lek. dent. Janusz Pach

2,7
2,6

Niestety polowe zebow leczonych u Pana Janusza mialem do poprawy, majac tyle lat doswiadczenia wydawalo by sie ze mamy do czynienia z ekspertem a jest odwrotnie. Najprostsze leczenia moze tak ale bardziej skompilkowane zdecydowanie odradzam pieniedze bede wyrzycone.

około rok temu byłem pacjentem doktora. Po przeczytaniu opinii postanowiłem spróbować ponieważ informacje te były dość sprzeczne. Oto moja ocena- dr.Pach jest bardzo miły, to fakt. Tłumaczy wyraźnie co jest do zrobienia i dlaczego - to fakt. Ceny są wysokie - to też fakt. Po zakończeniu leczenia wychodzi człowiek z uczuciem - "wreszcie znalazłem odpowiedniego stomatologa, drogi ale warto było". Niestety opinia się zmieniła po pół roku, kiedy zaszła potrzeba reklamowania mostu, który po prostu się złamał. Na początku się poluzował a ponieważ jakoś nigdy nie było wolnego terminu, zęby na którym był zamocowany zaczęły się chwiać. Pani na recepcji nie była już taka miła. Efekt jest taki, że teraz nie mam na czym zamocować nowego mostu, dostałem propozycję wykonania implantów - oczywiście w gabinecie doktora, oczywiście znowu do zapłaty. Reasumując - pan Dr. wykonuje tak pracę, aby pacjent długo do niego wracał.

Z czystym sumieniem Nie polecam tego stomatologa wogole nie powinien wykonywac ten zawód. Straciłam przez niego zęba i kasę. Naciagacz.

Najlepszy stomatolog z jakim mialam okazje sie zetknac! Super podejscie do pacjenta oraz pelen profesjonalizm. Poswieca tyle czasu, ile pacjent potrzebuje i robi wszystko, by komfort podczas leczenia, jak i efekt byly jak najlepsze. Przekonalam sie, ze jednak mozna pojsc do stomatolaga bez strachu i z przyjemnoscia, poniewaz Pan Doktor, jak rowniez caly zespol Pana Doktora robi wszystko, by pacjent czul sie komfortowo. Jestem zachwycona efektem pracy Pana Doktora i moge powiedziec, ze zostalo spelnione moje najwieksze marzenie o idealnym usmiechu:) POLECAM!!! p.s. absolutnie nie rozumiem negatywnych opinii!

p.s. absolutnie nie rozumiem negatywnych opinii!

Nie polecam. Wszystkie plomby do wymiany z uwagi na ich nieszczelność i próchnicę wtórną. Pieniądze wyrzucone w błoto.

NIE POLECAM !! zostałam okaleczona przez Pana Doktora z bólem i pustą kieszenią leczenie kosztowało kilka tysięcy za każdym razem słyszałam że to moja wina kiedy inny lekarz zobaczył efekty leczenie bał się czegokolwiek dotknąć powiedział że sprawę powinnam skierować do sądu naprawdę przestrzegam zgadzam się z innym komenatrzem że to tylko biznesmen!!

Niestety nie polecam. To nie lekarz to biznesmen. Bardzo miły, ale.... most po pół roku złamał się na 2 części - dr.Pach obwinił za to ząb na którym most był zamocowany. Nie wiedziałam że ząb może złamać metalowy most. Przy próbach reklamacji recepcjonistka (żona dr.Pacha) twierdziła że doktora nie ma lub że nie ma wolnego terminu

Pełny profesjonalizm. Tak to ma wyglądać! Kompleksowe bezbolesne leczenie. Nawet paragon za usługę wydają, co w dzisiejszych czasach ciągle jest rzadkością!

straciłem przez tego pana dwa przednie zęby na których był założony nowy most. tyle złego przez takiego partacza!

NIE POLECAM!! Myślałem że to dobry stomatolog a tu na 5 zrobionych przez niego zębów 5 jest źle zrobionych!! Po 2 miesiącach poszedłem do innego dentysty i się okazało , że próchnica podeszła pod plombę a w innym był źle wyczyszczony!! Człowiek chodzi prywatnie płaci grubą kasę i co?! Pieniądze w du... Radzę takie sprawy zgłaszać rzeczkowi praw pacjenta. Po kilku zgłoszeniach odbiorą mu prawo wykonywania zawodu.