lekarz Janusz Pabian

Pan doktor może i jest miły tylko co z tego skoro spartolił mi operacje. Drugi raz napewno nie operowalbym

Dr Pabian wspaniały, prawdziwy lekarz. 3 lata temu usuwał mi znamię na twarzy, nie ma śladu, teraz ponownie trafiłam właśnie do niego z innym problemem. Wierzę, że mi pomoże, robię zlecone badania. polecam. Genialny lekarz.

Kompetentny, uprzejmy, sympatyczny,fachowy, godny polecenia.......................................Wspaniały chirurg.

Bardzo pozytywna polecam bardzoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Trochę dziwny i zakręcony..ogólnie pozytywnie-ale mnie nie przekonał. Zaufałam innemu chirurgowi...Zaufanie uważam to podstawa relacji między pacjentem i lekarzem

Jestem pod ogromnym wrażeniem Pana Doktora. Olbrzymia wiedza i kompetencje, umiejętności zawodowe, diagnoza - to wszystko mocne strony Doktora Pabiana. Wybitny lekarz.

Polecam! Kompetentny,sympatyczny. Sprawnie przebiegł zabieg i później kontrola. Jestem pod wrażeniem, iż są jeszcze tacy lekarze!

Fachowiec. Ma pozytywne podejście do pacjenta. Zabieg sprawny. Kontrola po zabiegu. Dalsze leczenie lekiem nie za drogim ale skutecznym. W kolejce wciąż nowi pacjenci!

Bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz. Jak nigdy nie wierzyłam w lekarzy pracujących dla NFZ, tak On przywrócił mi wiarę w to, że w NFZ pracują lekarze z powołania.

przesympatyczny!!!!!! lekarz z powolania!!!!!!!! REWELACYJNY taki DOBRY DUSZEK!!