lekarz Janusz Hydzik

2,2
2,1
1,8
1,8

Zdecydowanie nie polecam Pana doktora. Nie wystawił mi skierowania a później miał pretensje że ja je zgubiłam. Z bardzo wielką łaską później je wypisał, ale przy tym musiałam się nasłuchać tego że to ja jestem flejtuchem i gubię rzeczy dodatkowo marne komentarze na temat kobiet. Słabe strasznie jak na starszego lekarza z wieloletnim fachem, podejście mega na minus. Szczerze, po wizycie wyszłam roztrzepana z nerwów. Nie polecam. Nigdy tam nie wrócę.

Witam, zdecydowanie polecam doktora Janusza Hydzika jako endokrynologa. Jest on lekarzem godnym wszelkiego polecenia i zaufania. Dba on o swoich pacjentów i w miarę swoich możliowości służy pomocą. Negatywne opinie są dla mnie zastanawiające i kompletnie niezrozumiałe... Doktor jest miły, kompetentny, z poczuciem humoru, bardzo sympatyczny!

Bardzo miły i konkretny lekarz, zleca potrzebne badania, tłumaczy wszystko. Wizyta przebiega w bardzo miłej atmosferze. Polecam

Piszę tu bo krew mi się burzy jak myślę o tym pożal się boże "doktorze". Jestem młoda i mam problemy zdrowotne tylko nikt nie wie jakie, wiec tak wędruje od lekarza do lekarza z nadzieją, że w końcu któryś powie coś więcej niż tylko "jest pani młoda, boli bo boli, tak ma być, nic tu nie ma, do widzenia ". I tak o to wylądowałam u tego człowieka. po 2 godz czekania (a miałam na 11)nadeszła moja chwila i na pytanie tego Pana(bo z lekarzem to on nie ma NIC wspólnego) "z czym przyszła" zdarzyłam tylko odpowiedzieć, że "boli mnie" i w tym momencie urwał moją wypowiedź i zaczał zadawać pyt. o wiek, wzrost i wage.no mysle sobie ok, może teraz sie uda, wyjmuję plik moich badań które zrobiłam u swojego ginekologa i chce cos powiedziec na co on, ze nie będzie "po nikim sprawdzal i on sam sobie zrobi badanie"Ci którzy mieli tą nieprzyjemność spotkać sie z tym panem w przychodni na ul. warzywnej wiedzą jaki chaos i zamieszanie tam panuje. Ja podczas tej mojej pierwszej i ostatniej wizyty nie wiedzialam jeszcze jakimi prawami ta przychodnia sie rzadzi i mysle sobie dam facetowi szanse..duzo ludzi, zamieszanie, ok moze podczas robienia usg sobie z nim "pogadam"...Otóż drodzy Państwo do tej pory nie wiem jak to sie stało i jak mogłam nie zareagować, ale byłam w takim szoku, że po prostu zgłupiałam.. A mianowicie czy któraś z Pań wyobraża sobie,że człowiek ten kazał mi wejść do gabinetu usg i przygotować sie do badania podczas gdy znajdowała sie tam inna pacjentka. I tak o to za tym jednym parawanem Pani konczyła sie ubierać a ja rozbierać!! i tylko "doktor" krzyczał "no szybko, szybko". W tym całym szoku i zamieszaniu przyszedł czas na badanie, którego w życiu nikt mi tak nie wykonał !!(a usg dopochwowe miałam już nie raz) Ten człowiek WEPCHAŁ mi ten przyrząd do badania i zaczął wiercić, więc krzycze, że boli, że nie wytrzymam ..a on "wytrzymać, bo lewego jajnika nie moge znaleźć" i dalej wierci i wierci. Ból sie nasilił do tego stopnia, że najzwyczajniej w świecie sie popłakałam na co on "no i czego ryczy?" No szok, po prostu szok...Chamstwo jakie ten człowiek reprezentuje nie ma chyba granic, a zdawało mi się,że widziałam wiele. Po wszystkim stwierdził, że on nie może nic powiedziec bo się nie dałam zbadać (?!), że ja taka wrażliwa, że on nie rozumie po co rycze i że skoro mnie boli to dlaczego do niego przychodze teraz, a nie kilka lat wczesniej jak to wszystko sie zaczelo? W tym momencie stwierdziłam, że musze jak najszybciej opuścić gabinet bo lada moment chyba mu coś zrobie. W trakie gdy brałam głeboki wdech, żeby ogarnąć co tu w ogóle sie dzieje zaproponował, że może wystawić mi skierowanie do szpita, żeby sobie inni lekarze mnie zbadali. i dodał "do którego szpitala chce Pani iść"? Co najmniej jakby chodziło o hotel...Suma sumarum wyszłam z gabinetu, a pan "doktor" podczas mojej wizyty nie ucierpiał choć szczerze wierze, że w końcu ktoś nie wytrzyma i przywali mu w tą jego gębę!
Jako "lekarz" totalny brak kompetencji, a jako człowiek totalny cham!

