lekarz Janusz Sikora

Jestem zadowolona z wizyt u pana doktora, trafiłam do niego przypadkiem. Jest miły, wizyta zawsze przebiega w spokojnej atmosferze.

Polecam . Pan doktor kompetentny, wszystko tłumaczy , nie ocenia człowieka tylko stara się pomóc a przy tym bardzo sympatyczny i uśmiechnięty.

Jestem zdziwiona tak wysoką oceną. Zwłaszcza, że wśród znajomych kobiet niejedna odradzała mi tego lekarza, ponieważ jest nieuprzejmy i niekompetentny. Przekonałam się na własnej skórze. Byłam u kilku ginekologów w swoim życiu, żadnego tak źle nie wspominam jak dr Sikorę.

W takim razie tylko ja mialam "niefart"do tego lekarza.Leczylam sie u niego ok 5 miesiecy z powodu bardzo częstych (2 miesiaczki na 30 dni)obfitych i bolesnych menstruacji.Przez te cale 5 miesiecy nie mial czasu pobrac mi cytologii,twierdzil iz wszystko procz tych nieszczesnych miesiaczek jest ze mna OK.Jednak kłamal(dziwie sie po co i dlaczego)?!Nadżerka wielkosci dwoch pieciozlotowek!a co najlepsze w mojej karcie napisal -szyjka macicy czysta tak jakby nie bylo zadnej nadzerki!!!Teraz lecze sie u innego lekarza lecz w tej samej przychodni-Lublin,Topolowa

Pan Doktor sympatyczny prowadził moją ciążę kiedy pojawiły się drobne komplikacje odrazu zaalarmował. Pełen profesjonalizm z jego strony

BARDZO DOBRY LEKARZ ,SYMPATYCZNY ,KOMPETENTNY POLECAM

BARDZO DOBRY LEKARZ ,SYMPATYCZNY ,KOMPETENTNY POLECAM

SUPER WSPANIALY LEKARZ BARDZO WSZYSTKIM polecam jestem pacjentka i naprawde polecam prowadzi moja ciaze i jestem bardzo zadowolona BARDZO MILY I UPRZEJMY :) jakich malo w Swidnckim szpitalu ....

Bylam u pana doktora dziś,byla to wizyta publiczna więc nie mialam specjalnych oczekiwań,tym bardziej ze zwykle chodzę prywatnie..I miłe zaskoczenie...wspanialy czlowiek od ktorego emanuje ciepło..Profesjonalista w swoim zawodzie.Kolejka była jak w mięsnym za komuny ale kobiety czekały bo to tylko dlatego że pan doktor poświęca każdej tyle czasu ile potrzeba.Pani w rejestracji ginekologicznej mloda ladna i przesympatyczna..Niech się schowają wizyty prywatne przy tej..Szczerze polecam !!!Panie doktorze ,szkoda że malo jest takich ludzi jak Pan!

Byłam u niego na pierwszej wizycie i absolutnie decyzji tej nie żałuję. Sympatyczny, ginekolog z powołania. Polecam. :)

Doskonały, kompetentny, przemiły, godny zaufania lekarz i człowiek. Nie płacę grosza za wizytę (Poradnia K), a czuję się ważna i jedyna w swoim rodzaju. Polecam.