prof. dr hab. n. med. Janusz Strzelczyk

Chirurg ogólny, Chirurg transplantolog

Pan Profesor stwierdził, że operacja jest konieczna. Operacja przeprowadzona super, opieka w szpitalu także bardzo dobra. Po miesiącu od operacji czuję się bardzo dobrze. Dziękuję Panie Profesorze.

Jestem. 1.5 roku po reakcji głowy trzustki. Do końca życia będę wdzięczna profesorowi za odpowiedzi na każde pytanie,za cierpliwości,za to że traktuje pacjenta po ludzku. Dziękuję za drugie życie Profesorze. Jest Pan wspaniałym lekarzem z powołania, których obecnie jest bardzo mało.

Jestem już 2 lata i 1 miesiąc po operacji guza trzustki. Koniecznym było usunięcie dwunastnicy, części żołądka oraz woreczka żółciowego. Tak skomplikowaną operację wykonał Pan Profesor. Wspaniały fachowiec, wspaniały człowiek. Dzięki Panu Profesorowi żyję, funkcjonuję normalnie. Dziękuję z całego serca Panie Profesorze.

Byłam wczoraj z ciocia u doktora.Wyznaczyl nam dzień operacji.Rozmowa z nim była bardzo miła.Jest to człowiek który ma szacunek do pacjenta oraz potrafi uspokoić człowieka .Pracuje w służbie zdrowia ale mało jest takich osób jak on.Pozdrawiam profesora i niech pan się nie zmienia bo to da nas najważniejsze że są tacy lekarze jak pan.♥️

Najserdeczniejsze podziękowania wspaniałemu chirurgowi Profesorowi Januszowi Strzelczykowi za URATOWANIE ŻYCIA, przesyła wdzięczna pacjentka Danuta G., lat 81 z Pabianic, operowana 2-go października 2015r.

Jestem po resekcji żołądka prawie 3lata,9maja 2012 była operacja.Pan profesor umożliwił mi życie bez bólu i stresu.Moge pracować,cieszyć życiem i dziećmi.Codziennie modlę się o niego,aby jak najdłużej mógł ratować ludzi i przekazywać swoim wiedze innym.Zawsze będzie w moim sercu.bez niego pewnie od 3 lat byłabym na innym świecie.a mam 40lat.bardzo dziekuję .Anna z łodzi

Witam:)Do PROFESORA STRZELCZYKA trafiłam niecałe 3 miesiące temu.Jestem 1.5 miesiąca po operacji zmniejszenia żołądka-czuje się świetnie...DZIĘKUJE PANIE PROFESORZE DZIĘKI PANU DOSTAŁAM SZANSE NA NORMALNE ZYCIE.... Nic dodać nic ująć CZŁOWIEK DUSZA,lekarz którego polecić mogę każdemu i pod każdym względem.POZDRAWIAM "KREMÓWECZKA" W-CE

co mam państwu napisać o doktorze Januszu..moja mama dotarła do niego teraz już wiem w bardzo ciężkim stanie bo operacji wykonanej przez partacza bez umiejetności i sumienia...pan doktor w wyniku operacji dał nam jeszcze pół roku życia mamy...to maże zabrzmieć jak banał, ale to lekarz 1 na 1000!!!!!!! sumienie ,ludzkie odruchy...świetny fachowiec...proszę mi wierzyć..w szpitalach spędziłem wiele czasu i poznałem to wszystko od kuchni...mimo że mineło już kilka lat..dziękuje i pozdrawiam serdecznie pana profesora.. rafał k.

PAN PROFESOR JANUSZ STRZELCZYK JEST NAJLEPSZYM LEKARZEM, JAKIEGO ZNAM. BYŁAM KILKA RAZY OPEROWANA I NIGDY NIE MIAŁAM ŻADNYCH POWIKŁAŃ. DZIĘKUJĘ ZA OPIEKĘ I SERDECZNIE POZDRAWIAM. AGNIESZKA KASZTELAN

LEKARZ Z POWOŁANIEM WSPÓŁCZUJĄCY, TROSZCZĄCY SIĘ O PACJENTÓW,DLA MNIE PAN PROFESOR TO SZLACHETNY I WYJĄTKOWY CZŁOWIEK. POMIMO,ŻE NIE MÓGŁ POMÓC MOJEMU TACIE(OKROPNY RAK)WYKONAŁ OPERACJE PALIATYWNĄ,TATA MIAŁ DO NIEGO ZAUFANIE I CZUŁ SIĘ PRZY NIM BEZPIECZNIE.WDZIĘCZNA ZA OKAZANĄ POMOC CÓRKA.