Jarosław Głowacki

Jeśli chodzi o mnie to poleciłabym tego lekarza, na wszystkie pytania odpowiada i nie czeka aż się wyjdzie z gabinetu, nie wiem czy dlatego, że chodzę prywatnie, ale ja mam o nim dobra opinie.

Chodzę do Pana doktora już od kilku lat i jakoś na razie nie mam zastrzeżeń, prowadził moją ciążę, zawsze wszystko tłumaczył nawet więcej niż pytałam, wizyty też nie załatwiał ekspresowo (z usg trwała nawet 35min.)

Spieszy się wciąż, niekompetentny, wiele kobiet dużo przez niego wycierpiało, ignorant, goniący za forsą

Byłam u tego lekarza na usg przezpochwowe.Lekarz badanie przeprowadził bardzo niedelikatnie i od niechcenia.Jego komentarze niby życzliwe... ale ze złośliwym podtekstem.Nie wyjaśnił wyników badań.Zdecydowanie nie polecam.

Byłam u pana Dr w przychodni na waryńskiego czyli na NFZ i nie mogę zgodzic sie z negatywnymi opiniami o nim. Doktor sympatyczny, rzeczowy, wizyta odbyła się o czasie i wcale nie trwała kilka sekund tylko ok 20 min a własciwie to byłam u niego tylko po recepte. Jest to w mojej opinii najlepszy ginekolog u którego byłam i szczerze polecam go innym paniom.