Janusz Miętkiewicz

Neurolog

Byłam praktycznie na skraju załamania. Obolała, zmęczona bólem... Mój organizm już nie reagował na leki. Mąż właściwie zaprowadził mnie do doktora. Na szczęście. Obecnie leczę się u doktora, jest coraz lepiej, choć przede mną długa droga.

Lekarz z powołania. Potrafi wysłuchać, jest cierpliwy i nie lekceważy żadnego słowa pacjenta. Stara się na każdym kroku pomóc osobom, którego do niego przychodzą. Ja bardzo cenię doktora za jego podejście i pasję. Miałam ogromne problemy z nerwami, denerwowało mnie wszystko, byłam wyczulona na punkcie najmniejszych drobnostek. Odkąd chodzę do doktora znacznie się uspokoiłam.