Janusz Stępień

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
2.65
26 opinii

Zacznijmy od tego, że pan doktor był w poradni przy ul. Orzeszkowej pod wpływem alkoholu. Nie dał skierowania na USG, ponieważ stwierdził, że musiałby do tego dopłacić. Leków też nie dał, ponieważ stwierdził, że bez usg zapłacę za dużo. Paranoja. Dał namiary do innej poradni i do innego lekarza. Bez żadnej pomocy wychodzili także inni pacjenci, którzy weszli przede mną. Pan doktor ma ponadto kompleks Boga, ponieważ uznał że nie zajrzy do skierowania, gdyż w 95 % wypisują tam głupoty. Co tu pisać. Żałuję, że nie zadzwoniłam na Policję i że nie złożyłam skargi u kierownika przychodni.

Byłam u pana doktora z problemem pojawiajacych się żylaków. Na moje słowa ze muszę zrobić porządek z żylakami odpowiedział że "w Końskich pani nie zrobi". Nie oglądał nóg, nie obejrzał badania USG Doppler, które miałam przy sobie. Na moją prośbę żeby dał skierowanie gdzie indziej odpowiedział że on nie jest od dawania skierowań, że są to sprawy kosmetyczne, i nie ma zagrożenia zdrowia i życia. Wypisał kartę informacyjną ze stwierdzeniem żylaki I stopnia, żadnych leków żadnej informacji na temat schorzenia. Z jego słów wynikało że nie należy nic robić. Idąc za radą pana doktora powinnam chyba poczekać aż żylaki będą IV stopnia i będzie zagrożenie zdrowia i życia wtedy być może pan doktor wykaże odrobinę zainteresowania. Nikomu nie polecam, żadnego podejścia do pacjenta. Wizyta trwała niecałe 5 minut, poczułam się zlekceważona i zignorowana, dał do zrozumienia że zawracam głowę problemem kosmetycznym.

Myśle że spędziłem ponad 100 na stole operacyjnym w Końskich gdzie dr Stępień był i jest ordynatorem. Dzięki temu człowiekowi żyje. Byłem załamany w dużej depresji , właśnie on mnie z tego wyciągnoł choć nie musiał , nie jego profesja. Jestem po amputacji i to nie jednej i o tym człowieku nie powiem ani jednego marnego słowa. Mało ze jest dobrym fachowcem , to jeszcze wspaniałym człowiekiem.

Podejście doktora w pełni profesjonalne, jest to wyjątkowo uprzejma i jednocześnie konkretna osoba. Lekarz wzbudza zaufanie i poświęca odpowiednią ilość czasu pacjentowi udzielając mu niezbędnych wskazówek.Wspaniały Człowiek. Kompetentny lekarz.Życzę każdemu, by spotykał takich Ludzi, a szczególnie lekarzy. Szanowny Panie Doktorze życzę zdrowia i wszelkiej pomyślności Panu, Pańskiej Rodzinie i Zespołowi Współpracowników. Bardzo dziękuję za dotychczasową pomoc. Andrzej K. Zdecydowanie polecam.

GBUR! nie mowi tego wprost,ale da sie wyczuc ze wg niego ludzi po siedemdziesiatce to juz nie oplaca sie leczyc. A pozytywne komentarze to chyba sobie sam wystawia.

Bez komentarza . Ponieważ minoł się ten pan z powołaniem.

Pan doktorek chyba obejrzał za wiele odcinków "Doktora House". Z takim podejściem do ludzi i ich problemów wiele nie zdziała, traci pewnie poparcie ludzi. Nie polecam.

Byłem w Szpitalu była wizyta rano było byłem po badaniu Doplera Pan Stępień stwierdził ze szukał mnie po oddziale a ja leżałem sobie na łóżku. Po złości mi powiedział ze mnie szukał byłem przygotowany do zabiegu i rano własnie przy wizycie dr mówi "Panie Grzegorzu ja pana szukam po oddziele a pana niema bo chciałem pana zbadac " a byłem juz po badaniach ja do niego chce mówić a on mówi "Ja mówie a pan słucha przy lekarzach" zostałem poniżony i on mówi "Jeżeli niebęde mógł pana znajść na oddziele to podziękuje panu za leczenie" .Ja Się zdenerwowałem i podziękowałem za leczenie.Następnie wziołem wypis bo nierzycze sobie żeby taki gbur mnie leczył ponieważ może zrobic krzywdę.Może nie dałem w łape dlatego mnie tak potraktował a jestem naprawde chory .NIEPOLECAM NIKOMU Jest bardzo zarozumiałmy myśli ze jest bogiem na oddziele Jego braknie a naczyniówka zostanie .

Zdecydowanie nie polecam Pana dr., który jest zarozumiały, nieuprzejmy , a wręcz chamski w kontaktach ze swoimi pacjentami. Panie Doktorze trochę kultury bardzo prosimy!!!

Absolutnie nie polecam tego lekarza / nie wiem jak traktuje pacjentów prywatnie /. Poszłam do tego pana jako do specjalisty ze skierowaniem od lekarza rodzinnego. Boli mnie noga, jest spuchnięta i widac na niej mnóstwo pajączków i żylaków. W specjalistycznym gabinecie poza biurkiem i pokaźnej postury pana dr. za nim, żadnej aparatury. Pan dr. nawet nie wstał zza biurka. zapytał jakie biorę leki i stwierdził, że " w pani wieku / mam 63 lata/ tak jest, to efekt uboczny stosowanych leków / leczę nadciśnienie i arytmię /, proszę sobie kupic maśc w aptece i smarowac nogę..." Nie spodziewałam się, że po to idzie się i czeka na wizytę 3 miesiące, by tak zostac przyjętym !

