dr hab. n. med. Janusz Hansz

Hematolog, Internista

Skądinąd wiem,że jest arogancki i nie ma czasu i pewnie myśli,że budzi strach wśród studentów.

Bardzo dobry lekarz , bo dzięki nie mu żyje i wyzdrowiałam.Dziękuję bardzo jemu.

polecam! Po 2 miesiącach biegania u lekarzy: mnóstwo badań z krwi, tomograf komputerowy, badania wirusów, wycięty węzeł chłonny...prof. po obejrzeniu tylko morfologii stwierdził granulocytopenię (a 1,5 mies.wcześniej agranulocytozę!) na co żaden z lekarzy nie zwrócił uwagi, do tego, nawet bez oznaczania ferrytyny w surowicy (bo żelazo w normie) dowiódł, że mi jej brakuje. Za 3 dni odbiorę wynik z lab. i sprawdzimy czy dobre miał przeczucie :) receptę na żelazo już mam, więc jeśli się sprawdzi, to zaczynam pół roczną kurację preparatem żelaza, do tego 2 miesiące wit. B6. I już! A czekała już mnie biopsja szpiku...Zdecydowanie polecam pana prof.!

specjalista wysokiej klasy.wspanialy czlowiek,przeprowadzil mnie bezpiecznie przez megachemioterapie i przeszczep szpiku,zawsze bedzie w mojej pamieci i sercu.

moje wyniki ulegają zdecydowanie poprawie

moje wyniki ulegają zdecydowanie poprawie

Powiększone węzy chłonne chciał leczyć antybiotykiem stosowanym na zakażenie dróg moczowych. Zdecydowanie odradzam. Opinie powyżej zdecydowanie są wystawione przez wnuków itp.

Jestem pacjentem tego lekarza od kilkunastu lat, dojeżdżam do niego kilkaset kilometrów, to mówi samo przez się. Profesjonalista jakich niewielu.

Jestem pacjentką Pana Profesora od kilkunastu lat.

Jestem pacjentką Pana Profesora od kilkunastu lat.

Wyjątkowy lekarz. Nic dodać, nic ująć.

Wyjątkowy lekarz. Nic dodać, nic ująć.

Przebyłem "pod okiem" p. Profesora dwa przeszczepy szpiku kostnego! To lekarz z powołania. Super specjalista!