Pan Doktor nie pasuje do stereotypu polskiego lekarza. Jego podejście do pacjenta jest nietypowe jak na nasze krajowe realia. Profesjonalizm pod każdą postacią. Jego styl przyjmowania pacjentów dla niektórych może wydać się kontrowersyjny - jak dla mnie wielki pozytyw. Można zauważyć duszę artysty. Bardzo dziękuję.

Znakomity Lekarz.. Posiada bogata wiedzę..Trafnie stawia diagnozę..W połączeniu z znakomitym wyposażeniem gabinetu , jak dla mnie.. Simply The Best!! Polecam w 100%

Bardzo uprzejmy , kontaktowy , z wizyty jestem bardzo zadowolony jedynie co to długo trzeba czekać :) super lekarz polecam 10/10

Nie znam lepszego lekarza....trafne diagnozy, krótkie i skuteczne leczenie....inni powinni się uczyć jak leczyć!

Co tu dużo pisać. Facet godny polecenia. Zarówno jego wiedza jak i sprzęt medyczny jest na najwyższym poziomie.

Co tu dużo pisać.

POLECAM kazdemu!!! Bylem leczony w Holandii na wrzodziejace jelito ze skutkiem raczej slabym ... Pan Stasiak tchnal we mnie nowe zycie!

POLECAM kazdemu!!!

Genialny z sercem i otwartą głową podchodzi do człowieka jako do całości. Godny polecam bardzo, bardzo. Kontakt z nim to przeżycie niemal mistyczne.

JEZELI WYDALES MILIONY NA LEKARZY W EUROPIE ORAZ USA,NIKT NIE POTRAFIL CI POMOC I MOZNA POWIEDZIEC,ZE UMIERASZ,PO PROSTU UMOW SIE NA WIZYTE U DR STASIAKA. TO JEST TEN LEKARZ,KTORY CI POMOZE!

TO JEST TEN LEKARZ,KTORY CI POMOZE!

polecam wszystkim pacjentom, szczerze, prawdziwy lekarz, jeden z tych, o których się zawsze będzie pamiętało, fachowiec niebywały, oby więcej takich lekarzy, oby...

polecam wszystkim pacjentom, szczerze,

Lekarz z zamilowania, lekarz ktory kocha swoja prace I poswieca sie jej bezgranicznie, a przede wazystkim niesamowity czlowiek. Godny polecenia;)