Jarosław Belon

Gorzów Wielkopolski
52,760716415,2589580 601 57 71 27

Kalendarz przyjęć
Pon15.12Wt16.12Śr17.12Czw18.12Pt19.12So20.12Nd21.12
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.85
26 opinii

Z E RO profesjonalizmu w naszym przypadku!!! Z E R O!!!Gdybym usłała wejście od windy do gabinetu tego lekarza dwusetkami z wizerunkiem Zygmunta I Starego pewnie byłby nieco milszy. Jestem zawiedziona, ale nie skazana na tego lekarza!!! Pierwsza wizyta prywatnie i niedosyt odpowiedzi na zadawane pytania z mojej strony, właściwie to ten pan uzmysłowił mi, że pytać nie wolno - bo to on pytania zadaje, a ja mam grzecznie siedzieć i czekać na ewentualną odpowiedz. Myślałam, że jestem przewrażliwiona, ale kolejna wizyta uświadomiła mi z jakim chamstwem mam do czynienia i że wcale nie jestem przewrażliwiona. Pan Belon ma się za cudotwórcę, pan i władca przyjmuje o ustalonych godzinach, wcześniej nie wolno nawet mrugnąć powieką, bo jaśnie książę się obruszy i jest bardzo zły...wyszłam z poczekalni po niemiłej konfrontacji, poczułam, że w/w potraktował mnie jak papierek z adnotacją która jest już mało ważna i można ją umieśić w śmietniku. Nie polecam na NFZ, ale też BARDZO odradzam prywatnie...Ż E N A D A P A N I E D O K T O R Z E...

Miły, sympatyczny, wyrozumiały i fachowy. Skrupulatnie bada pacjenta. Wykazuje dużą cierpliwość. Jest bardzo opanowany.

Dr Jaroslaw Belon to fantastyczny lekarz I cudownie mily czlowiek. Chcialabym aby wszyscy lekarze tacy byli....Polecam z calym sercem!!

Wizyta na NFZ - żenada:) minuta w gabinecie!!! żadnych informacji na temat wyników EEG tylko stwierdzenie-syn z tego wyrośnie! Jestem rozgoryczona takim podejściem, dlatego szukam pomocy w innym mieście a mianowicie w Szczecinie.

Był jedynym lekarzem, który zdiagnozował u mnie IBS na 10 ,u których byłam w okresie ok 1 rok. Gdyby nie on nie żyłabym normalnie.Nie znam lepszego lekarza - widać, że ma rozległą wiedzę - nie tylko z dziedziny specjalizacji, a pacjent jest dla niego człowiekiem nie kolejną diagnozą.

Bardzo dobry specjalista, rzeczowy i konkretny. Jestem zadowolona z leczenia naszego dziecka.

Byłam u tego lekarza dwukrotnie. Wizyta na NFZ nieporównywalna do prywatnej, podczas publicznej był nieuprzejmy, chciał jak najszybciej pozbyć się mnie i mojej córki z gabinetu. Udałyśmy się do niego, ponieważ córka nie miała skończonych jeszcze 18lat, więc obejmował nas neurolog dziecięcy. Podczas prywatnej owszem, był miły, zlecił badania, żartował, co nie zmienia faktu, że kompletnie córce nie pomógł, wręcz przeciwnie, na bóle migrenowe przepisał jej leki przeciwpadaczkowe, skutki ich przyjmowania leczone są do teraz. Nie polecam

Jest bardzo dobrym specjalistą polecam.Mamy 4 dzieci i wszystkie są leczone przez doktora naprawde miły i dobry lekarz

|Zdecydowanie odradzam rodzicom, ktorzy szukaja profesjonalisty. Po pierwszej wizycie i duzego niedosytu informacji, zaczelam sama przeczesywac internet, ksiazki, itp. Lekarz strzela z diagnozami to tak jakbym wcale nie byla u lekarza. Gorzow jest niestety skazany na niego, bo nie ma wyboru... Jak komus zalezy i ma mazliwosci powiniem szukac pomocy poza Gorzowem !

