dr n. med. Jarosław Bednarczyk

Chirurg ogólny

Średnia ocen:5/5

Katarzyna Z.

09.05.2015

Profesjonalny, rzetelny, naprawdę polecam! Dr Bednarczyk, jeszcze przed wykonaniem zabiegu, bardzo szczegółowo wyjaśnił w jaki sposób powinnam się do niego przygotować, sposób przeprowadzenia zabiegu oraz dalszy proces leczenia. Wszelkie udzielone informacje były wyczerpujące (nie musiałam zadawać pytań dodatkowych), a co więcej, sprawdziły się w 100%. ...

Profesjonalny, rzetelny, naprawdę polecam!
Dr Bednarczyk, jeszcze przed wykonaniem zabiegu, bardzo szczegółowo wyjaśnił w jaki sposób powinnam się do niego przygotować, sposób przeprowadzenia zabiegu oraz dalszy proces leczenia. Wszelkie udzielone informacje były wyczerpujące (nie musiałam zadawać pytań dodatkowych), a co więcej, sprawdziły się w 100%. Dzięki stosowaniu się do zaleceń Lekarza, proces rekonwalescencji przebiega niezwykle sprawnie. Podsumowując, dr Bednarczyk jest fachowy, kompetentny i konkretny. Abstrahując od pozostałych cech charakteru (Pan Doktor do tego jest jeszcze niezwykle miły, uprzejmy i z poczuciem humoru), wizyty u niego to przyjemność, a takiego specjalisty potrzebuje każdy pacjent.
Jeśli będę korzystała jeszcze z usług chirurga, bez wątpienia wybiorę dr Bednarczyka.

24.06.2013

Super lekarz. Uprzejmy, miły i przede wszystkim zwracający uwagę na swojego pacjenta. Odpowiada cierpliwie na każde pytanie. Miałam usuwane znamię, póki co wszystko wygląda okej.

22.09.2012

Wspaniały lekarz, poświęca pacjentowi maksimum uwagi i zainteresowania. Podchodzi do chorego z niezwykłą życzliwością i troską. Jest bardzo kompetentny, wysłuchuję pytań pacjenta i na każde odpowiada cierpliwie i wyczerpująco. Taki lekarz to prawdziwy Skarb. Polecam każdemu.

17.05.2012

bardzo dobry lekarz,szczegolnie od laparoskopii,operacje woreczka żółciowego wykonał u mnie perfekcyjne.Polecam

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Warszawa"?

dr

Centrum Medyczne Damiana
ul. Wałbrzyska 46
Sutherland Medical Center
Al Stanów Zjednoczonych 32 / 14
Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna i Lecznicza "ORTO"
ul. Opaczewska 43 lok.125 (I piętro)
Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. Prof. A. Grucy CMKP
ul. Konarskiego 13