lekarz Janusz Wróżek

2,7
2,5

Nie polecam. Nie miły, zawsze się spóźnia. W nagłych przypadkach odsyła na SOR, bo przyjmuje tylko pacjentów zarejestrowanych.

Super lekarz :) bardzo miły i uprzejmy lekarz :) wkoncu trafiłam na super ginekologa :) wszystko tlumaczy i odpowiada na wszelkie pytania :) poświęca czas pacjentce w 100 % :) bylam na NFZ . Polecam z całego serca !!!

Swietny lekarz, prowadzil moja ciaze, byl przy porodzie... byly komplikaje ale dal rade ak by obeszlo se bez cesarki.. suuper..

NIE POLECAM WRĘCZ ODRADZAM TO JEST MATERIALISTA I TYLE

NIE POLECAM WRĘCZ ODRADZAM TO JEST MATERIALISTA I TYLE

Niestety, wszystko byłoby na 5 tylko wtedy gdy wali mu się kasę. Nawet poród jak on nie odbiera to jego żona lub tesciowa czy ktoś tam ( nie pamietam kogo mi oferował, bo tak sie zdenerwowałam propozycją, aby wcześniej mu zapłacić a tam juz ktoś odbierze poród)

Prowadził mnie przez dwie ciąże urodziłam syka i córeczkę będąc pod jego opieka jestem jego pacjentką od 4 lat zawsze miły uprzejmy mąż mógł być przy mnie jak sobi tego zażyczyłam nigdy nie robił problemu teraz szukam miejsca pracy gdzie przyjmuje bo zmienił szpital ale i tak nadal chce się u niego leczyć mam nadzieje że uda mi sie znaleźć miejsce pracy pana doktora