Po co takie forum, skoro prawda o panu doktorze i tak zostanie usunięta. Powiem tylko że to gbur, nieprzystępny i zarozumiały. Stworzył własny folwark na szpitalnym oddziale. Resztę zainteresowani dopowiedzą sobie sami.

Napisze bardzo krótko- zjadła go rutyna, pomimo że byłem na prywatnej wizycie potraktował mnie przedmiotowo

Jestem stałą pacjentką, bo zdrowie już nie to, z całą pewnością polecam doktora Stępnia. Do młodziezy nie mam zaufania, a doktor zna się na rzeczy i daje dobre rady.Polecam!

szkoda marnować czas na wizytę czekałam 2m-ce żeby usłyszeć jak chcę usunąć żylaki to tylko prywatnie oczywiście polecił mi kto może ten zabieg wykonać tylko żeby na niego się powołać. A tak wogóle to straszny gbór i nieprzyjemny facet

Moja mama trafiła pod opiekę dr Stępnia w ciężkim stanie, teraz dochodzi do siebie. Wszyscy chirurdzy wydają mi się chłodni i rzeczowi, ale nic dziwnego, skoro codziennie podczas wielogodzinnych operacji ratują życie. Dr Stępień nie pozostawił nas w niepewności, jesteśmy wdzięczne doktorowi za dokładność, dzięki niemu mama nie ma powikłań.

nie fachowy i nie kompetentny,weterynarze lepiej traktują zwierzęta! Po 2 miesiącach czekania na wizytę pojechałam z teściem 150km tylko po to żeby pan doktor wypisał receptę nie oglądając nawet chorej nogi!

Dr Stępień jest godny polecenia innym.to bardzo dobry specjalista.

Dodać należy do kosztów wizyty cenę dojazdu! Naprawdę drodzy Państwo nie polecam tego lekarza. MOŻE jest dobry ale podejście do pacjentki jest również ważne. Przyrzekam, że do mojej babci 70 lat tłukliśmy się ze Starachowic powiedział ten zapatrzony w siebie narcystyczny chirurg że jest za stara i nie potrzebnie przyjeżdżała po czym przepisał maść na dziurę w nodze zupełnie nie z tej beczki. NIE POLECAM proszę nie tracić czasu... pozdrawiam

Zabiegany ale kompetentny profesjonalista. Dzięki niemu mój tata porusza się samodzielnie.

To była żenada! powiedziałam lekarzowi, że mam problemy z pajączkami na nogach. Po czym lekarz powiedział, że jestem młodą osobą i żebym sobie nie zawracała głowy głupotami! extra diagnoza, dwa zdania i 100zł! KPINA! żałuje, że nie przeczytałam tych opinii przed wizyta:)

byłam u Pana Janusza na oddziale, uważam,że jest znakomitym ordynatorem, jest wymagający, ale widać,że kadra dla niego jest najważniejsza. Fakt,że nie należy do osób rozgadanych, ale w myśl przysłowia "krowa, która dużo ryczy mało mleka daje". Polecam!

Najbardziej kompetętny i bardzo dobry lekarz!

Uważam, że p. Janusz Stępień to doskonały i kompetentny lekarz

Miałam doczynienia z tym lekarzem kiedy bylam skierowana na operację lecząc się u innego lekarza który jest wspanialym specjalistą, musiał dać do zrozumienia że on jest tu szefem i rządzi nieuprzejmy, zapatrzony w siebie i tak naprawdę najchętniej załatwiałby tylko swoich pacjentów ktorzy lecza się u niego prywatnie oczywiście.Kiedy nadszedl dzień terminu planowanej operacji kazal mi jechać do domu i przyjechać następnego dnia, gdyż lekarz który mnie prowadził wówczas miał dyżur w pogotowiu i nie było go na oddziale, naszczęście to mu się nie udało chociażby dlatego że mieszkam od szpitala w Końskich 100 km. Moja sprawa zakończyła sie dobrze gdzie po zabiegu na drugi dzień wolałam iśc do domu niż znosić jego fochy i dąsy i ciągle aluzje . Z pewnością byłoby inaczej gdybym byla ;;jego'' pacjentką .Ciekawi mnie fakt jak tak wspaniali specjaliści jacy pracują na tym oddziale mogą z nim współpracować i znosić jego dominację przecież każdy pacjent leżący na tym oddziale jest jego pacjentem skoro jest ordynatorem to powinien czuć się odpowiedzialny za każdego.Tak wedlug mnie wygląda postawa ordynatora tego oddzialu

Wyczekałam się na wizytę u chirurga około 2 miesięcy i szkoda było mojego czasu... Lekarz bardzo nieuprzejmy, nie uzyskałam żadnych informacji oraz wskazówek, a najgorsze było "poczucie humoru" pana doktora...:(:(:( Nie polecam.

Pan doktor jest Ordynatorem w Świetokrzyskim Centrum Chirurgii Naczyń i Angiologii.Jestem pod jego opieką 8 lat.Jest bardzo dobrym fachowcem w swojej dziedzinie.Miły i uprzejmy dla pacjentów.Polecam wszystkim z chorobami naczyń.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny