lekarz Janusz Pieczyński

Bardzo polecam! Jestem zadowolona z wizyty, dokładnie i sprawnie przebyte badania, super tłumaczy:)

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana doktora Pieczyńskiego. Fachowa,dokładna i miła obsługa. Spokojnie i zrozumiale wytłumaczył mi na czym polega choroba moich oczu. Bardzo dziękuję. Anna Głowienka

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana doktora Pieczyńskiego.
Bardzo dziękuję.
Anna Głowienka

Zdecydowanie polecam. Przez 13 lat nie trafiłam na tak kompetentnego specjalistę! Wysłucha, wytłumaczy, odpowie na pytania.

Bardzo sympatyczny,wysłucha i doradzi,powie,jak będzie wyglądało badanie krok po kroku,polecam!

Bardzo przyjazny i miły lekarz. Pomógł mi niezmiernie . Przeprowadził bardzo trudną operację enukleacji oka z wszczepieniem implantu. Przedtem wszystko dokładnie wyjaśnił informując o zagrożeniach. Przejmował się moim losem.Prowadził moje leczenie aż do samego szczęśliwego finału.Jestem mu bardzo wdzięczna. Serdecznie polecam tego specjalistę.

Od wielu lat miałam kontakt z wieloma okulistami, często badajac wzrok, systematycznie zmieniajac szkla do okularów itp. Wówczas zwykle badania trwały chwile, bez wywiadu itp., nikt raczej nie słuchał tego co mnie niepokoi, nikt nie "zatrzymał się" przy tym co mowię, wypisywano tylko kolejna recepte na nowe szkla i tyle .....a ja sądziłam, że tak być musi DOPIERO Pan Doktor J. Pieczynski po raz pierwszy (kiedy trafiłam do niego) mnie zwyczajnie WYSŁUCHAŁ, zadawał pytania, zrobił wywiad i bardzo dokładnie, i cierpliwie badał oczy! Potem powiedział krótko ale na temat co ...

DOPIERO Pan Doktor J. Pieczynski po raz pierwszy (kiedy trafiłam do niego) mnie zwyczajnie WYSŁUCHAŁ, zadawał pytania, zrobił wywiad i bardzo dokładnie, i cierpliwie badał oczy! Potem powiedział krótko ale na temat co przypuszcza, sądzi i nie zostawił mnie z problemem a wytłumaczył co dalej robić i do tego natychmiast zadziałał kierujac gdzie trzeba i do kogo trzeba!
Wspaniły, DOKŁADNY do tego SYMPATYCZNY, CIERPLIWY i POMOCNY!
Całkowicie mu ufam.
Bardzo dziękuje Panie Doktorze!

Poświęcił mi dużo czasu na wytłumaczenie mojej choroby i sposobu leczenia ,naprawdę jest skuteczny . Gorąco polecam.

Najlepszy,najmilszy,najbardziej ludzki z lekarzy jakich dotychczas spotkałam. Fachowiec w swojej dziedzinie, właściwie cudotwórca. Jestem mu bardzo wdzięczna za przywrócenie wzroku. Wdzięczna pacjentka

Wdzięczna pacjentka

Jednym słowem profesjonalista . Taki prawdziwy doktor Judym.

Jednym słowem profesjonalista . Taki prawdziwy doktor Judym.