dr n. med. Janusz Tyszka

Świetny ortopeda. Najważniejsze: potrafi pomóc i pomaga. Mnie Pan Doktor bardzo pomógł a miałam problem ze stopą i w związku z tym z poruszaniem się. Ostatnio przywrócił mi lewą rękę do użytku (ręką bez węzłów a jestem leworęczna}. W oczekiwaniu na wizytę pod drzwiami gabinetu (gdzie przyjmował Pan Doktor) słyszałam też podobne do mojej - wspaniałe opinie o Panu Doktorze. Doktor n.med.Jan Tyszka ma swój oryginalny, konkretny sposób rozmowy z pacjentem ale jego celem jest dążenie do zidentyfikowania problemu i szukaniu rozwiązania, czyli przyjścia pacjentowi z pomocą. A chyba o ...

Świetny ortopeda. Najważniejsze: potrafi pomóc i pomaga.
Doktor n.med.Jan Tyszka ma swój oryginalny, konkretny sposób rozmowy z pacjentem ale jego celem jest dążenie do zidentyfikowania problemu i szukaniu rozwiązania, czyli przyjścia pacjentowi z pomocą. A chyba o to nam pacjentom - uzyskać pomoc. od lekarza.
Dziękuję Panie Doktorze.
Wdzięczna pacjentka Krystyna K.

MAM SPORO UWAG POMIMO UPRZEJMEJ WIZYTY U PANA DR. MOŻE NIE MIAŁAM SZCZĘŚCIA W LECZENIU............MOŻE

Bylem dwa razy, raz publicznie raz prywatnie, potrafi fachowo zajac sie pacjentem, do tego z poczuciem humoru. Godny polecenia

Ma specyficzny sposób bycia, ale jest wspaniałym fachowcem, można mu w zupełności zaufać , jednak trzeba mieć odrobinę poczucia humoru

jestem zadowolona choć bez rewelacji ale to dopiero pierwsza wizyta, zobaczymy dalej ponieważ jeszcze do niego pójdę. Najważniejsze ze jest w miar miły z uśmiechem na ustach i zaangażowaniem. ogolnie na 4+ :) może jak mnie wyleczy dam 5:)