lekarz Janusz Łojewski

Jest bardzo dobrym lekarzem .Polecam.Jest bardzo skrupulatny,miły,uprzejmy dla pacjentki. Bardzo dobrze wszystko tłumaczy a przy tym jest bardzo cierpliwy.

Godny polecenia lekarz. Miły, uprzejmy, kompetentny. Poświęca dużo czasu na badanie, odpowiada na każde zadane pytanie w sposób zrozumiały dla pacjentki. Polecam

kompetentny i godny polecenia lekarz:)polecam

kompetentny i godny polecenia lekarz:)polecam

Pan doktor prowadził moją ciążę do 7 miesiąca (musiałam sie przenieść do innego lekarza ze względu na przeprowadzkę). Doktor Łojewski to świetny specjalista, przy tym poświęca pacjetce duzo czasu, tłumaczy wszystko - ja zadawałam milion pytan bo to nasza pierwsza ciąża. USG zawsze tłumaczone , co widac , co jak funkcjonuje u dzieciątka. Polecam go z czystym sumieniem. Jest rewelacyjnym lekarzem i przemiłym człowiekiem. Dziekuje bardzo Panie doktorze za poświęcony czas. Beata Deckert

Zdecydowanie się zgadzam, lekarz godny polecenia, kompetentny, bardzo uprzejmy, cierpliwy i dokładny.

Lekarz godny polecenia. Prowadził mnie przez 3 ciąże

Lekarz godny polecenia. Prowadził mnie przez 3 ciąże

Zawdzięczam doktorowi życie moich synów

Zawdzięczam doktorowi życie moich synów

Bardzo kompetentny, zalecił dodatkowe badania które okazały się trafne.Serdecznie polecam tego Lekarza Ginekologa.

Bardzo dobry lekarz, godny polecenia, prowadził całą moją ciążę i jestem bardzo zadowolona, zawsze wysłucha cierpliwie i odpowiada na każde pytanie

nie polecam leczenia się u Pana doktora !!!

nie polecam leczenia się u Pana doktora !!!