Janusz Hejnar

50,065601919,86572760 605 44 88 59
jhejnar@op.pl

Kalendarz przyjęć
Pon24.11Wt25.11Śr26.11Czw27.11Pt28.11So29.11Nd30.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.35
9 opinii

Lekarz ten prowadzil moja ciaze od poczatku do konca,jestem bardzo zadowolona i polecam innym przyszlym mamom,konkretny,grzeczny,uprzejmy,porod zakonczony cesarka wykonana perfekcyjnie

Ja naprawdę nie wiem skąd te pozytywne komentarze. Byłam kiedyś prywatnie gdy potrzebowałam recepty na tabletkę "po". Cena była dużo wyższa niż to usłyszałam przez telefon, tym bardziej, że w trakcie wizyty kilkukrotnie pytałam o cenę, a lekarz podał ją dopiero po kompletnej wizycie, stawiając mnie przed faktem dokonanym. W dodatku doznałam osobistego upokorzenia. Szczerze odradzam tego lekarza.

Bardzo dobry lekarz, dwie ciąże ( z problemami) przeprowadzone książkowo do naturalnego rozwiązania. Bardzo troskliwy o pacjentki w szpitalu, podczas ciąży można dzwonić do niego w każdej chwili. gorąco polecam dr Hejnara

ciąża, poród, szpital po prostu wszystko jak najlepiej

jestem bardzo zadowolona z podejścia dr.Hejnara do problemu, szybka reakcja, fachowe podejście do pacjęta, życzliwość, bardzo dobra opieka. Polecam

moze jako lekarz przyjmujacy prywatnie jest dobry ale pacjentki w szpitalu traktuje niezbyt fachowo na pytania ktore sa dla nas ciezarnych istotne odpowiada zdawkowo.nie chce ganic tego lekarza ale mysle ze kazda pacjentka ma prawo do milego przyjecia bez wzgledu czy chodzi do danego lekarza prywatnie czy publicznie.

PAN DR.HEJNAR TO WYSOKIEJ KLASY SPECJALISTA DOSKONALY CHIRURG I POLOZNIK . DOSKONALE PROWADZI PACJENTKE OD PIERWSZYCH PORAD ,PRZEZ CIAZE, MACIERZYNSTWO, W CHOROBIE I REHABILITACJI . SWIETNY PSYCHOLOG I DYSKRETNY DIAGNOSTA . MOZNA UZNAC ZE TO PRAWDZIWY LEKARZ KOBIET , PELEN ZROZUMIENIA I FACHOWOSCI .POLECAM!!!!!!

Bardzo kompetentny i życzliwy lekarz. Wykonywał mi cesarskie cięcie. Operacja przebiegła sprawnie, bez komplikacji, później wielokrotnie byłam przez Pana doktora odwiedzana na sali, pytana o samopoczucie. Samo cięcie zagoiło się bardzo szybko, było bardzo fachowe (nie moja to ocena bo się na tym nie znam, ale lekarza który zdejmował szwy i położna środowiskowa która oglądała ranę - wszyscy byli pod wrażeniem). Naprawdę polecam tego lekarza. Urszula G.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny