prof. dr hab.

Al Stanów Zjednoczonych 32 / 14
52,232944721,076256622 673 60 43
klinikasmc@gmail.com

place 22

ul. Opaczewska 43 lok.125 (I piętro)
52,229675621,0122287+48 22 692 72 50, +48 22 625 4616

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.35
41 opinii

REWELACYJNY Az ciezko mi opisac w jakim stanie mialam biodra, zanim trafilam do profesora. Niestety, ale sama juz przed wizyta wiedzialam, ze czeka je tylko jedno. I profesor to potwierdzil. Wymiana. Mam 20 lat i mam od 3 lat 2 protezy bioder. Jestem niezmiernie wdzieczna pofesorowi za to, co z nimi zrobil. Gdyby nie to, ze zniszczen i bolu wyladowalabym pewnie na wozku. Do tego chodzilam b krzywo. A teraz? Juz po operacji obudzilam sie o niebo prostsza, oczywiscie dodatkowo do dzisiaj mam rehabilitacje. Dzieki niemu dostalam szanse na normalne zycie. Do tego jest b uprzejmy i kompetentny. Kiedy przyjechalam juz na operacje zbadal mi dokladnie biodra i stwierdzil, ze standardowe protezy bd zle dla mnie i musza zamowic specjalne. To tylko swiadczy o nim, ze interesuje go przede wszystkim pacjent. Owszem, widac ze zyje w ciaglym biegu. Ale jezeli ktos umie, to dowie sie od niego wszystkiego, co chce wiedziec ;) GORĄCO POLECAM!!

Niestety nie pomógł. Wziął 250 zł i kazał przyjść na następną wizytę z prześwietleniem.... a prześwietleń było robionych już mnóstwo a ostatnie było sprzed miesiąca... kasa kasa.... się liczy nie człowiek. Poza tym, że jest miły aż się niedobrze robi to nie robi absolutnie żadnego dobrego wrażenia. Jak najszybsza wizyta żeby tylko jak najwięcej kasy wpadło.

nasza znajomość z profesorem trwa od22 lat.syn dziś23 latek jest powodem tej znajomości.nie wnikając w szczegóły choroby syna mogę powiedzieć jedno WIELKI CZŁOWIEK MEGA FACHOWIEC .każdemu choremu życzę by spotkał w życiu takiego lekarza adekwatnie do swej dolegliwości.posiadam nr tel do prof udostępnię za wyłączną jego zgodą.pozdrawiam prof dozgonnie wdzięczny A.COMPERLIK.

Takiego lekarza ze swieca szukac. I to jest opinia wszystkich z ktorymi lezalem na oddziale w Otwocku. Wszystko co tam sie stalo to cod ze tak szybko mozna dojsc do zdrowia. W czwartek operacja poniedzialek wypis ze szpitala a dzis wtorek i moj pierwszy spacer o kulach ponad pol godziny bez bolu :). Moze nie zawsze byl czas dla pacjentow ale ochody byly codzinnie z udzialem Profesora.Dziekuję P Profesorze za szybki i wspanialy przeglad moje biodra:) Grzegorz M

Jest bardzo uprzejmy, bardzo troskliwym. Jest bardzo dobrym lekarzem, pomógł mi i mojej siostrze. Jestem z niego zachwycona. PS.Na wizytach daje dzieciom pyszne lizaki.

Lekarz godny zaufania polecam wszystkim mającym problem z stawem biodrowym

Znakomity fachowiec i niesamowita osobowość

MOja córka jest przed operacją na razie po pierwszej wizycie jestem profesorem zachwycona.

Wspaniały bezinteresowny fachowiec.Wykonał u mojej córki usunięcia skostnień z rewelacyjnym efektem.Pragnę zaznaczyć nikt z wielkich ortopedów nie chciał się tego podjąć.Dr Kokoszko wcześniej spaprał tą operację.Wielki człowiek z wspaniałym podejściem do ludzi ,niezwykła osobowość. Jadwiga Sosnowska 607-478-438

JESTEM ZADOWOLONA ALE TO BYLA PIERWSZA WIZYTAAA BOJE SIE ZE COS SIE NIE UDA PO CZYTANIU TYCH POSTOW . WIERA CZYNI CUDA ALE MIALAM JUZ 17 OPERACJI W ROZNYCH SZPITALAM W POLSCE I NIE UDALO SIE NADAL MAM KROTSZA NOGE WYTRACENIE STAWU BIODROWEGO I CHORY KREGOSLUP ... :( CO ROBIC? mam dopiero 20 lat a juz tyle przezylam.. jak sie nie uda to co ja zrobie? teraz boli jest zle .. ostatecznie teraz mam wizyte i operacja niedlugo ale sie boje ...

Wspaniały człowiek o wielkich zdolnościach o ogromnym sercu przyjazny wiecznie uśmiechnięty Dziękujemy Panie Profesorze jest Pan "Wielkim Człowiekiem" Córka Joasia po operacji 4.05.2011 w pełni zadowolona miała osteotomię w/g Ganza najważniejsze ból biodra odpłynął pozostaje nam Pan na stałe w pamięci Dziękujemy!!!!!!!!!! POLECAMY Człowiek bardzo Odpowiedzialny.

jedyna rada co mogę zrobić na chore biodro to zakup butów na obcasach,jak na 400 za dwie wizyty to trochę za mało

NAJLEPSZY LEKARZ JAKI ZOPEROWAŁ SYNA POLECAM WSZYSTKIM SUPER PODEJŚCIE DO PACJĘTA

Witam wszystkich którzy mają zaufanie do Prof.Czubaka,bo ja mam ogromne i będę go polecać jak świat dlugi i szeroki.Dzięki Profesorowi Moja coreczka zaczęła chodzić ,bez niczyjej pomocy chodzi sama od 6 miesięcy ,a ma 5,5roku.

Jeżeli chodzi o wizytę u profesora, to raczej mie mam zastrzeżeń, no może zbyt krótka. Dalsze leczenie-operacja nie spełnia moich oczekiwań. Miało być dobrze, a nie jest....profesor wprawdzie utrzymuje, że wszystko jest OK, ale moja sprawność jest dużo gorsza niż przed zabiegiem.

Dzięki Panu profesorowi syn znowu biega i jest pięknym młodym człowiekiem - choć my już wcześniej prawie pogodziliśmy się z tym że będzie niepełnosprawny.

Znakomity człowiek i lekarz. Trzy lata jeżdziłam po Polsce i szukałam ortopedy, który mógł by mi pomóc. Dopiero w przypadku prof.dr.hab.Jarosława Czubaka, od pierwszej wizyty wiedziałam, że mogę oddać moje biodro w Jego ręce. Dziś jest super!!!

Pierwsze forum, gdzie już ktoś napisał prawdę o panu profesorze (jako ortopeda), więc może i moja historia ku przestrodze się pojawi: owszem uprzejmy aż się niedobrze robi, jednak zero konkretnej informacji. Jedyne co przez rok słyszeliśmy z mężem to "prosze mi zufać" Niestety pan p[efesor zawiódł nasze zaufanie na całej linii. Mimo, że syn 5 lat wcześniej miał problemy ze stawami profesor uparł się na grużlice stawu biodrowego. Nie zgadzał się na punkcję ani konsultację reumatologa, bo przecież on wie lepiej. po rocznym leczeniu przeciwprątkowym i 4-miesięcznym usztywnieniu nie było zmian i dopiero wtedy pan profesoor przetarł oczy - my jednak już podziękowaliśmy bo w dalszym ciągu odmawiał wykonania badań, a mieliśmy ku temu powody gdyż na własną rękę przeprowadziliśmy kilka i wskazywały one na to że mamy rację. Po licznych konsultacjach w Polsce, na Litwie i w Niemczech okazało się, że syna ma młodzieńcze zapalenie stawów już tak rozwinięte, że zatakowanie są inne stawy, ma ograniczoną ruchomość i już nigdy nie będzie w 100% sprawny, -DZIĘKUJEMY PANIE DOKTORZE (PROFESORZE?). Absolutnie odradzam. panie profesorze, zamiast występować w telewizji może posłuchałby pan maluczkich: oni miewają racje i intuicję, bo któż inny zna lepiej moje dziecko niż ja sama...

Pierwsze forum, gdzie już ktoś napisał prawdę o panu profesorze, więc może i moja historia ku przestrodze się pojawi: owszem uprzejmy aż się niedobrze robi, jednak zero konkretnej informacji. Jedyne co przez rok słyszeliśmy z mężem to "prosze mi zufać" Niestety pan p[efesor zawiódł nasze zaufanie na całej linii. Mimo, że syn 5 lat wcześniej miał problemy ze stawami profesor uparł się na grużlice stawu biodrowego. Nie zgadzał się na punkcję ani konsultację reumatologa, bo przecież on wie lepiej. po rocznym leczeniu przeciwprątkowym i 4-miesięcznym usztywnieniu nie było zmian i dopiero wtedy pan profesoor przetarł oczy - my jednak już podziękowaliśmy bo w dalszym ciągu odmawiał wykonania badań, a mieliśmy ku temu powody gdyż na własną rękę przeprowadziliśmy kilka i wskazywały one na to że mamy rację. Po licznych konsultacjach w Polsce, na Litwie i w Niemczech okazało się, że syna ma młodzieńcze zapalenie stawów już tak rozwinięte, że zatakowanie są inne stawy, ma ograniczoną ruchomość i już nigdy nie będzie w 100% sprawny, -DZIĘKUJEMY PANIE DOKTORZE (PROFESORZE?). Absolutnie odradzam. panie profesorze, zamiast występować w telewizji może posłuchałby pan maluczkich: oni miewają racje i intuicję, bo któż inny zna lepiej moje dziecko niż ja sama...

Znakomity lekarz i specjalista,dusza człowiek.

Jeśli potrzebowałby nerki albo kawałka wątroby oddałabym Mu z radością. Moja córka dzięki Panu Jarosławowi Czubakowi chodzi, a nawet biega. Dzięki Panu jej życie jest lżejsze, choć lekkie nie będzie. Dziękuję!

Czytam, że wielu ludzi poleca dr. Czubaka. Zatem mam pytanie: czy ktoś mi może podać do niego nr. telefonu? Wszelkie info proszę kierować na matjozwik@gmail.com

Polecam wszystkim tego lekarza jest bardzo miły dla dzieci i dorosłych wiem to bo sama się przekonałam.

Dzięki temu lekarzowi być może nie będę musiała miećendoprotezy

wszystkie opinie sa bardzo dobre moze złych nie dodajecie a Ja Wam powiem,ze nie ma idealnych lekarzy 1 pomoze 2 zaszkodzi mojemu dziecku stanowczo zaszkodził ten profesor i cały jego zespół nie mam słów nie napisze jak bardzo cierpiało moje dziecko i ile nocy przepłakalismy odradzam

11 lat temu Doktor Czubak operowal mojego 2 letniego synka,ktory mial powazne zwichniecie stawow biodrowych,dodam ze zanim spotkalo nas to szczescie poznania Pana Doktora,synek byl leczony ponad poltora roku bez efektow poprawy.Na dzien dzisiejszy pozostala tylko blizna ,a moj syn osiaga swietne wyniki w sporcie,z calego serca polecam doktora Czubaka .

Jestem po operacji, która nie przyniosła oczekiwanych efektów.

BARDZO POLECAM JA MIAŁEM POTRUJNĄ OSTEOTOMIĘ GANZA - ŚWIETNA ROBOTA

super lekarz pozytywnie nastawiony do młodych ludzi szczególnie dzieci :) polecam w 100%

