lekarz Janusz Stępień

2,7
2,4

teresa

22.04.2016

zgadzam się z przedmówcami , po co ten lekarz przyjmuje pacjentów chyba tylko dla kasy , byłam wczoraj i 10 pacjentom przede mną powiedział ze tracą jego czas są zdrowi,mnie tez ze on jest specjalistą chirurgiem w pewnym wieku są już problemy i to normalne a jeszcze jak przyjmuje się leki od ciśnienia tak będzie kazał zdjąć rajstopy nawet nie zobaczył siedział za biurkiem i stawiał diagnozę zdrowa a pokój nieco ciemny. Ten lekarz nie powinien przyjmować w poradni naczyniowe to wielka pomyłka ponieważ naczynia to nie tylko żylaki a jeśli już to są też wewnętrzne nie koniecznie trzeba mieć widoczne pręty na nogach. Nikomu nie polecam wielka pomyłka nie lekarz który ma pomóc ludziom.

aneta

18.04.2015

Pan doktor nieudolnie leczył mojego tatę- wspaniałego człowieka, którego już nie ma a ja pytam dlaczego doktorze?

Basia

30.01.2015

Serdecznie polecam tego lekarza, bardzo poważnie potraktował chorobę mojej babci, wykazał się dużą pomocą i kompetencją.

Ania

30.01.2015

Jest to lekarz godny polecenia, który nie koloryzuje tylko mówi obiektywnie o stanie zdrowia chorego. Polecam, gdy ktoś ma poważny problem, wtedy na pewno pomoże.

Alicja

22.01.2015

Przestrzegam wszystkich przed tym człowiekiem (bo naprawde trudno go nazwać lekarzem). Dzisiaj byłam świadkiem jak w przychodni na orzeszkowej przyjął 27 Pacjentów, każdego po równo 5 minut i każdemu powiedział że jest zdrowy, żadnemu nie wypisał nawet recepty ani nie udzielił porady medycznej!!! Bezczelnie żartował sobie z ludzi. Do mojego taty powiedział że nie wie po co ludzie do niego przychodzą z żylakami bo to problem kosmetyczny!!! A byli tam ludzie z poważnymi schorzeniami!! Przestrzegam wszytkich, to oszust a nie lekarz!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Chirurg naczyniowy Końskie"?

Paweł Bodzenta

Sokola 19a lok. 2
Skarżysko-Kamienna
NZOZ "MED-STAR"

Starachowice
Specjalistyczny Gabinet Chirurgiczny Paweł Bodzenta NZOZ "DIAMED"
ul. Padarewskiego 48/15A
Centrum Medyczne "NewDent"