Jestem bardzo zadowolona że trafiliśmy akurat na pana doktora-jest on naprawdę wybitnym lekarzem dzięki niemu odkryliśmy rzadka chorobę synka dzięki niemu możemy leczyć dziecko wiedząc co mu naprawdę dolega. Polecam

Córka bardzo poważnie chorowała i nikt poza tym lekarzem tego nie zauważył. Jak już on ja zdiagnozował to wszyscy byli bardzo zaskoczeni powagą sytuacji. Polecam naprawdę pomógł naszemu dziecku!!

naprawde polecam tego lekarza jest wybitnym neurologiem pozdrawiamy rodzice majki

Ten doktor jest do niczego. Nie miły .Nie polecałabym go nikomu

Do pana doktora chodzimy już dobrych kilka lat, już z drugim dzieckiem. Dzięki niemu u pierwszego zdiagnozowano rzadki zespol neurologiczny, poniewaz siostra mieszka w Poznaniu, załatwiła wizytę u Profesora, który potwierdzial diagnoez i byl zdziwiony, ze ktos na to wpadl. polecam!!

Bardzo dobry lekarz. Leczę dziecko już 5 lat u Pana Doktora. Jest profesjonalny, godny polecenia

Chodze do niego z corka chora na ZD 7lat prywatnie,blagalam o rezonans bo dziecko traci przytomnosc,pajac mnie ciagle zbywal.W wielka sobote corke zabrala erka 2lekarzy stwierdzilo ze to atak padaczki.Owszem kiedys byl dobry,teraz to rutyniarz i partacz!!!Nie polecam wrecz odradzam!!

Polecam Pana Doktora gorąco. Rzeczowy, doskonały kontakt z dziećmi. Bardzo pomógł naszej córeczce, leczymy ją u Pana Doktora od wielu lat.

Rewelacyjny lekarz, wzbudza zufanie. Pomógł moim dwóm córeczkom. Bardzo dokładny, rzeczowy i można polegać na jego zdaniu.

Bardzo dobry lekarz. Pomógł nam bardzo w leczeniu naszego synka. Dzięki rozległym kontaktom w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie bardzo szybko ustalono termin poważnego zabiegu neurochirurgicznego, który uratował życie naszego dziecka.

Lekarz, który leci tylko i wyłącznie na swojej opini sprzed kilku lat. Może kiedyś był dobry, tego nie potrafię powiedzieć, ale teraz moim zdaniem to co robi to prawdziwa fuszera. Nie zleca żadnych badań, gdyż według niego są bezpodstawne, a w przypadku mojego synka okazało się, że były bardzo potrzebne aby wdrożyć odpowiednie leczenie. Tylko dzięki mojemu pediatrze, który trzymał rękę na pulsie i nie zgodził się z jego diagnozą moje dziecko trafiło do innego świetnego specjalisty.Pan doktor Belon wygrywa w Gorzowie tym,że praktycznie nie ma innego neurologa dziecięcego w okolicy i większość ludzi jest na niego skazana.My go już omijamy szerokim łukiem.

Bardzo dobry specjalista, pomógł nam wiele. A do tego naprawdę otwarty i ciepły. Nawiązał świetny kontakt z naszym dzieckiem, dzięki czemu nie bało się wizyt u pana doktora. POLECAM!!

BRAK PROFESJONALIZMU !!!!!!!!!! radze omijać tego pana

Jesteśmy bardzo zadowoleni z leczenia naszego dziecka.

wizyta u lekarza z dzieckiem z objawami padaczki. lekarz nie rozpoznaje nic. cytat: "dla waszego spokoju zróbcie EEG, ale prywatnie. nie dam skierowania bo nie widzę takiej potrzeby". po tygodniu poszliśmy z wynikiem: dignoza - padaczka!! miły, uprzejmy ale zero profesjonalizmu!!

Polecam pana doktora.Nasz synek ma sześć lat i padaczkę.Lekarz wzbudza zaufanie nitylko nasze ale również dziecka

witam . Jesteśmy rodzicami małej Julki z listą dolegliwosci co niemiara i niejednego lekarza odniedziliśmy . naprawdę lekarz Jarosław Belon jest partnerem w leczeniu któremu ufamy a nie zgóry nadentym lekarzem z którymi mieliśmy doczynienia BO STAN DZIECKA JEST BEZNADZIEJNY.Lekarz godny polecenia

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny