prof. dr hab. Jarosław Czubak

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda, Chirurg ogólny

Dobry specjalista, kompetentny. Bardzo pomógł córce operując zważając na fakt iż nasz przypadek był szczególny. Operacja przyniosła zapowiadany efekt. Miły w kontaktach z pacjentem. Potrafi w prosty i zrozumiały sposób wytłumaczyć przebieg operacji jak również mogące nastąpić powikłania. Godny polecenia

Niestety Pan profesor pochopnie zakwalifikował mnie do zabiegu, nie ocenił zdjęć rtg, nie wspomnę już o pomiarach. Potem bez konsultacji po 2-ch latach skreślił mnie z zabiegu. Nie analizuje problemu pacjenta, podchodzi powierzchownie, mówi podczas wizyty wiele , ale nic konkretnego. Nie pomógł m, przez beztroskę Pana profesora i brak kompetencji,przeszłam wiele niepotrzebnych wizyt i kosztów i przykrości.

Znalazłam się tutaj całkiem przypadkiem pozwolę sobie dokonać wpisu odnośnie mojej opinii na temat Profesora.Moja córka miała problemy z obustronnym zwichnięciem stawów biodrowych.Jako 2.5 roczne dziecko była operowana na podobno wówczas specjalizującym się oddziale przez dobrych lekarzy.Jednak po paru latach okazało się że powtórzono zabieg na lewe biodro ale miara się przebrała gdy po 6 latach miała mieć powtórnie zabieg również lewego biodra.Wówczas już jako 16 latka trafiła do KLINIKI w Otwocku tam do dalszego leczenia dodał jej natchnienia i otuchy właśnie ten WSPANIAŁY człowiek jakim wtedy i jest do dziś profesor Jarosław Czubak.Obecnie córka ma 27 lat jest super kobietą .Pracuje ma własną rodzinę.Zawsze bardzo mile i ciepło wspomina Pana Panie Profesorze.Życzę wszystkim takiej energii i radości jaką ma w sobie Profesor.

Wizyta u profesora niecałe 10 min. Doktor jak ma się dowiedzieć historii choroby i zbadać w 10 min. To jakaś kpina i jeszcze żąda za to 250 zł.

Pan profesor błędnie zakwalifikował mnie do leczenia, nie zmierzył długości kończyn. Zupełnie nieodpowiedzialny i lekceważący problem chorego. W dodatku na koncu zostawia chorego samego z problemem.

Jestem ogromnie rozczarowany i oburzony. Potwierdzam moich przedmówców. Nie przeglądając moich badan, na samym początku wizyty po ogólnym opisie dolegliwości stwierdzil ze prawdopodobnie nic mi nie dolega a schorzenia o których mowie - trzaskające biodro i zniesiona lordoza szyjna i ciągł ból sa prawdopodobnie wymysłem mojej wyobrazni! Byłem zszokowany - postawił diagnozę bez badania i bez przejrzenia wyników badań i zdjęć RTG!!! Kolejne minuty (a nie było ich dużo) mojej wizyty powiększały moje rozczarowanie. Ewidentnie chcial wizyte b. szybko zakończyć, odniosłem wrażenie że gdzieś się spieszył. Nastepnie przejrzal b. pobieznie czesc badan i zdjec rtg, zupełnie zignorował moj opis objawow, nie odpowiedział na moje pytania.
Podał definicje bólu jako subiektywnego wrażenia somatycznego i odprowadzając do drzwi pożegnał z uśmiechem. Nie wiem jak taki czlowiek moze nosic tytul profesora, tytuł ten do czegoś zobowiązuje. Wizyta u niego była opóźniona 1 godz - być może chciał nadrobić swe opóźnienie, kosztem pacjentów ekspresowo ich obsługując - chociaż to czego doświadczyłem ciężko nazwać obsługą.
250 zł za kilka minut.

Zdecydowanie odradzam, nikomu nie polecam.

