lekarz Janusz Grzybowski

Trafiłam do dr grzybowskiego dzięki koleżance. Najlepszy ginekolog. Badanie w ogóle nie boli. Dokładnie wszystko wytłumaczy. Lekarz z powołania

Super lekarz, polecam. Jestem pacjentką doktora ok.15 lat i zawsze jestem profesjonalnie potraktowana. przesympatyczny i miły człowiek.

Nie polecam lekarza. Brak podejścia do pacjenta. Miałam zagrożona ciąże, lekarz stwierdził że się nie rozwija plod i maialm zabieg który mi spaprał. Tydzień po zabiegu poszłam do niego z problemem że fatalnie się czuje i krwawie a on nie zareagował powiedział że wszystko jest w porządku a 2 tygodnie później wylądowałam w szpitalu stan zapalny w organizmie, morfologia też była niezaciekawa. Okazało się że muszę mieć jeszcze raz zabieg. Mogłam się wykrwawic. Nie nie nie!!! Płaciłam nie wiem za co...

Nie nie nie!!! Płaciłam nie wiem za co...

Witam Dwa lata starań o dziecko, pan doktor w grudniu widzi ciąże a na następnej wizycie mówi że ciąży nie ma i wmawia mi że napewno plamiłam i stwierdził że to być może poronienie i takie rzeczy się zdarzają!!!! Dla nas to była tragiczna wiadomość a dla Pana Grzybowskiego normalne. Mało tego ostatecznie przepisał tabletki na "podtrzymanie" a za dwa dni od wizyty znalazłam się w szpitalu i walczyłam o życie bo była to ciąża pozamaciczna która pękła i byłam w nocy operowana!! WIĘC NIE POLECAM TEGO LEKARZA kiedyś był inny ale teraz jego zachowanie jest karygodne!!!!

Bardzo miły i kompetentny lekarz. Prowadzil moja ciążę. Na wizyte nie trzeba czekac tygodniami jak u innych. Ważne tylko aby przyjść w godzinach rejestracji 16-18 i zostaje sie przyjętym tego samego dnia. Ceny bardzo niskie, poświęca kazdej pacjentów tyle czasu ile potrzebuje. Proszę nie mylić internetowych opinii ludzi o lekarzu z Warszawy ktory nazywa się tak samo..

Zdecydowanie polecam tego Lekarza. Prowadzi moja ciaze, w razie watpliwosci zleca dodatkowe badania. Konkretny, mily a przede wszystkim cierpliwy. Polecam!!!!

polecam polecam i jeszcze raz polecam doktor przesympatyczny przemily jak tam mam isc to az z checia i to z byle jaka przyczyna naprawdę kobietki

LEKARZ Z POWOŁANIA. Leczy, szuka przyczyn choroby, zleca niezbędne badania. Indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta.Jest miły. Liczy sie dla Niego pacjent a nie pieniądze za wizytę.

lekarz z powołania,miły, uprzejmy, konkretny, bardzo dobry fachowiec

lekarz z powołania,miły, uprzejmy, konkretny, bardzo dobry fachowiec

polecam wszystkim tego lekarza bo ma bardzo dobre podejscie do pacjenta tlumaczy chorobe i metody leczenia, do pacjentki nie jest obojetny