dr n. med.

Jarosław Drabko

Gastroenterolog

Gdzie przyjmuję
place 11

Wallenroda 2F
Lublin
51,24012322,5277464(81) 464-31-38
gastromed@gastromed.pl

Kalendarz przyjęć
Pon02.05Wt03.05Śr04.05Czw05.05Pt06.05So07.05Nd08.05
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
4/5
Kompleksowość podejścia
3.7/5
Tłumaczenie choroby i leczenia
3.3/5
Ilość poświęconego czasu
5/5
Uprzejmość
5/5
Godny polecenia
3.7/5
Średnia:
4.15
3 opinie
Opinie pacjentów
4,8/5

Badanie kolonoskopem miałam przeprowadzone w czwartek 5.04 w godzinach popołudniowych. Jestem naprawdę mile zaskoczona zarówno przebiegiem badania jak i postawą lekarza P. Dr Drabko. Jego podejście do pacjenta, wiedza i doświadczenie jest dokładnie takie jak być powinno. Zero stresu, sympatyczna atmosfera. Doktor dokładnie tłumaczył mi co się teraz dzieje, kiedy może boleć i co to oznacza. Dodam jeszcze, że czułam się ,,zaopiekowana'' przez asystującą przy badaniu P. Joannę Kwiatkowską. Szczerze polecam Gastromed w Lublinie i Doktora Drabko! Wdzięczna pacjentka

5,0/5

Wyniki USG wykazały u mnie potrzebę przeprowadzenia dokładnych badań dróg żółciowych. Jako osoba szczególnie wrażliwa i mało odporna na ból byłam zdecydowana na badanie rezonansem magnetycznym jednak za namową doktora Jarosława Drabko postanowiłam poddać się badaniu endoskopowemu EUS. Okazało się to bardzo dobrą decyzją ponieważ badanie endoskopowe EUS doktor Jarosław Drabko wykonał w taki sposób że zarówno podczas jak i po badaniu nie odczułam ani bólu ani dyskomfortu jakich się obawiałam. Pod tym względem zostałam zaskoczona absolutnie pozytywnie. Wszystkim potrzebującym szczegółowych badań endoskopowych szczerze polecam doktora Jarosława Drabko i jego asystę. Podczas mojego badania wykazali się niezwykłą starannością, delikatnością i opieką. Daję 10 punktów w skali do 10. Ponadto o ile się orientuję EUS jest metodą dokładniejszą od rezonansu, który to rezonans dla wielu osób może być bardziej stresujący od endoskopii w wykonaniu doktora Jarosława Drabko. Badanie było wykonane w lubelskim Gastromedzie w trybie NFZ a czułam się jak pacjentka prywatnej zachodniej kliniki. M. Orkiszewska (m.orki@wp.pl)

2,5/5

Przebieg badania oceniam pozytywnie. Niestety ale mam zastrzeżenia do zaleceń po samym badaniu dotyczących dalszego ewentualnego leczenia. Lekarz nie pobrał wycinka do badania. Rożnica przed i po badaniu jest dla mnie taka że wiem że coś mam. Ale co nadal nie wiem. Badania będę musiał powtórzyć jeszcze raz.

  Wystaw opinię
  Musisz podać wszystkie oceny
  Kompetencje
  ?/5
  Kompleksowość podejścia
  ?/5
  Tłumaczenie choroby i leczenia
  ?/5
  Ilość poświęconego czasu
  ?/5
  Uprzejmość
  ?/5
  Godny polecenia
  ?/5
  display statdisplay statlastseen stat