lekarz Janusz Tarchalski

Kardiolog

Pan Doktor Tarchalski to wspaniały człowiek, doskonały lekarz, dociekliwy i bezinteresowny. Profesjonalnie i z ogromną empatią podchodzi do każdego pacjenta. Oddział kardiologiii w ostrowskim szpitalu to cudowne miejsce ze wspaniałą atmosferą i czułym podejściem do każdego chorego Jestem wdzięczny za uratowanie życia. Wielki szacunek dla Pana Doktora ♥️

Patrzy na lapowke i czeka na nia tylko. bylem jego klientem i o maly wlos nie bylo by mnie teraz gdy by mnie dalej leczyl !!!!Nie polecam go tylko bajer ma dobry !!

polecam Pana Doktora;precyzyjnie i z powagą podchodzi do pacjęta i doskonale wie co to zawód "lekarz" w porównaniu do innych z tego środowiska!!!

Jest bardzo dobrym lekarzem uratował mnie z bardzo poważnego zawału,wyregulował ciśnienie i w tej chwili czuję się bardzo dobrze. Polecam wszystkim - Pacjent-

bardzo dobry dobral odpowiednie leki teraz mam prawidlowe cisnienie

bardzo dobry dobral odpowiednie leki teraz mam prawidlowe cisnienie

Bardzo dobry specjalista polecam jego fachowość innym osobom

Bardzo dobry specjalista polecam jego fachowość innym osobom

Po wieloletniej chorobie serca trafiłem do dr Tarchalskiego. Zostałem bardzo zaskoczony konkretnym podejściem do mojego przypadku. Teraz jestem po operacji serca. Dzęki temu lekarzowi żyję!!! Był to strzał w dziesiątkę. Bardzo polecam.

Bardzo dobry lekarz, na oddziale kardiologii w Kaliszu porządek i ład. Dobrał sobie wspaniałych lekarzy,pracowitych i oddanych w służeniu społeczności potrzebujących pomocy. Tam wszczepiano mi symulator,dzisiaj im wszystkim dziękuję serdecznie. Ale na oddziale Interny, to jest tam straszny bałagan, a ludzi traktują tam jak zwierzęta. Winno zwolnić dyrektora szpitala, ale na układy niema rady.

super pełna kompetencja. Kulturalne pełne profesjonalizmu podejście do tematu. Wyłożenie kwestii medycznych w sposób prosty i przejrzysty.