NIestety Pan profesor oprócz rozdmuchanego do granic ego nie wzbudza zaufania ani jako człowiek ani jako lekarz. Gdyby nie dobra kadra lekarska w szpitalu im. Grucy w Otwocku, nie wiadomo jak wygladałaby operacja dziecka. Pan Profesor zachowuje się jak Pan Bóg. Ma niezwykle lekceważacy stosunek do pacjentów i ich rodziców. Na konsulatcjach niepunktualny i z tego powodu konsultacja u Profesora trwa pięć minut na pacjenta, pod warunkiem, że w miedzyczasie nie rozmawia przez telefon. Po przyjęciu na oddział pacjenci nie wiedzą kiedy bedzie ich termin zabiegu. Codziennie jakieś zmiany. Planowe zabiegi spadają, a operują pacjentów dopiero co przyjętych. Na oddziale u Pana profesora panuje rygor. Żaden z lekarzy nie udziela informacji o terminie zabiegu, jaki zabieg bedzie wykonywany itd. Do tego prawo ma tylko oddziałowy Pan Bóg. A na koniec wydawanie historii horoby. Wszyscy rodzice w gabinecie Profesora. I publiczne omawianie. Żałosne. Zastanawiam się jak tacy ludzie mogą być profesorami. Dodam tylko na koniec, że zabieg został wykonany bardzo dobrze i teraz wszystko jest ok. Ale to tylko zasługa zastraszonych lekarzy oddzaiłu dzieciecego. Takie przynajmniej sprawoają wrażenie, gdyż z każdym nawet najmniejszym pytaniem odsyłają do Profesora. A trzeba im współczuć bo muszą się za niego czerwienić na okrągło.

W przypadku choroby Perthesa polecam w calej Polsce tylko prof. Czubaka.

moj syn juz dwa razy byl operowany przez zespol prowadzony przez prof czubaka. profesjonaln, miły, zyczliwy. lekarz z powolania

gorąco polecam. byłam operowana 2 lata temu-osteotomia wg ganza. jestem po wrodzonej dysplazji stawów biodrowych. pan doktor bardzo szybko stawia na nogi i nie pozwala się lenić. napradę wielki człowiek znakomity specjalista. moi znajomi którym go poleciłam też są zachwyceni. dodam że inni lekarze namawiali mnie do endoprotezy a profesor mnie zreperował . jestem bardzo bardzo zadowolona:))

Byłam operowana 2 lata temu-osteotomia wg ganza.Inni ortopedzi stwierdzili że powinnam mieć endoprotezę.Jestem po dysplazji wrodzonej i leczona od wczesnego dzieciństwa. Znakomity specjalista. zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Gorąco polecam. Wszystkim swoim znajomym którzy mają problemy z biodrami już poleciłam i też są zachwyceni profesorem.:) Naprawdę nigdy nie spotkałam wśród lekarzy większego profesjonalisty i człowieka

jest to lekarz z powołania:)jeszcze nigdy nie spotkałam takiego lekarza polecam!!

Doskonały specjalista,który wyleczył moją córkę i wiele innych dzieci.Polecam wszystkim rodzicom, jedzcie z waszymi dziećmi prosto do Otwocka bo warto!

JEST NAPRAWDE SUPER LEKARZEM.POLECAM GO WSZYSTKIM RODZICOM DZIECI CHORYCH NA WSZYSTKIE SCHORZENIA ORTOPEDYCZNE A PRZEWARZNIE CHOROBA PERTCHESA.

Byłam operowana przez tego wspaniałego człowieka. Miły , sympatyczny, profesjonalista. Podobnie jak profesor Religa spostrzega pacjenta w sposób całościowy, nie tylko jego chorobę.

Miałam zaszczyt być operowana przez Prof.Jarosława Czubaka,ten czlowiek daje z siebie wszystko,niezwykle uprzejmy,podchodzi bardzo profesjonalnie do każdego pacjenta a przy tym z wielkim sercem,z rezultatów operacji jestem bardzo zadowolona,szczerze polacam

wspaniały człowiek,widać że lubi swoją pracę, życzliwy każdemu, no i zawsze uśmiechnięty

JEST BARDZO KOMPETENTNYM,PRZEMIŁYM LEKARZEM.POLECAM WSZYSTKIM ZAINTERESOWANYM.MA NIESAMOWITE PODEJŚCIE DO DZIECI.WYBITNY SPECJALISTA ORTOPEDYCZNY.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny