dr n. med. Jarosław Andrychowski

Neurochirurg

Profesor Jarosław ANDRYCHOWSKI to pierwszy Lekarz, u którego poziomy - wiedzy - profesjonalizmu, - kultury osobistej - jasności wypowiedzi - empatii i chęci zrozumienia pacjenta dorównują poziomowi - posiadanych Tytułów Naukowym, - zdobytego wykształcenia, - zajmowanych stanowisk - miejsc prowadzenia praktyki TAK. Jestem pod wrażeniem wysokiego poziomu profesjonalizmu oferowanego przez Pana Profesora. W obecnych czasach taka osobowość to rzadkość w naszej służbie zdrowia i jeśli istnieje to ufam, że będzie wzorem dla wielu młodszych kolegów po fachu. Pragnę podziękować Prawdziwemu LEKARZOWI jakim jest Pan Profesor, za to, że będąc Lekarzem, ...

Profesor Jarosław ANDRYCHOWSKI to pierwszy Lekarz, u którego poziomy
- wiedzy
- profesjonalizmu,
- kultury osobistej
- jasności wypowiedzi
- empatii i chęci zrozumienia pacjenta
dorównują poziomowi
- posiadanych Tytułów Naukowym,
- zdobytego wykształcenia,
- zajmowanych stanowisk
- miejsc prowadzenia praktyki
Pragnę podziękować Prawdziwemu LEKARZOWI jakim jest Pan Profesor, za to, że będąc Lekarzem, pozostał pełnym empatii Człowiekiem i za to, że realizuje Swój Talent i Powołanie, wykorzystuje zdobytą wiedzę i artystyczne umiejętności do czynienia swoich Pacjentów na nowo szczęśliwymi. Jak widać stara mądrość życiowa jest nadal aktualna :
„..Szczęście to nie jest stacja docelowa, Szczęście to sposób podróżowania..”
Bardzo Dziękuję : )

Komlpletny brak szacunku dla pacjenta, lekceważenie jego problemów, niekończące się przekladanie pilnej operacji, kolejne ostateczne terminy -już od kilku miesięcy. Przyjęcie do szpitala odwoływane często 2 dni przed...

Do dr. hab. nauk med. Jarosława Andrychowskiego dostałem się przypadkiem, to znaczy zapisałem się na wizytę w szpitalu, czekałem kilka miesięcy, lecz gdy zostałem przyjęty, profesor wyznaczył mi datę zabiegu i dalej wszystko szybko się potoczyło. Zabieg między kręgami L4 i L5 oraz odbarczenia wykonał mi bardzo dobrze i skutecznie. Bardzo dobry fachowiec, umie wszystko wyjaśnić i pokazać na ekranie, zawsze chętny do kontaktu, po operacji co dzień pytał o stan i samopoczucie. W szpitalu na Szwajcarskiej w Poznaniu leżałem 4 dni, wszystko dobrze oceniam. Poza długim oczekiwaniem na przyjęcie do poradni w szpitalu, ale to oczywiście nie wina szpitala.

Przyjemny, mily, dobry lekarz. Skromny przy swoich wielkich osiągnięciach. Solidny. Dobrze tlumaczy. Pokazuje na ekranie co gdzie jest i z czego wynika. Polecam

Pan Dr J. Andrychowski konkretny, sympatyczny, wzbudza zaufanie. Szybko i trafnie ocenia stan pacjenta. Cierpliwie odpowiada na wszelkie pytania, potrafi uspokoić pacjenta. Zalecił leczenie tętniaka mózgu i obecnie czekam na wizytę w szpitalu.

cudowny lekarz, pelen profesjonalizm, wizyty u niego sa przyjemne, rzeczowe, czuc ze jest sie w dobrych rekach

Od 10 lat walczyłam z rwą kulszową. Ciągły ból i niedowład prawej kończyny, problemy z chodzeniem. Po badaniu MR odcinka lędźwiowego okazało się że od L2 - L5 są przepukliny które uciskają na korzeń rdzeniowy. Do dr Andrychowskiego trafiłam przypadkowo. Już na pierwszej wizycie zdobył moje zaufanie. Wszystko wytłumaczył i zaproponował leczenie operacyjne. Zgodzilłam się i dzisiaj nie żałuję. Podczas operacji Pan Doktor zamontował dwa implanty , ustabilizował i odbarczył kręgosłup. Dzisiaj normalnie funkconuję, chodzę i cieszę się życiem. Bardzo, bardzo dziękuję i polecam. Dr Andrychowski to profesjonalista ale także wspaniały człowiek. Specjalista jakich mało.

1 grudnia 2017 roku byłam operowana przez Pana doktora Andrychowskiego. Dyskopatia szyjna - przepuklina dyskowa i zmiany zwyrodnieniowe - osteofity; ucisk w otworach na poziomie C4/C5 M5.0.1 Operacja była tym trudniejsza, że mam miastenię. Minęło 2 i pół roku a ja nie pamiętam, że miałam jakieś problemy z kręgosłupem szyjnym, Dziękuję Panie Doktorze nie tylko za operację, profesjonalizm, ogromną wiedzę i doświadczenie ale za życzliwość, uprzejmość, także dobre słowo w trudnej sytuacji życiowej. W dalszym ciągu jestem pod opieką Pana Doktora i mam pełne zaufanie do Niego. Z czystym sumieniem mogę polecić Go w najtrudniejszych przypadkach.

Doktor Andrychowski - "złote ręce". Rok temu operował naszą ciocię w stanie krytycznym, dziś jest już po ślubie i funkcjonuje normalnie. Życzymy Doktorze, by jeszcze wiele razy niemożliwe stało się możliwe. Lekarz z czystym sercem godny polecenia - uwierzcie. Dziękujemy.

Doktor to wspaniały człowiek. Ja trafiłam do Niego w Piątek wieczorem a już w poniedziałek byłam operowana. Stan mój był tak ciężki że doktor przesunął termin operacji innego chorego, a zajął się mną. Z tego co wiem uniknęłam śmierci dzięki doktorowi. Serdecznie dziękuję Panie doktorze chociaż wiem że słowo dziękuję to za mało za to co Pan dla mnie zrobił.Ludzie Wierzcie mi to wielki człowiek.