Janusz Wysota

Kardiolog

Świetny Lekarz (przez duże "L"). Przez długie lata opiekował się moją, nieżyjącą już niestety żoną. Mimo bardzo słabej wydolności krążenia i ponad czterdziestoletniego zmagania się z cukrzycą, była ze mną jeszcze 14 lat. Serdecznie dziękuję Panie Doktorze. Od wielu lat jestem również pacjentem Pana Doktora. Ryszard W.

Od wielu lat jestem również pacjentem Pana Doktora.
Ryszard W.

Świetny lekarz, poświęcił mi dużo czasu na tłumaczenie stanu zdrowia żony i sposobów jej leczenia. Wydobył ją wraz z innymi lekarzami z dosyć poważnego stanu. Polecam 10/5

dr J.Wysota jest lekarzem i człowiekiem dużego formatu, którego celem jest pomoc wszelkimi dostępnymi środkami i metodami.Ogromne doświadczenie i wysoka kultura sprawiają, że wizyta w gabinecie nawet bardzo chorego pacjenta staje się przyjemnością. Niestety, z przykrością muszę stwierdzić,że wizyta u niektórych Kolegów bywa traumatycznym przeżycie. Bardzo dziękuję Panie Doktorze!!!

Wybitny specjalista nie nastawiony na kasę tylko na pomoc pacjentowi.Po samej wizycie człowiek czuje się lepiej.A po przepisanych lekach już całkiem dobrze.

Wspaniały lekarz uratował mojej mamie życie:)

Wspaniały lekarz uratował mojej mamie życie:)