lekarz Janusz Kalisz

Laryngolog

Wspaniały lekarz. Właściwy człowiek we właściwy miejscu. Polecam dr Kalisza. Dzisiejszy zabieg wycięcia zmiany w gardle (pomimo trudności z mojej strony) przebiegł w super atmosferze i bardzo sprawnie. Jeszcze raz polecam :)

Wspaniały lekarz.
Właściwy człowiek we właściwy miejscu.
Polecam dr Kalisza.
Jeszcze raz polecam :)

Pan doktor należy do niezwykłej grupy lekarzy, dla których spotkanie z pacjentem to nie tylko szybkie postawienie diagnozy. Dogłębna analiza wyników badań połączona z ogromną wiedzą pozwala na wykrycie rzadkiej choroby. W takiej właśnie sytuacji znalazłam się z nietypowymi objawami wczesnego stadium ZW i Pan doktor, jako pierwszy postawił trafną diagnozę, w przeciwieństwie do wybitnych specjalistów z wielkich ośrodków medycznych ,którzy najczęściej ignorowali przedstawione dolegliwości. Dodatkowo w rozmowie z pacjentem wykazuje ogromne zrozumienie i empatię , równocześnie daje poczucie spokoju, mimo że przekazywane informacje są trudne do zaakceptowania przez chorego. Jego wiedza i umiejętność rozmowy stwarza niepowtarzalną atmosferę zaufania. Panie doktorze dziękuje za każdą chwilę rozmowy ,za wszystko co Pan dla mnie zrobił.

Katarzyna

Polecam Pana doktora. Jest to lekarz z powołania a nie z zarobku i lubi zawód który wykonuje, godny zaufania i poświęca czas pacjentom, wykonywał mi zabieg prostowania przegrody nosowej i usunięcia polipów z czego jestem Bardzo zadowolony,.

Rewelacyjny, lekarz z powołaniem,kompetentny,miły uprzejmy,mimo natłoku pacjentów nie odmówił nam w potrzebie. Wielki pozytyw.

Dobre podejscie do dzieci wytlumaczy chorobe pokazuje jak zazywac dane lekarstwo nie patrzy na zegarek tylko wykonuue swojemzadania badania sa bezbolesne

Zdecydowanie polecam dr.Kalisza uprzejmy i kompetentny.Takich lekarzy powinien szpital zatrudniać...

Bardzo miły i kompetentny lekarz,operował i prowadził leczenie mojej 4 letniej córki dziękuję doktorze

Znakomity, miły i znający się na rzeczy

Znakomity, miły i znający się na rzeczy

Nie czesto spotyka się tak kopententengo wrażliwego i uprzejmego lekarza. A zwłaszcza tu na Jaśle.

wspanialy czlowiek, doskonaly maz, szwagier, brat i syn.

wspanialy czlowiek, doskonaly maz, szwagier, brat i syn.