dr n. med. Janusz Jabłoński

Chirurg dziecięcy

Wspaniały lekarz. Umie porozmawiać i pocieszyć. Wszystko wytłumaczy. Często odwiedza i interesuje się. Polecam bardzo

Wspaniały lekarz i człowiek: konkretny, przyjazny, cierpliwy, inteligentny, szalenie empatyczny, ze znakomitym podejściem do dzieci. Dzięki dr Jabłońskiego pobyt w Szpitalu na Spornej wydał się mojej córci wakacjami :).

Świetne podejście do młodzieży, moja córka miała zabieg u Dr. Jabłońskiego, jako, że był jej lekarzem prowadzącym, mieliśmy z nim zawsze kontakt, w każdej wątpliwej sytuacji. :)

Bardzo dobry fachowiec! Bycia lekarzem nie wystarczy się nauczyć, lekarzem trzeba być z powołania. Dr. Jabłoński właśnie taki jest! Szybka i fachowa obsługa, zabieg przeprowadzony bez komplikacji, bez żadnych powikłań. Jak do tej pory najlepszy chirurg dziecięcy z jakim się spotkałam.

Bardzo dobry to mało powiedziane chirurg z powołania.Jesteśmy bardzo zadowoleni z opieki jaką otoczył Pan dr naszego syna

Super lekarz!!! Dr Janusz Jablonski to wspanialy lekarz konkretny,ma super podejście do dzieci ale również ma dobry kontakt z rodzicami. Mój syn Damian miał to szczęście, ze trafil na takiego lekarza.Dzieki nawej metodzie,ktora zastosowal moje dziecko cztery dni po trudnej operacji wyszlo do domu. Dr Jablonski opiekowal się nami wspaniale widać było, ze przezywal ta operacje razem z nami. Dzieki doktorowi ukazal się artykul w gazecie na temat nietypowej operacji mojego Damianka. Mamy nadzieje, ze pomoze on w dalszej owocnej pracy naszego wspaniałego lekarza. Zawsze, kiedy będę patrzyla na syna będę wspominala naszego najlepszego lekarz JANUSZA JABLONSKIEGO.

Świetny lekarz godny polecenia .Mój syn był w szpitalu i dr Jabłoński zajął się pacjentem znakomicie .

Pan dr Jabłoński to wspaniały lekarz i człowiek, operował naszego 4 tyg synka (operacja odbyła się w sobotę, na którą doktor przyjechał specjalnie, ponieważ nie miał w ten dzień dyżuru). Specjalista od PYLOROSTENOZY, przed zabiegiem wytłumaczył nam na czym będzie polegała operacja, nazywając ją zabiegiem kosmetycznym i tak rzeczywiście było. Synek nie ma żadnej blizny, operował przez pępuszek. Polecam z czystym sercem, zawsze pod telefonem, w każdej chwili można zadzwonić i zapytać gdy coś nas niepokoi. Dziękujemy Panie doktorze - rodzice Szymonka.

Polecam!!! Bardzo dobry specjalista. Najlepszy lekarz z jakim miałem do czynienia. Pasja,odwaga- to jego cechy charakterystyczne.

polecam tego lekarza gdyż wspaniale, kompetentnie zajął się moją 2 miesięczną córeczką z przepukliną pachwinową. Jest to prawdziwy lekarz z powołania.