Profesor? To są jakieś żarty. Na pierwszych dwóch obchodach całkowicie mnie olał, tylko przeczytał nazwisko, rozpoznanie i poszedł dalej.... O terminie zabiegu trzeba sie dowiadywać u pielęgniarek, gdyż Profesor jest zbyt zajęty rozmową przez telefon. Jego zespół idealnie przeprowadza zabiegi ale on.... Szkoda gadać. Dzieciakom głodzonym od poprzedniego dnia mówi że jednak nie ma zabiegu i sobie idzie. Za podejście do dzieci powinien wylecieć z hukiem. Głodówka co drugi dzień dla dziecka to przegięcie ale on tego nie widzi. Niech sie nauczy układać grafiki. Na mojej zresztą 8 osobowej sali tylko jedna osoba miała zabieg w terminie jak sie potem okazało sąsiadka profesora.... Dziewczyny spadały z terminu po dwa razy zazwyczaj ale nie z dnia na dzień tylko np.z poniedziałku na czwartek. Nie dziwie sie że trzeba tyle czekać na miejsce w szpitalu skoro pacjentów przetrzymuje sie nawet tygodniami a mogliby wyjść po 3 dniach.... Gdyby nie inni lekarze z oddziału w tym ordynator (dr Pietrzak) nikt by nie zdecydował sie u niego leczyć.
Sztucznie miły palant, rozmawia tylko z niektórymi pacjentami(ze mną ani razu!), na obchodach nie zawsze jest, zastrasza innych lekarzy, dzieci po obchodach płaczą.... W skrócie profesor Czubak

REWELACYJNY Az ciezko mi opisac w jakim stanie mialam biodra, zanim trafilam do profesora. Niestety, ale sama juz przed wizyta wiedzialam, ze czeka je tylko jedno. I profesor to potwierdzil. Wymiana. Mam 20 lat i mam od 3 lat 2 protezy bioder. Jestem niezmiernie wdzieczna pofesorowi za to, co z nimi zrobil. Gdyby nie to, ze zniszczen i bolu wyladowalabym pewnie na wozku. Do tego chodzilam b krzywo. A teraz? Juz po operacji obudzilam sie o niebo prostsza, oczywiscie dodatkowo do dzisiaj mam rehabilitacje. Dzieki niemu dostalam szanse na normalne ...

REWELACYJNY
Az ciezko mi opisac w jakim stanie mialam biodra, zanim trafilam do profesora. Niestety, ale sama juz przed wizyta wiedzialam, ze czeka je tylko jedno. I profesor to potwierdzil. Wymiana. Mam 20 lat i mam od 3 lat 2 protezy bioder. Jestem niezmiernie wdzieczna pofesorowi za to, co z nimi zrobil. Gdyby nie to, ze zniszczen i bolu wyladowalabym pewnie na wozku. Do tego chodzilam b krzywo. A teraz? Juz po operacji obudzilam sie o niebo prostsza, oczywiscie dodatkowo do dzisiaj mam rehabilitacje. Dzieki niemu dostalam szanse na normalne zycie. Do tego jest b uprzejmy i kompetentny. Kiedy przyjechalam juz na operacje zbadal mi dokladnie biodra i stwierdzil, ze standardowe protezy bd zle dla mnie i musza zamowic specjalne. To tylko swiadczy o nim, ze interesuje go przede wszystkim pacjent. Owszem, widac ze zyje w ciaglym biegu. Ale jezeli ktos umie, to dowie sie od niego wszystkiego, co chce wiedziec ;) GORĄCO POLECAM!!

Niestety nie pomógł. Wziął 250 zł i kazał przyjść na następną wizytę z prześwietleniem.... a prześwietleń było robionych już mnóstwo a ostatnie było sprzed miesiąca... kasa kasa.... się liczy nie człowiek. Poza tym, że jest miły aż się niedobrze robi to nie robi absolutnie żadnego dobrego wrażenia. Jak najszybsza wizyta żeby tylko jak najwięcej kasy wpadło.

nasza znajomość z profesorem trwa od22 lat.syn dziś23 latek jest powodem tej znajomości.nie wnikając w szczegóły choroby syna mogę powiedzieć jedno WIELKI CZŁOWIEK MEGA FACHOWIEC .każdemu choremu życzę by spotkał w życiu takiego lekarza adekwatnie do swej dolegliwości.posiadam nr tel do prof udostępnię za wyłączną jego zgodą.pozdrawiam prof dozgonnie wdzięczny A.COMPERLIK.