Jarosław Janik

Nie wydaje - opisu wizyty. Nie pyta jakie leki są przez pacjenta już stosowane. Przepisane leki kłócą z już przyjmowanymi pomimo informacji na jakie choroby się leczę. Gdybym nie odstawiła przypisane leki to wrzody żołądka murowane. Wizyta po łepkach / /10 minut / i następny za 150,- zł. Nie polecam. Wiem, że nie opublikujecie.

Jesteśmy z mężem osobami starszymi (68 i 59 lat). Wczorajsza wizyta i spotkanie z tym panem to ogromna arogancja z jego strony. Zachowywał się po chamsku. Już nigdy do niego!!!!!!!!!

Super kontakt z pacjentem,profesionalista w kazdym calu,trafna diagnoza I dobrze dobrane leczenie. Godny polecenia

Ten lekarz zniszczyl mi zycie swoja wymyslona choroba,ktora nigdy nie istniala,to bylo tylko tego lekarza takie wyobrazenia. Teraz musze przejsc dwie operacje naprawcze,w innym osrodku poza gorzowem. Nigdy nie zapomne tej meczarni z wkluciami centralnymi i tym wszystkich okropnych spojrzen. Zapamietam chyba pana doktora i ordynatora gorzowskiej ortopedii na cale zycie,slady po przebytym u nich leczeniu zostane mi do konca zycia.

poprawia to co inni spier... jest szczery i nie wciska kitu że zrobi coś czego sie nie da!

Podziekowanie.W dniu 08-01-2009 do 27-02-2009 przebywałem na oddziale Urazowo-Ortopedycznym w Gorzowie Wielkopolskim.Gdzie byłem leczony operacyjny z powodu urazu wielomiejscowego ,złamania otwartego 3 st uda lewego i goleni prawej.Tą drogą pragne podziekować ze szczególnym wyróżnieniem zespołu operacyjnego w osobach dr.Jarosław Janik i Jerzy Burlaga.Fachowosc i zaangażowanie w proces leczenia i rehabilitacji lekarzy,pielegniarek i pani rehabilitance.Spowodowały ze obecnie w stczniu minie 2 lata od wypadku i pobytu w szpitalu a ja czuje sie bardzo dobrze od 3 miesiecy chodze bez kul.Wdzieczny pacient Mariusz

Mam do wszystkich prosbe,jesli wam zalezy aby dr.janik wygral plebiscyt na lekarza 2010,wysylajcie na niego esemesy o tresci lelarz.47 na nr 72466 Dzikeuje wszystkim za kazdy sms

ok. super gość. żyję i chodzę. opisał moją sytuację i zaproponował dwa rozwiązania alternatywne i prosił o wybór - potraktował mnie podmiotowo co u lekarzy-kmiotków nie istnieje.

Bardzo dobry lekarz operowal mnie po wypadku.

Bardzo dobry lekarz operowal mnie po wypadku.

Bardzo dobry lekarz operowal mnie po wypadku.Zawdzieczam mu ze mam nogi i chodze.