lekarz Jaromir Kmiecik

Bardzo fajny lekarz konkretny i rzeczowy. Nie trzeba go ciągnąć za język mówi wszystko jak jest. Przepisałam się do niego po porodzie u innego ginekologa i jak narazie jestem bardzo zadowolona myślę ze kolejną ciążę poprowadzi własnie dr Kmiecik. Jeśli ktoś idzie się badać a nie na plotki to własnie do niego.

Polecam tego lekarza. Nie zawsze uprzejmy (raczej oschle traktuje pacjentki) ale zawsze fachowo podchodzi do leczenia. Pracuje w szpitalu w Tarnowskich Górach, który ma bardzo dobre opinie jeśli chodzi o porody (ja ze swojej strony bardzo polecam-super opieka). Podsumowując lekarz godny polecenia ale nie dla oczekujących miłych pogawędek ;-)

Nie tylko świetny specjalista ale także lekarz z powołania.Nie traktuje swoich pacjentek jak przypadki medyczne ale jak żywe i czujące osoby.Osoba z wielkim sercem.Gorąco polecam!

Był mi polecony przez koleżankę. Milutki ,uprzejmy. Ale cóż! Plastykę pochwy wykonał fatalnie! Dziś wróciłam z bólem od lekarza z NFZ (a wcześniej już miałam badania przez 2 różne osoby). Lekarz starał mi się za pomocą najmniejszego wziernika pobrać wymaz z szyjki! Okropny ból!! A ustalałam z tymże lekarzem by mnie nie zaszywał! Czy to była dziura w szmacie? Owszem mam 58 lat ,ale nawet pobranie wymazu to okropny ból. Pytali mi się przed zabiegiem" Czy chce być zaszyta?" ... on i Tiszler.Powiedziałam ,że nie chce być zaszyta.Trzeba chybaby konsylium lekarskie i odszkodowanie!! A 3 tyg po zabiegu musiałam zjawić się u niego,właściwie obejrzał z zewnątrz ,zdjął jeden szew i.... 80 zł. Dlaczego nie w przychodni przyszpitalnej?!!!!! Odradzam. Raz się uda raz nie! Może lepiej by wypisywał tylko tabletki antykoncepcyjne.Mnie skrzywdził. Dobrze,że nie mam partnera. Rozmyślam nad sądem.......

Jest świetnym fachowcem, na każde zawołanie pacjentki, nawt poza godzinami pracy.

Pan doktor był przy moim porodzie i dzięki niemu urodziłam szybko i sprawnie. Bardzo cierpliwy i kompetentny lekarz, udziela wszelkich informacji i interesuje się później stanem zdrowia. Gorąco polecam!

Szczerze polecam. Takiego lekarza do tej pory nie poznałam. Słucha kobiety, tłumaczy, doradza. Jest bardzo delikatny.Ideał? Dla mnie tak!

Dla mnie tak!