dr n. med. Jarosław Białek

Psychiatra

2,9
2,7

Jako czlowiek nie zaslugujevna na zaufanie Wykorzysta kazdego dla siebie Okradnie wykorzysta wlasna rodzine Nie ma zadnych granic Wykorzystal rodzicow zone syna Nikomu w rodzinie nie pomogl ale wszystko wykorzystal I okradl Nie opiekowal sie rodzicami ani synem Nie mowiac o zonie Okradl ja I zostawil z dzieckiem 5 letnim w obcym kraju bez srodkow do zycia Czy Taki czlowiek zasluguje na zaufanie

Jako czlowiek nie zaslugujevna na zaufanie
Wykorzysta kazdego dla siebie
Okradnie wykorzysta wlasna rodzine
Nie ma zadnych granic
Wykorzystal rodzicow zone syna
Nikomu w rodzinie nie pomogl ale wszystko wykorzystal I okradl
Nie opiekowal sie rodzicami ani synem
Nie mowiac o zonie
Okradl ja I zostawil z dzieckiem 5 letnim w obcym kraju bez srodkow do zycia
Czy Taki czlowiek zasluguje na zaufanie

Bawia go dolegliwości pacjenta. Wizyta trwa kilka minut. Chwila rozmowy i recepta na leki które nie daja efektu od dłuższego czasu

"Ktoś kto ratuje jednego człowieka ratuje całą ludzkość a nawet "tak zwaną" "świadomość wszechświata" "... ...

Lekarz ten w pełni angażuje się w życie pacjenta i jego dylematy.Jego myśl pracuje jak szwajcarski zegarek co czyni go godnym nagrody Nobla.A może uczestniczy w programie "lekarze bez granic"?W każdym bądź razie jak dla mnie to ON zasługuje na miano "sprawiedliwy wśród narodów świata".Dodam,że lekarz ten pozostaje sobą,tak zwyczajnie,naturalnie. Ekscetryczny (osobliwy),cokolwiek to oznacza pacjent.(a) ps.dodam,że ów lekarz pracuje w ekstremalnych warunkach :"okno wylata" i "dach przecieka".Tak słyszałem.

Lekarz ten jest chamski, arogancki, oraz impulsywny. Nie potrafi dobrać odpowiednio leków. Wizyta u tego lekarza trwa tyle ile zajmuje mu wypisanie recepty. Nie ma podejścia do pacjenta, oraz nie potrafi słuchać. Nie interesuje go stan zdrowia pacjenta, natomiast interesuje go życie prywatne pacjenta. Nie potrafi leczyć moim zdaniem. Nie pomógł mi ten lekarz. Nie polecam.

Lekarz kóry daje wsparcie i poczucie bezpieczeństwa

Lekarz kóry daje wsparcie i poczucie bezpieczeństwa

Bardzo chamski,brak etyki lekarskiej, brak poszanowania pacjentów,szybko wychodzący z równowagi, nie dotrzymujący tajemnicy lekarskiej, nie szanujacy godności pacjenta.Nikomu kto potrzebuje pomocy psychiatry nie polecam.

Umie dokładnie potwierdzić rozpoznanie choroby opracowane przez kogo innego.

Umie dokładnie potwierdzić rozpoznanie choroby opracowane przez kogo innego.

witam doktor zbyt często się spóznia,jest to wkurzające.ogólnie może być

witam
doktor zbyt często się spóznia,jest to wkurzające.ogólnie może być