lekarz Jarosław Bednarek

Leczyłam się u Pana doktora Jarosława Bednarka pół roku, prywatnie i nigdy więcej. Pieniądze i to nie małe wyrzucone w błoto - efektów leczenia brak, tylko stracony czas, ból czasami tylko malał na kilka dni i znowu wracał... zbyt długo się łudziłam że może kolejnym razem będzie lepiej. Może i kiedyś był ten Pan specjalistą od leczenia, na tą chwilę jest co najwyżej specjalistą od zwodzenia ludzi, obiecywania aby natrzaskać jak najwięcej wizyt czyli jak najwięcej kasy zedrzeć z człowieka... Ludzie są w stanie dobrze zapłacić chociaż niewiele zarabiają, ale ...

Ludzie są w stanie dobrze zapłacić chociaż niewiele zarabiają, ale za uczciwe, efektywne leczenie.
Do tego kultura osobista tego Pana pozostawia wiele do życzenia, czasami jest bardzo nieuprzejmy, a nawet złośliwy. Kiedyś miał sławę, ludzie z polecenia chodzili, ale to się będzie zmieniać ponieważ ludzie mają swoją godność.
U innego specjalisty chwila moment i ból został zlikwidowany.
Może po prostu pan doktor nie dysponuje odpowiednim sprzętem medycznym i zamiast skierować gdzie indziej to woli człowieka zwodzić, obiecywać poprawę, a jedyny efekt abracadabra portfel pusty...

Serdecznie polecam dr. Bednarka. Rewelacyjny ortopeda, bardzo miły i bardzo sympatyczny. Lekarz z powołania, który kompetentnie i fachowo przyjmuje pacjenta.

Lekarz o mega ego, nieprzyjemny i niegrzeczny dla pacjentów nfz- jest uprzejmy dla pacjentów z prywatnego gabinetu -to te wpisy- zachowanie na oddziale- żenada, jakaś pomyłka z powołaniem, nie polecam

Pan Doktor jest wspaniałym fachowcem w swojej dziedzinie,konkretny,uprzejmy,dba o pacjenta.Operowł mnie trzykrotnie,będąc w szpitalu przychodził do mnie przed rozpoczęciem dyżuru jak i po skończonym dyżurze pytając się o moje samopoczucie.Polecam w 100%

Lekarz z dużą wiedzą, aczkolwiek z kompletnym brakiem czasu i zainteresowania pacjentem, na państwowym wikcie. Składa propozycje odwiedzenia gabinetu a co za tym idzie zastosowania blokady, co jest wysokim kosztem i jeszcze większym ryzykiem.

jest swietnym lekarzem dokladnie bada pacjenta uprzejmy doskonale zna sie na urazach sportowych polecam go poniewaz interesuje sie pacjentem do konca

Kompetentny jak najbardziej, ale: brak czasu, brak uprzejmości, o kompleksowym podejściu można zapomnieć, nie polecam

Kompetentny jak najbardziej, ale:
brak czasu,
brak uprzejmości,
o kompleksowym podejściu można zapomnieć,
nie polecam

Bardzo dobry specjalista,konkretny,rzeczowy,trafnie stawia diagnozę,lekarz z powołania,profesjonalista,bezinteresowny,uprzejmy.Swietny fachowiec w swojej dziedzinie.

bardzo niemiły lekarz zdecydowanie go nie polecam . moim zdanie całkowicie leci tylko

bardzo niemiły lekarz zdecydowanie go nie polecam .
moim zdanie całkowicie leci tylko

DWÓCH REHABILITANTÓW STWIERDZIŁO POCZĄTEK SKOLIOZY I KRÓTSZĄ NÓŻKĘ U MOJEGO DZIECKA. MYŚLAŁAM, ŻE DOKTOR CHOCIAŻ DOKŁADNIE ZBADA I ZROBI RZETELNE POMIARY, ALE BYŁAM W GABINECIE 5 MIN. NA OGÓLNYCH OGLĘDZINACH I NIC. ŻADNEJ DIAGNOZY. ZALECONA DALSZA OBSERWACJA. JAKO MATKA JESTEM ZAWIEDZIONA.