lekarz Janusz Kisiel

Lekarz rodzinny

Lekarz zatrzymał się w latach 2000. Dobrze słyszy ale nie słucha. Panie doktorze, chyba już czas na emeryturę.

Lekarz bardzo dobry polecam zdecydowanie!

Lekarz bardzo dobry polecam zdecydowanie!

Najlepszy lekarz jakiego znam a znam wielu. W 100%godny polecenia, kompetentny nigdy nie zbywa pacjenta zawsze i zawsze każdemu poświęca odpowiednio wiele czasu. Ma wspaniałe podejście do dzieci nie jeden pediatra może mu tego pozazdrościć. Gratuluje profesjonalizmu temu lekarzowi. Co do powyższych opini to uważam, że gorączka 39,5 to jeszcze nie powód do wizyty domowej właściwie bzdura to co trzeci pacjent musiałby mieć taką wizytę a to,że już nie przyjmują nowych pacjentów świadczy o tym , że bardzo dużo ludzi darzy dr Kisiel zaufaniem.

zdecydowanie polecam tego lekarza. Nigdy nie miałem sytuacji aby odmówił mi wizyty w domu, jesli nie byłem w stanie udać się do ośrodka. Co chodzi o uprzejmość Pań w rejestracji to już inna bajka.

zdecydowanie polecam tego lekarza.

Co chodzi o uprzejmość Pań w rejestracji to już inna bajka.

Moja opinia jest negatywna gdyz jako lekarz odmowil wizyty domowej do osoby majacej goraczke 39,7 -to wlasnie moim zdaniem swiadczy o lekarzu i czlowieku.Brak konkurencji powoduje,ze lekarz ten zapomina o przysiedze,ktora chyba zlozyl.Jezeli takiej przysiegi nie zlozyl to przepraszam.

Ogólna ocena fatalna. Poza tym że do tego lekarza od bardzo dawna nie zapisują bo przychodnia nie przyjmuje nowych deklaracji od pacjentów to chcąc zapytac o cokolwiek dokrota człowiec zostaje niemiło zbyty.

Nie byłem u lekarza już ponad 10 lat , ale niestety i mnie zmogło . Co mogę powiedzieć o Panu Januszu ? Zdecydowany i kompetentny , dużo czasu poświęca pacjentom (wśród oczekujących na swoją kolej jest to obiekt drwin, w stylu : "czy oni tam kawę piją" . Przyszła moja kolej , po godzinie czekania ... przekonałem się że, ja też spedziłem jakieś 30 minut na badaniu , wyczerpującej rozmowie na temat mojej dolegliwości . Wyszedłem wpełni świadomy , doinformowany od a do z (no i ciśnienie mi spadło po stresie, bo myślałem o najgorszym) . Reasumując, Pan Janusz Kisiel jest moim skromnym zdaniem lekarzem z powołania , nie załatwia sprawy na "sztukę" , jest otwarty na dialog z pacjentem , ma ogromną wiedzę i jest naprawdę godnym polecenia lekarzem.

Zawodowiec, konkretny lekarz, dużo czasu poświęca pacjentowi, diagnozuje dobrze,