dr n. med. Jarosław Andrychowski

Neurochirurg

Opinii27

gosiajankowska13

25.12.2013

Doktor Andrychowski - "złote ręce". Rok temu operował naszą ciocię w stanie krytycznym, dziś jest już po ślubie i funkcjonuje normalnie. Życzymy Doktorze, by jeszcze wiele razy niemożliwe stało się możliwe. Lekarz z czystym sercem godny polecenia - uwierzcie. Dziękujemy.

03.01.2013

Doktor to wspaniały człowiek. Ja trafiłam do Niego w Piątek wieczorem a już w poniedziałek byłam operowana. Stan mój był tak ciężki że doktor przesunął termin operacji innego chorego, a zajął się mną. Z tego co wiem uniknęłam śmierci dzięki doktorowi. Serdecznie dziękuję Panie doktorze chociaż wiem że słowo dziękuję to za mało za to co Pan dla mnie zrobił.Ludzie Wierzcie mi to wielki człowiek.

04.10.2012

Polecany lekarz przez wielu pacjentów , konsultant,

Polecany lekarz przez wielu pacjentów , konsultant,

29.09.2012

Bylem operowany u dr.Andrychowskiego na odcinek ledzwiowy i nadal mi noga dretwieje i w prawym boku boli.Drugiej operacji bym sie nie podjal. Gorzej sie czuje niz przed.Zabieg mialem robiony 2011r.

07.10.2011

Byłam operowana przez Doktora 2,5 miesiąca temu z powodu dyskopatii kręgosłupa L5S1 oraz przepukliny międzykręgowej. Przez 4 miesiące przed operacją trzymała mnie ostra rwa kulszowa- okropny ból, który jest nie do opisania, problemy z chodzeniem, spaniem z normalną egzystencją. Każdy, kto boryka się z dyskopatią doskonale wie o co chodzi :-(. Teraz czuje się jak nowo narodzona - w zasadzie już na drugi dzień po operacji tak się czułam. Ból ustąpił, mogę normalnie funkcjonować bez żadnych leków, a naprawdę zjadłam ich ogromne ilości. Cieszę się, że zgodziłam się na operację i miałam ogromne szczęście trafić na tak uzdolnionego specjalistę. Dr Andrychowski jest przede wszystkim niezwykle ciepłym, uczynnym, pełnym dobroci i życzliwości człowiekiem, wzbudzającym ogromne zaufanie, a to potęguje szacunek i wielkie uznanie dla Jego osoby jako człowieka i lekarza - wybitnego neurochirurga, co nieustannie udowadnia swoją pracą. Pacjent nie musi zabiegać o to aby Pan Doktor zechciał go dobrze i skutecznie leczyć. To Dr Andrychowski służy każdemu człowiekowi swoją ogromną wiedzą, talentem i umiejętnościami medycznymi czyniąc to w niezwykle ujmujący sposób, co sprawia, że zarówno pacjenci jak i ich najbliżsi pozostają pod ogromnym wrażeniem Jego wspaniałej osobowości. Zespół ludzi jaki z nim pracuje i mu podlega, prowadzi po mistrzowsku i wyczuwa się przyjazną atmosferę, co w przypadku zestresowanego pacjenta jakim byłam ma niebywałe znaczenie. Ma po prostu wspaniałe podejście do ludzi, a przy tym egzekwuje skutecznie wszystkie polecenia. Dr Jarosław Andrychowski jest żywym i autentycznym dowodem na to, że wzniosłe słowa Przysięgi Hipokratesa to nie puste frazesy, ale święte zasady, którymi w pełni można kierować się w pracy lekarza. Serdecznie polecamy wszystkim cierpiącym i potrzebującym. Gorąco dziękujemy Panie Doktorze i pozostajemy w głębokim szacunku. Z wyrazami uznania Jolanta Warowna.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Warszawa"?

Wojskowy Instytut Medyczny

Centralny Szpital Kliniczny MSW
Wołoska 137

Lekmed Centrum Medyczne
Ul. Świetlików 3
Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna i Lecznicza "ORTO"
ul. Opaczewska 43 lok.125 (I piętro)
Centrum Rehabilitacji SORNO

Grodzisk Mazowiecki