lekarz Jarosław Goździk

Ginekolog położnik, Endokrynolog

2,6

Szczery i bezpośredni, jak trzeba to opieprzy, ale mi to odpowiada, a jeśli o lekarza chodzi to moim zdaniem najważniejsze są EFEKTY, w moim przypadku jest to ciąża mino problemów z płodnością. Polecam z całego serca, a zwłaszcza panią które mają problem z zajściem w ciążę.

Zachęcona opiniami poszłam do doktora, ale chyba trafiłam podczas swojej wizyty na jego gorszy dzień. Długo się zastanawiałam, ale w sumie stwierdziłam, że przecież tak być nie powinno, stąd ten wpis. Poza tym nie podobało mi się obsmarowuje przede mną lekarza u którego byłam poprzednio. Ciekawe, czy jego koledzy wiedzą, jakie łaty im przypina za ich plecami?

Rowniez opieralam sie przed wizytą u pana doktora Goździka, bo slyszalam inne, rozne opinie. Wybieralam innych ,, specjalistow,, w Wieluniu a jego omijalam szerokim łukiem. Jednak przelamalam sie po namowach mojej bratowej i nie zaluje !!!! Przez dwa lata nie moglam zajsc w ciaze, lekarze przepisywali leki na ,, oko'' a ja plakalam po kazdym negatywnym tescie ciazowym. Pierwsza wizyta nie byla fajna- lekarz nie zostawil na mnie suchej nitki, powiedzial ze marnuje czas z jakims ,, kretynami'' doktorami zamiast przyjsc do niego, opierniczyl a ja tylko sluchalam i z chwili na chwile wiedzialam ze ma racje. Zrobil mi badanie , okazalo sie ze mam PCOS czyli policystyczne jajniki o czym wczesniej nie widzialam. Zlecil mi badania krwi, okazalo sie ze mam hormonale problemy. Przepisal leki, i kazal inne co wczesniej bralam odrzucic. Leki bralam przez 4 miesiace i zaszlam w ciaze! Lekarz sam byl w szoku ze tak szybko dzialaja.
Wiec drogie Panie na swoim przykladzie Wam powiem, że doktor Goździk jest bardzo specyficznym czlowiekiem, wkurza sie na pacjantki i jest do bólu szczery, ale czasem warto te 15 minut wytrzymac w jego towarzystwie bo naprawde pomaga i kocha swoje pacjentki. Powodzenia dziewczyny !!!

Dzięki niemu urodziłam zdrowego syna. Jako jedyny zajął się mną w szpitalu choć nie byłam jego pacjentką. Pomógł mi dostać się do specjalistów w Łodzi. Poprowadził wespół ze swoim kolegą z Matki Polki moją ciążę. Przy drugim dziecku nie bylo już żadnych kłopotów. Dzięki niemu mam dwóch cudownych synów, a pierwszego mogło na świecie nie byc.

Najlepszy lekarz! Jako jedyny zleca wszystkie potrzebne badania a nie przepisuje leki "na oko". Od kilku lat zmagań z trądzikiem nareszcie mam spokój, dodatkowo nie byłam świadoma, że mam tak dużą niedoczynność tarczycy, naszczęscie już jest duża poprawa. Doktor leczy również moją mame, jako jedyny na oddziale ginekologicznym w szpitalu interesuje się pacjentami. W przeciwieństwie do ordynatora ktory sprawia wrażenie bardziej salowego niż lekarza. Dr. Goździk, prawdziwy lekarz z powołania, polecam!

Leczyłam sie u innych „specjalistów” ok. 2 lat i nic a dzięki dr. Goździkowi zaszłam w upragnioną ciąże w ciągu 3 miesięcy. W trakcie było różnie (zagrożenie poronieniem, cholestaza) i za każdym razem Pan Doktor szybko reagował. Dla mnie jest konkretny, kompetentny, szczery i zna się na rzeczy. Indywidualnie podchodzi do każdej pacjentki szczerze polecam starającym się o dziecko.Pozdrawiam Pana doktora i życzę sukcesów zawodowych i osobistych:)

Lekarz nie jest cudotwórcą tylko człowiekiem a wizyta nie spotkaniem towarzyskim.Pan doktor zna się na tym co robi jeśli uważacie że wiecie lepiej to po co do niego poszłyście drogie panie.Jestem jego pacjentką od dawna a jakiś czas temu zaproponowałam córce wizyte u dr.opierała się bo słyszała różne opinie,fakt po pierwszej wizycie była średnio zadowolona(i to są własnie pierwsze wrażenia) teraz sobie chwali i sama poleca koleżankom.

Dzięki niemu jestem w drugiej ciąży. Dla mnie jest konkretny i wie co mówi, a że wali prosto z mostu mnie akurat odpowiada, wole to niż głupie uśmieszki i zapewnianie , że jest ok.

byłam u tego lekarza kiedy jeszcze przyjmował w przychodni i wyszłam zdruzgotana jego zachowaniem i tym co wygadywał byłam w szoku że tak zachowuje się lekarz- imbecyl emocjonalny i tyle

Kompetentny godny zaufania specjalista .Indywidualnie podchodzi do kazdej pacjetki