lekarz Janusz Kluczyński

Pulmonolog

Byłam u lekarza na NFZ i zostałam przyjęta tak samo jak prywatnie. Dobry lekarz i ponowne badania które każe przeprowadzić to dla pewności i dla naszego dobra. Tak robi większość lekarzy. Polecam tego lekarz jest bardzo dobrym specjalistą.

Niestety nie mam dobrych wrazeń. Pacjent, który chce się leczyć , to raczej powinien szukać gdzieś indziej. Lekarz krytykuje jakość zdjęć przynoszonych przez pacjentów i zleca wykonanie kolejnych, po czym stwierdza , że są takie same jak poprzednie. Żadnej diagnozy się nie można doczekać. A i rejestracja jest ciekawym przezyciem. Nieuprzejma i zupełnie nie zwracająca uwagi na pacjenta i jego potrzeby. Zdecydowanie odradzam

Zdecydowanie odradzam

Pan doktor Kluczyński jest osobą ze wszech miar interesowną, mająca na względzie nie tyle dobro pacjenta, ile własne korzyści majątkowe,lekceważąco traktująca pacjentów przyjmowanych w ramach NFZ, a szanująca tylko tych przyjmowanych w ramach wizyty prywatnej, oszukującą NFZ, wykazującą się chwilami zadziwiającym brakiem osobistej ogłady.

Wybrałam tego lekarza po wielu rozmowach z jego pacjentami. Po zmianie miejsca zamieszkania zapisałam się do tego lekarza. Nie przyjmuje do wiadomości poprzednich diagnoz lekarskich dopóki sam nie zacznie diagnozować. Tak mówi i robi. Dokładnie wyjaśnia przebieg choroby i jej skutki. Polecam p.Kluczyńskiego