Boże, chroń pacjentki przed takim lekarzem!! Ocenia pacjentki po wyglądzie, do badania podchodzi z wielką łaską i ogromnym brakiem wyczucia delikatności. Strach iść. Byłam u tego typa na kontrolne badanie, chciałam, żeby mi zrobił też usg piersi, powiedział, że zrobi to rękoma, i tak mnie zbadał, że do dziś mnie piersi bolą. W dodatku cham i ignorant, kto takiemu dyplom wystawił. Nie ma gorszego "lekarzyny" wśród gin. w Rzeszowie.

Ogólna masakra!!!zwłaszcza w przychodni na ul. Warzywnej, to co tam się dzieje trudno zrozumieć w czasach konkurencji i możliwości wyboru. Określenie chaosem tego co dzieje się w czasie wizyt u pana doktora to mało powiedziane. A jednak kolejki są ogromne, chyba tylko dlatego, że za darmo i że w zasadzie jak się poprosi to doktor przyjmie każdą pacjentkę w potrzebie. Lekarz jest rozkojarzony, przyjmuje w dwóch gabinetach jednocześnie, bywa bardzo nieuprzejmy i rzuca niewybredne hasła w stylu "jak się uprawia seks w pośpiechu na schodach to tak jest". Być może to kwestia poczucia humoru dla mnie w tym przypadku niezrozumiałego. Co do jego kompetencji, poprosiłam kiedyś o pewne badanie to nawet nie wiedział, że w przychodni w której przyjmuje można je zrobić!Fakt-za odpłatnością, ale jednak. Mam też pewne wątpliwości co do wykonywania cytologii i odkładania szkiełek z pobranym wymazem na parapet okna, wystawiając je na działanie promieni słonecznych. Jedyny plus to taki, że jak się odpowiednio "zagada" to doktor bez problemu wypisze skierowanie na badania, które są na NFZ. Mimo to, NIE POLECAM, no chyba, że ktoś nie ma już innego wyjścia i ma ogromną cierpliwość do siedzenia pod drzwiami.

Dostałam od swojego ginekologa skierowanie do tej poradni. Poszłam więc zapisać i dostałam się do doktora Hydzika. Po wizycie wiem już na pewno że nigdy tam nie wrócę. Lekarz był bardzo nieprzyjemny, potraktował mnie jak intruza a nie pacjenta. Mimo iż byłam umówiona na godzinę musiałam czekać bo lekarz sobie wychodził i obsługiwał po 3 pacjentki na raz. Dodam jeszcze że wizyta trwała może z 3 minuty i w tym czasie na mnie krzyczał i był delikatnie mówiąc bardzo nieprzyjemny. Jeżeli o mnie chodzi więcej nie skorzystam z usług tego doktora.

Zdecydowanie odradzam tego lekarza. To nie jest specjalista, tylko jakiś niezdecydowany, rozkojarzony facet (być może ma ADHD)! Wizyta u niego to jeden wielki chaos! Nie zna się na badaniach, pyta pacjenta, czy dać skierowanie na badanie (co chyba lekarz powinien lepiej wiedzieć). Traktuje pacjenta jak maszynkę do nabijania punktów z NFZ. Zależy mu na jak największej ilości wizyt, a nie na rozwiązaniu problemu. Odradzam zdecydowanie parom, które mają problem z niepłodnością.

Jestem bardzo niezadowolony z wizyty u "doktor" niekompetentny, stanowczo odradzam,bezczelny,inni lekarze sami go nie polecają wręcz odradzają, wmawia że jestem alkoholikiem itp.

Jestem bardzo niezadowolony z wizyty u "doktor" niekompetentny,