lekarz Jarosław Bukwald

Laryngolog

Lekarz super! Kompetentny, uprzejmy. Pomimo diagnozy innego lekarza dotyczącej wycięcia trzeciego migdała on podjął się jeszcze próby jego leczenia. W gabinecie nie ma opóźnień wizyt (co jest rzadkością) bo są one rozplanowane nie co 15 minut jak w większości gabinetów, ale co pół godziny. Zrobiono dziecku badanie słuchu w cenie wizyty a kwota nie jest wygórowana jak na prywatny gabinet. Bardzo polecam!

Bardzo polecam!

Zankomity specjalista, miły, uprzejmy, otwarty, wyrozumiały. Od wielu miesięcy miałam problemy z gardłem. To właśnie dzięki niemu, zdiagnozowania choroby i podania odpowiednich leków, nie miewam już bóli. POLECAAAMMMM!!!!!

Lekarz... powinien być: mądry, kulturalny, znający się na rzeczy, przystojny, godny zaufania, uprzejmy, kompetentny oraz chcący pomóc. Taki właśnie jest pan Bukwald. Polecam na przyszłość.Pozdrawiam;)

bardzo dobry lekarz,profesjonalne podejście do pacjenta, szczerze polecam.

bardzo dobry lekarz,profesjonalne podejście do pacjenta, szczerze polecam.

Podziwiam public relations, doskonały kontakt, wyrozumiałość, uprzejmość, ciepło, jakie płynie po wizycie.

Sympatyczny człowiek potrafiący wysłuchać i zrozumieć pacjenta. Mimo młodego wyglądu sprawia wrażenie lekarza z dużym doświadczeniem. Wie co robi, jego diagnoza była trafna a leczenie skuteczne. Wcześniej przez kilka miesięcy nie mogłam znaleźć zrozumienia i pomocy u innych tzw. specjalistów - Polecam

Od wielu miesięcy borykałem się z problemami z gardłem. Leczony byłem przez lekarzy kilku specjalności: internistów, laryngologów. Kiedy trafiłem do Pana Doktora wysłuchał wszystko co miałem do powiedzenia, nie popędzał, nie spieszył się. Potem było dokładne badanie przy pomocy endoskopu. Doktor wyjaśnił mi wszytko a na końcu zalecił konsultację u alergologa. Teraz po konsultacji okazało się, że doktor miał rację, jego diagnoza była trafiona a leczenie przez alergologa na tyle skuteczne, że dolegliwości powoli ustępują.

lekarz zainteresowany pacjentem, cierpliwy, nie ponaglający. Ale najważniejsze, że jest skuteczny, nie stawia diagnozy z "fusów" jeżeli potrzebuje dodatkowe badania to je zleca. Przez wiele miesięcy chodziłem po różnych lekarzach bez efektu. Kiedy trafiłem na dr Bukwalda zalecił mi badania na chlamydię, które okazały się trafione. Obecnie jestem po kuracji i czuję się dobrze. Jeżeli kiedykolwiek będę się źle czuł zgłoszę sie do niego. Polecam.

lekarz zainteresowany pacjentem, cierpliwy, nie ponaglający.
Jeżeli kiedykolwiek będę się źle czuł zgłoszę sie do niego.
Polecam.

U lekarza, oprócz profesjonalizmu, cenię właściwe podejście do pacjenta. U pana Jarosława Bukwalda obie płaszczyzny są na bardzo wysokim poziomie. To fantastyczny lekarz i świetny człowiek. Znajduje czas dla pacjentów, nie traktuje ich "z góry". Powinni brać z niego przykład inni lekarze, którym niejednokrotnie pozycja "namieszała trochę w głowach"

Przemiły lekarz, kompetentny, wszystko tłumaczy, dokładnie bada. Jak najbardziej polecam!

Przemiły lekarz, kompetentny, wszystko tłumaczy, dokładnie bada.
Jak najbardziej polecam!