lekarz Janusz Piekuta

Przyszedłem niedawno z bardzo poważnym problemem do tego "lekarza",odkleiła mi się sietkówka.Taka przypadłość wymaga jak najszybszej operacji żaby nie stracić wzroku.Na moje prośby pod drzwiami o zbadanie oka zresztą z informacją że odkleiła mi się siatkówka odpowiedział że chętnie przyjmie mnie za 5 miesięcy. Jednym słowem nie udzielił mi pomocy. Na szczęscie są inni lekarze .Jesze tego dnia trafiłem do szpitala na oddział okulistyczny a następnego dnia wykonano mi operacje . Gdyby tylko tacy "lekarze"jak pan Piekuta byli, pewnie stracił bym wzrok.

Jednym słowem nie udzielił mi pomocy.
Gdyby tylko tacy "lekarze"jak pan Piekuta byli, pewnie stracił bym wzrok.

Bardzo dokładny , , podchodzi kompleksowondo zdrowia pacjenta, lekarz o dużej wiedzy i kulturze

Chwalić można dużo - po prostu jedyny lekarz okulista w Kolbuszowej, reszta trochę udaję, że się coś znają na tych sprawach.

Rewelacyjny okulista! Wszystko wytlumaczy, szczegolowo zbada.Odwiedzilam juz wielu, ale ten zdecydowanie najlepszy. Polecam

Pełen profesjonalizm i chęć pomocy pacjentowi. Naprawdę polecam tego lekarza.

Pełen profesjonalizm i chęć pomocy pacjentowi. Naprawdę polecam tego lekarza.

Miałem problem z opiłkoiem metalu który wbił mi się w oko. Doktor Piekuta wyciągnął go jednym ruchem - nawet nie wiem kiedy więc polecam.