lekarz Jarosław Jankowski

2,2
1,9
2,1
1,9

Jakiś czas temu byłam z podejrzeniem chorych zatok oraz miałam krwawienia z błony śluzowej nosa. Oczywiście lekarz tylko zajął się zapaleniem błony śluzowej nosa. Tak wyleczył, ale mówiłam mu że przez cały rok mam katar, krew czas jest na chusteczce, barwa wydzieliny z nosa specyficzna i zapach. Wszystko wskazywało że są to chore zatoki, gdyż mój tata i siostra mieli te same objawy, a mój lekarz rodzinny stwierdził i wypisał skierowanie żeby wyleczyć te chore zatoki. Po czym lekarz Pan Jankowski powiedział mi że skąd Pani wie że są to chore zatoki, to jest okres (na przełomie listopada i grudnia), w którym każdy ma katar i dlatego mam katar i zbagatelizował moje objawy. Nie polecam, byłam na NFZ może jakbym była prywatnie to w zamian za pieniądze podszedłby do mnie jak do pacjentki.

Nie polecam. Moja mama została potraktowana jak przysłowiowy śmieć tylko dlatego, że poszła na fundusz. Jego pierwsze pytanie: A bo pani na fundusz przyszła?? I obraza majestatu. Omijajcie go szerokim łukiem. Człowiek pazerny bez powołania. Tylko pieniądze się dla niego liczą. Ma szczęście, że mnie nie ma w Polsce w tej chwili.

Serdecznie dziękuję za pomoc Panu Doktorowi. Bardzo profesjonalnie zbadał i postawił diagnozę. Skierował do ośrodka ,w którym miałem operację i dzięki niemu żyję. Polecam

Serdecznie dziękuję za pomoc Panu Doktorowi.
Bardzo profesjonalnie zbadał i postawił diagnozę.
Skierował do ośrodka ,w którym miałem operację i dzięki niemu żyję.
Polecam

Z opiniami na temat chamstwa się nie zgodzę , ale jeśli chodzi o leczenie nosa nie polecam widać że lekarz nie potrafi pomóc a bierze 150zł masakra . Ludzie chodzą do niego bo nie ma do kogo pójść w Dębicy , lepiej jechać np. do Rzeszowa .

Porażka! Zero szacunku do pacjenta! Skarka do NFZ złożona! Jedyne co potrafi to pozbyć się pacjenta i zainkasować pieniądze. Jakim cudem ktoś taki mógł zostać lekarzem?

Nie wyobrażam sobie jak osoba na stanowisku lekarza może pozwalać sobie na taki brak elementarnych wartości moralnych , gdzie etyka lekarska . Liczą się tylko pieniądze a nie pomoc człowiekowi . Już nie wspominając o Pani w blond włosach która pracuje na rejestracji brak kultury mało powiedziane ... ! Wystosuje skargę do Narodowego Funduszu Zdrowia. NIE POLECAM

NIE POLECAM

Pan doktor usłyszał ode mnie prosto w twarz , że jest największym chamem z jakim miałam w życiu do czynienia. Najszczerzej nie polecam. Dodam tylko że na wizycie prywatnej na której kasuje stówę....nawet się uśmiecha.

Pan doktor jest bardzo miły i uprzejmy ,a do tego swietny specjalista .Kazdego pacjenta traktuje z wielkim szacunkiem.Z niezwykłą starannoscią bada i dobiera leki.Pełen profesjonalizm.Godny polecenia.

lekarz zarówno jak i jego recepcjonistka obudwoje siebie warci . najperw dostalam kazanie od tej kobiety bo przyszlam z krwotokiem z nosa nie umowiona , ze zabiera czas lekarzowi ze on tez ma prawo do chwili dla siebie ale po 40 min gadania glupot powiedzialam ze interesuje mmnie wiztyta praywatnie.. odrazu zaczela mowic jak czlowiek. a lekarz oprocz tego ze za 5min wiztyty wzial 100zl nie pomogl wcale niepotrzebnie wypalil mi naczynka i przez niego trafilam do szpitala poniewaz zalecil mi leki po ktorych jeszcze bardziej rozrzedzila mi sie krew. nie polecam !!

Naprawdę nie polecam. Odradzam....... coś Mu się chyba pomyliło w glowie. Za chwilę bierze tyle kasy a tu ani diagnozy anii leczenia. Naprawdę Jego arogancja nie zna umiaru !!!!