Janusz Kalisz

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.55
17 opinii

Rewelacyjny, lekarz z powołaniem,kompetentny,miły uprzejmy,mimo natłoku pacjentów nie odmówił nam w potrzebie. Wielki pozytyw.

Dobre podejscie do dzieci wytlumaczy chorobe pokazuje jak zazywac dane lekarstwo nie patrzy na zegarek tylko wykonuue swojemzadania badania sa bezbolesne

Zdecydowanie polecam dr.Kalisza uprzejmy i kompetentny.Takich lekarzy powinien szpital zatrudniać...

Bardzo miły i kompetentny lekarz,operował i prowadził leczenie mojej 4 letniej córki dziękuję doktorze

Znakomity, miły i znający się na rzeczy

Nie czesto spotyka się tak kopententengo wrażliwego i uprzejmego lekarza. A zwłaszcza tu na Jaśle.

wspanialy czlowiek, doskonaly maz, szwagier, brat i syn.

Moje dziecko prawie nie słyszało a teraz juz słyszy, stosuje eszelkie metody. prowadzi dokładny wywiad, badanie, nie naciąga na koszty, bardzo uprzejmy

Najlepszy laryngolog na jakiego trafiłem, a lecze się u nich od dobrych kilkunastu lat. Człowiek ma świetne podejście do pacjenta, poświęca mu tyle czasu ile trzeba, trzeba godzinę, to tyle czasu poświęca, zawsze uprzejmy, zawsze dokładnie zbada, a potem wytłumaczy na czym polega choroba, jakie będzie leczenie, plusy, minusy. Wzbudza wielkie zaufanie, zdecydowanie mogę polecić tego lekarza. Moi znajomi leczą u niego także dzieci, jest świetnym lekarzem zarówno dla starszych jak i dla dzieci.

Lekarz świetny i bardzo kompetenty. Sam polecam go wszystkim moim znajomym. Nie spotkałem w Jaśle sympatyczniejszego lekarza.

Bardzo kompetentny, rzeczowy,wspaniały człowiek, o wysokiej kulturze,wiedzy,umiejętnościach, bezwzględnie godny polecenia. Takich lekarzy nam jak najbardziej potrzeba, szczególnie w Jaśle.Życzę sukcesów-pacjent M.Drozd

świetny, młody, fachowy lekarz ze świetnym podejsciem do dzieci, usuwał migdalki mojemu synowi i jestem bardzo zadowolona, mając doświadczenie i porównanie z lekarzami gorlickimi - skąd pochodze, wizytę w Jaśle za którą całkowity koszt pokryło uzbezpieczenie oraz następnie kontrola - wspominam bardzo dobrze.

profesjonalista ,ludzki lekarz tzn. jest dla ludzi, nie zmanierowany,uważny

Pan doktor w moim przypadku, pomimo tego że skierował mnie do szpitala, to nie obchodziło go jak przebiega leczenie, nie chciał odpowiedzieć na moje pytania dotyczące leczenia. Dopiero Pani dr Zima Chudy wyjaśniła mi moją sytuacje. Wydaje mi się ,że nominacja na kierownika oddziału spowodowała to że woda sodowa uderzyła mu do głowy.

Porządny i solidny lekarz nie bojący się wyzwań i bardziej skomplikowanych operacji. Obiektywny i rzeczowy, uczciwie informujący o ryzykownych następstwach pooperacyjnych. To on udrożnił mi przegrodę nosową i uwolnił zrosty w przewodach nosowych, jako pozostałość po plastyce nosa w krakowskim Rydygierze. Dokonał zabiegu, gdzie owego podjęcia przestraszył się jego oddziałowy kolega po fachu Tomasz Stachacz, w którego choć kwalifikacje nie wnikam, to chyba jednak podejście do tej sprawy o czymś świadczy. Doktor Kalisz to nie tylko ordynator oddziału otolaryngologicznego (mianowany zresztą z polecenia innego znanego w Jaśle fachowca dr Przemysława Orłowskiego), lecz także absolwent Collegium Medicum UJ w Krakowie, co również mówi samo za siebie. I nieprzypadkowo zapewne to on wykonuje większość zabiegów operacyjnych na jasielskiej laryngologii.

Pan dr niewiele umie powiedzieć na temat choroby, bynajmniej w moim przypadku tak było.

Z całą pewnością mogę polecić Pana Doktora - super fachowa opieka lekarska i to wszytsko z ubezpieczenia społecznego - niedowiary. Przeszłam operację usunięcia polipa z zatoki. pozdrawiam

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny