lekarz Janusz Przybylski

2,7
2,7
2,5
2,6

Pan doktor godny polecenia. Wspaniały i kompetentny lekarz o cudownym podejściu do starszej pacjentki. Cierpliwy i wyrozumiały. Dzięki trafnej diagnozie po raz kolejny moja Mama mimo zaawansowanego wieku szybko wraca do zdrowia. Dziękuję Panie doktorze.

Jakby się tylko dało to wystawiłbym 0 gwiazdek. Pan doktor bezczelny, poprosiłam o skierowanie na badanie, po czym stwierdził, że nie jest specjalistą, aby wystawić mi skierowanie i nie ma takich uprawnień, natomiast jeżeli mu dopłacę to mi je wystawi. Ton głosu i sposób rozmawiania z pacjentem olewający. Odradzam

Lekarz z ego większym niż pokój, w którym przyjmuje. Nieprzyjemny, nietaktowny. Wizyta stresująca, nie dziwię się, że ludzie dzwoniąc proszą o wizytę u pozostałych dwóch lekarzy.

Byłam u Pana doktora wiele razy i z każdą wizytą coraz bardziej zaskakiwało mnie jego chamstwo. Nie raz zdarzyło się, że wyśmiewał moje dolegliwości... Brak słów

Chamski i zarozumiały lekarz, który ma za nic zdrowie pacjentów. To nie pierwszy przypadek, kiedy wyśmiał dolegliwości moich bliskich. Odradzam stanowczo wizyt u tego "specjalisty"

Te teksty na plus dla doktora chyba piszą jego pracownicy i rodzina. Zero uprzejmości, brak zrozumienia dla pacjenta i kpiny z jego dolegliwości .Taki człowiek nie nadaje się na lekarza!!!!

Jako nowa mieszkanka Blachowni, zapisałam się do niego pierwszy raz. Panie w rejestracji same pokierowały. Na poczekalni wysłuchałam się świetnych opinii o panu doktorze - od starszych pań. W gabinecie lekarskim spotkałam się z totalną ignorancją! Lekarz zbagatelizował moje odczucia, odmówił skierowania do specjalisty (powinnam pokazać się u niego znów). Badania też oczywiście niepotrzebne...

to nie lekarz tylko weterynarz nikomu go nie polecam myśli że jest ortopedą okulistą czy laryngologiem wszystko wiedzący , wrejestraci tylko do niego kierują chy ba się go boją ,bo stracą pracę

Lekarz ma się za bóstwo. Człowieka w wieku dorosłym wyzywa od gówniarzy. Może i przeziębienie wyleczy, ale przy nim House to lekarz marzenie. Zdecydowanie nie polecam do niego chodzić

Mnie bardzo pomógł!!! Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęścia w Nowym Roku. M.M.

Mnie bardzo pomógł!!!
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęścia w Nowym Roku.
M.M.