabieg , wydałam u dokora majatek.Wydawało mi się że to lekarz kompetentny i dobry niestety pomyliłam się. Pan doktor odmówił mi przyjęcia w nagłym przypadku( przyjmowal akurat w tym dniu) nie spytal nawet co mi dolega! stwierdzil ze skoro jestem w pracy to nie jestem chyba az tak bardzo chora!!!Kazal mi przyjsc za 2 dni! I jeszcze jedno inny urolog stwierdzil ze zabieg ktory mialam (koszt 2 tys) w zasadzie mi nie pomogl a zle sie czulam w ...

I jeszcze jedno inny urolog stwierdzil ze zabieg ktory mialam (koszt 2 tys) w zasadzie mi nie pomogl a zle sie czulam w wyniku tego zabiegu. Dlatego radze w przypadku gdy pan doktor zaproponuje drogi zabieg skonsultowac sie jeszcze z innym specjalista zeby nie wyzucic pieniedzy w bloto tak jak ja to zrobilam.

Gburowaty spieprzył mi TURP1 za trzy lata pojawił się rak prostaty , rozwalił mi zwieracze podczas elektroresekcji i teraz nie trzymam moczu , oraz mam wsteczny wytrysk nasienia jednym słowem pozbawił mnie atrybutu męskości i powinienem mu założyć sprawę w sądzie i pewnie tak zrobię , PANOWIE Z DALEKA OD TEGO SZARLATANA!!!!!!!!!!

Dobre opinie to pan doktor chyba sam napisał, poszłam do niego bo mam kamień na nerce od kilku lat, za maly by go rozkruszyć, ale co jakiś czas chodze do urologa by go kontrolować, po obieciu funkcji w szpitalu na Dekerta miałam nadzieje ze zatrudnili fachowca, niestety się pomylilam, z wiadomych przyczyn lekarz bardziej dba o NFZ lubuski niż o dobro pacjentów przez 40min wpierał mi że kamienia nie mam!!! i chyba nigdy nie miałam???. Czyżby poprzedni lekarze którzy mnie diagnozowali się mylili?!? nie tylko w Gorzowie, poprzedni ordynator urologi go widzial i dr Marciniak, byłam również w klinice Szczecińskiej, no i rzecz ciekawa następny lekarz znowu zdiagnozował kamice!!!!!

lekarz jest nie mily nie wiem ale mi nie pomogl

lekarz jest nie mily nie wiem ale mi nie pomogl

witam-przeczytalam powyższe wpisy i az zaniemówiłam! może i prywatnie jest super lekarzem...ale - właśnieto ale...wczoraj mialam ,,przyjemnosc " poznac pana doktora w szpitalu- jego zachowanie względem pacjenta na oddziale urologii jest skandaliczne[ jak dla mnie] -krzykliwy , gburowaty , nie udziela pacjentowi żadnych zrozumiałych wyjasnień,bylam w szoku- żadnej uwagi dla pacjenta [ tylko tyle ile niezbędne]- po wcześniejszych doświadczeniach z lekarzami w publicznych lecznicachnajlepszego zdania o Nim nie mam.Może za pieniżąki jest przyjemniejszy w obyciu.

Uważam że jest najlepszym specjalistą w Gorzowie. Był bardzo miły i wyjaśnił wszystko w zrozumiały dla mnie sposób. Poświeca pacjentom naprawde dużo czasu i po wizycie nie miałem żadnych watpliowśći. Wszystkim go polecam !!!!

Uważam że jest najlepszym specjalistą w Gorzowie.

Super lekarz!! Bardzo polecam wizyty u niego:)

Super lekarz!! Bardzo polecam wizyty u niego:)