lekarz Jarosław Belon

Neurolog dziecięcy

Bardzo polecam pana doktora Belona dzisiaj odbyłam wizytę z moim 5 letnim wnukiem, wizyta przebiegała w miłej i sympatycznej atmosferze,rzeczowo , konkretnie, wszystkie wątpliwości zostały wyjaśnione w sposób zrozumiały, jeszcze raz dziękuję

Pan doktor z bardzo profesjonalnym podejściem do pacjenta. Zawsze liczy się dobro dziecka. Nie zgadzam się z opiniami że prywatnie jest inne podejście. Zawsze kompleksowo odpowiada na zadawane pytania. Mojemu synkowi bardzo pomógł. Gdy była potrzeba przyjmował nas na cito i nie chciał od nas żadnych pieniędzy. Jest szczery i zawsze mówi konkretnie. Oby takich lekarzy więcej. Dziękuję Panie doktorze za Pana profesjonalizm.

Pajac nad pajacami,ma się za Bóg wie kogo, prywatnie tylko szkoda pieniędzy na tego... pytań nie można zadawać bo go to śmieszy,że jak mam czelność jasnego pana pytać,zero szacunku do drugiego człowieka,wredny cham

Nie polecam! Bylam u doktora z malym kilkumiesiecznym dzieckiem, podejrzewal padaczke, lecz wszystkie zrobione badania to wykluczyly. Mimo wszystko zalecil podawanie silnego leku psychotropowego dla kilkumiesiecznego dziecka nie potwierdzajac diagnozy. Na szczescie trafilam do innego specjalisty ktory to wykluczyl i powiedzial ze bez pewnej dianozy nie mozna podawac tak silnego leku! Z tego co pozniej rozmawialam z innymi rodzicami to jako pierwsze zalecenia od razu jest podanie lekarstw;/ Dobrze ze nie podalam tego lekarstwa, nie chce nawet myslec co mogloby sie stac ...

Nie polecam!

Mam mieszane uczucia. Inne podejście do pacjenta prywatnie i na NFZ. Byłam na kilku wizytach(od pół roku do roku życia dziecka) i po którejś padło podejrzenie. Dostałam skierowania, aby potwierdzić diagnozę. Postanowiłam udać się do innego neurologa dziecięcego zasięgnąć opinii. Dziecko w swoim krótkim życiu już dużo wycierpiało i nie chciałam dokładać mu niepotrzebnych stresów. Lekarz rodzinny polecił specjalistę w Nowej Soli z dobrym sprzętem do USG. Dzięki czemu obyło się bez pobytów w szpitalu. Dziecko jest zdrowe, a sugerowana diagnoza to były komplikacje okołoporodowe, z których dziecko wyrosło.

Mam mieszane uczucia. Inne podejście do pacjenta prywatnie i na NFZ.

najlepiej ujmując - BEZ KOMENTARZA ! Sytuacja była taka, że gdybym powierzyła mu Swoje Dziecko w dalszą opiekę, zostałby roślinką, a tak synek rozwija się prawidłowo. Osobiście nie polecę tego pana nikomu.

najlepiej ujmując - BEZ KOMENTARZA !
Osobiście nie polecę tego pana nikomu.

Z E RO profesjonalizmu w naszym przypadku!!! Z E R O!!!Gdybym usłała wejście od windy do gabinetu tego lekarza dwusetkami z wizerunkiem Zygmunta I Starego pewnie byłby nieco milszy. Jestem zawiedziona, ale nie skazana na tego lekarza!!! Pierwsza wizyta prywatnie i niedosyt odpowiedzi na zadawane pytania z mojej strony, właściwie to ten pan uzmysłowił mi, że pytać nie wolno - bo to on pytania zadaje, a ja mam grzecznie siedzieć i czekać na ewentualną odpowiedz. Myślałam, że jestem przewrażliwiona, ale kolejna wizyta uświadomiła mi z jakim chamstwem mam do czynienia i że wcale nie jestem przewrażliwiona. Pan Belon ma się za cudotwórcę, pan i władca przyjmuje o ustalonych godzinach, wcześniej nie wolno nawet mrugnąć powieką, bo jaśnie książę się obruszy i jest bardzo zły...wyszłam z poczekalni po niemiłej konfrontacji, poczułam, że w/w potraktował mnie jak papierek z adnotacją która jest już mało ważna i można ją umieśić w śmietniku. Nie polecam na NFZ, ale też BARDZO odradzam prywatnie...Ż E N A D A P A N I E D O K T O R Z E...

Miły, sympatyczny, wyrozumiały i fachowy. Skrupulatnie bada pacjenta. Wykazuje dużą cierpliwość. Jest bardzo opanowany.

Dr Jaroslaw Belon to fantastyczny lekarz I cudownie mily czlowiek. Chcialabym aby wszyscy lekarze tacy byli....Polecam z calym sercem!!

Wizyta na NFZ - żenada:) minuta w gabinecie!!! żadnych informacji na temat wyników EEG tylko stwierdzenie-syn z tego wyrośnie! Jestem rozgoryczona takim podejściem, dlatego szukam pomocy w innym mieście a mianowicie w Szczecinie.